platforma

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1564

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

platforma

Postautor: krystynaaa » 5 wrz 2021, o 10:59

Hej. Co sądzicie o platformie XTB? Od jakiegoś czasu posiadam tutaj konto i jestem mega zadowolona z wyboru. Można świetnie zarobić i nie mam żadnych problemów z terminowymi przelewami
no avatar
User

kropencja

Posty

56

Rejestracja

8 sty 2020, o 08:59

Re: platforma

Postautor: kropencja » 30 lis 2021, o 12:10

No ja zdecydowanie wole Forex. od jakiegos czasu sobie tam dzialam,nawet byłam na szkoleniu u Roberta Gawędy, swietny facet, ma ogromną wiedze i potrafi ja przekazac, No i co najwazniesze- nie sama sucha teoria,ale tez praktyka
no avatar
User

Mojner

Posty

72

Rejestracja

28 cze 2016, o 09:31

Re: platforma

Postautor: Mojner » 30 lis 2021, o 22:00

kropencja pisze:No ja zdecydowanie wole Forex. od jakiegos czasu sobie tam dzialam,nawet byłam na szkoleniu u Roberta Gawędy, swietny facet, ma ogromną wiedze i potrafi ja przekazac, No i co najwazniesze- nie sama sucha teoria,ale tez praktyka


noo to jest wlasnie fajne ze jest tez praktyka bo dzieki niej czlowiek uczy sie najwiecej
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: platforma

Postautor: Pawełdyg » 22 gru 2023, o 10:13

Jeśli myślisz o zarabianiu na forexie, zacznij od małych kroków. Początkowe inwestycje mogą pomóc Ci zaznajomić się z rynkiem. Ja osobiście polecam skorzystanie z doświadczenia Roberta Gawędy – jego seminaria są nie tylko edukacyjne, ale również zrozumiałe dla każdego
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 14 Queries | GZIP : Off ]