System ratalny iRaty

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

System ratalny iRaty

Postautor: Konek » 8 wrz 2021, o 09:48

Witam!
Możecie powiedzieć mi coś więcej jakie są opłaty za włączenie systemu ratalnego iRaty w sklepie internetowym? Na co warto w tym zakresie będzie zwrócić uwagę, pozdrawiam
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: System ratalny iRaty

Postautor: EmilCh » 15 wrz 2021, o 06:32

Bardzo ciekawe pytanie, też chętnie poznam Wasze opinie jak to powinno wyglądać i przede wszystkim czy przynosi realne korzyści dla biznes ecommerce bo jednak widać, że coraz więcej sklepów z takich rozwiązań korzysta.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: System ratalny iRaty

Postautor: Adamus » 19 wrz 2021, o 09:51

Cześć,
Z tego co mi wiadomo akurat włączenie wtyczki iRaty jest bezpłatne. W celu uruchomienia wtyczki iRaty w sklepie musisz się zarejestrować tutaj https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca wtedy się odezwą i pomogą Ci w całym procesie jak będziesz miał jakieś kłopoty :)
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: System ratalny iRaty

Postautor: Konek » 19 wrz 2021, o 09:54

Dzięki wielkie za informacje! No to chyba zrobię tak jak radzicie, mam nadzieję że będzie to po prostu konkretna pomoc dla rozwoju naszego sklepu i zwiększenia sprzedaży :)
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: System ratalny iRaty

Postautor: RafałSek » 29 wrz 2021, o 07:33

Dlatego warto przede wszystkim szukać skutecznego systemu płatności ratalnej może okazać się słuszną opcją szczególnie jeżeli chcecie mieć dobrze dopracowany system, z profesjonalną obsługą i też nie płacić za jego wdrożenie. Pozdrawiam i daj znać jak już podejmiesz decyzję :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 15 Queries | GZIP : Off ]