Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Jacus64

Posty

66

Rejestracja

15 lis 2018, o 16:49

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: Jacus64 » 27 sie 2020, o 08:25

Skoro jesteś na etapie rozmyślań, warto też poszukać jak najkorzystniejszych rozwiązań dla firmy. Jeśli chodzi o media, to na stronie: https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ jest bardzo dobra oferta prądu. Na tej stronie znajdziesz też ofertę dotyczącą gazu.
no avatar
User

Praktyczny21

Posty

19

Rejestracja

24 lut 2021, o 18:24

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: Praktyczny21 » 16 mar 2021, o 13:30

Dobrym pomysłem na własny biznes jest sklep internetowy. tworzenie sklepów internetowych to koszt ok 4-8.000 zł. A zwrot z inwestycji przy dobrej reklamie i pozycjonowaniu następuję czasem nawet po miesiącu. Nie mając środków na zakup produktów warto zainteresować się dropshippingiem. Agencją, która robi fajne, nowoczesne sklepy internetowe jest bez wątpienia strony internetowe wordpress
no avatar
User

nowakkarol

Posty

3

Rejestracja

17 mar 2021, o 12:45

Lokalizacja

kraków

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: nowakkarol » 19 mar 2021, o 09:53

Melonik pisze:Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otworzeniem własnego biznesu. Pomyślałam, że dobrze było by otworzyć skleo internetowy. Zastanawiałam się nad jego asortymentem, wpadałam na pomysł że hurtownia walizek mogla by mnie zapatrywać w walizki i mogła bym je sprzedawać. Sądzicie że taki biznes wypali?


W zasadzie czemu nie, ale pamiętaj żeby dobrze zbadać rynek, ja otworzyłem drukarnie możesz poczytać na moim blgu szybkinadruk.pl i na początku było bardzo cięzko, ale po czasie zyski coraz większe. Na pewno się nie poddawaj na początku to wiadomo, mnóstwo papierologii itp. ale warto.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: wamies » 7 wrz 2021, o 13:53

Prowadzenie własnego biznesu to nie łatwe zadanie, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynamy. Najlepiej więc skupić się na swojej pracy i kontakcie z klientami, a w kwestii finansów zdać się na pomoc specjalistów. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie https://eanaliza.pl/.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]