Samochodowy warsztat

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Annuto

Posty

3

Rejestracja

17 cze 2021, o 10:40

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: Annuto » 17 cze 2021, o 10:41

siemka, super linki :)
no avatar
User

Steamaster

Posty

3

Rejestracja

18 cze 2021, o 10:46

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: Steamaster » 18 cze 2021, o 10:47

super temat
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: tomekB » 30 sie 2021, o 09:27

Jeśli chcecie mieć namiar na solidny sklep z ofertą lpg to skierujecie się do https://agsklep.com/ Ja od dawna u ich się zaopatruję i jestem w 100 % zadowolony ze współpracy, firma ma szeroką ofertę - pojedyncze części, pełne zestawy i akcesoria od takich producentów jak Tomasetto, KME czy Autronic. Fachowo doradzają, błyskawicznie wysyłają towar i mają często niezłe zniżki.
no avatar
User

Seba49

Posty

30

Rejestracja

8 mar 2021, o 15:50

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: Seba49 » 7 wrz 2021, o 11:25

Nie da się ukryć, że narzędzia to podstawa wydajnej i szybkiej pracy, czy to w przypadku warsztatu samochodowego, czy podczas luźnego, amatorskiego majsterkowania. Są takie przedmioty, które w warsztacie po prostu muszą być zawsze, a do tego muszą odznaczać się dobrą jakością. Ja polecam sklep WERHE z Koła, gdzie można się zaopatrzyć we wszystkie potrzebne artykuły. Zamówienia są realizowane szybko, wszystko przychodzi bezpiecznie zapakowane, a sama jakość narzędzi jest na najwyższym poziomie. Myślę, że każdy, kto zdecyduje się poznać ofertę firmy WERHE, będzie zadowolony.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: wamies » 7 wrz 2021, o 13:42

Warsztat samochodowy zawsze będzie dobrym pomysłem na biznes, bo jak wiadomo klienci będą zawsze. Ale dobrze jest zdecydować się też na jakieś dodatkowe usługi, żeby uatrakcyjnić i wyróżnić ofertę swojej firmy. Na przykład na stronie https://szkoleniepdr.pl/ można znaleźć ofertę szkoleń PDR, warto ją sprawdzić, bo takie usługi są coraz bardziej popularne wśród użytkowników samochodów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.077s | 12 Queries | GZIP : Off ]