Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: agatka » 6 maja 2020, o 14:45

W rozkręcaniu firmy przyda się doradztwo leasingowe, a zatem polecić mogę https://www.primeleasing.pl :) Szybko, przejrzyście i profesjonalnie.
no avatar
User

maria90

Posty

4

Rejestracja

11 maja 2020, o 15:31

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: maria90 » 11 maja 2020, o 15:36

Kalendarz i dobre zarządzanie czasem to fundament.
no avatar
User

dunin

Posty

52

Rejestracja

27 mar 2017, o 16:14

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: dunin » 28 maja 2020, o 08:46

Teraz hitem są sterylizatory od pieniędzy takie jakie ma w sprzedaży firma Avarus z Marek, ludzie boją się że gotówka jest siedliskiem bakterii i wirusów i boją się jej dotyka a po takiej sterylizacji jest całkowicie bezpieczna
no avatar
User

romozim

Posty

180

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: romozim » 28 lip 2020, o 21:18

Gdzie kupować filamenty do drukarek 3D? Moim zdaniem nie na portalach aukcyjnych zwłaszca od nieznanych producentów „a kupie bo tani”.A już na pewno nie na alliexpres bo co przyślą tego sami nie wiedzą. Moim zdaniem jest kilka fajnych sklepów, jak Print-Me, gdzie nie dość, że jest dobry asortyment, to też z jakością nie ma problemów, można ich materiały znaleźć również na allegro w dobrych cenach.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: mawko80 » 2 sie 2020, o 12:30

Filamenty to jedno, drukarka to drugie, umiejętności drukarza to trzecie. Wszystko musi sie zgadzać, żeby jakość druku były okej. Niemniej jednak bardzo dobre filamenty na pewno przyczynią sie do ogólnego zadowolenia i braku reklamacji
no avatar
User

klar

Posty

222

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: klar » 6 sie 2020, o 05:21

Berberis - pomaga, widać efekt, widać zmianę na plus. Prostymi rozwiązaniami też da się sporo osiągnąć, ale każdy krok powinien być przemyślany. Nie jest tak, że od razu będzie cudownie, ale jeśli macie wszystkie rozwiązania odpowiednio dopasowane, to korzyści powinny być zauważalne. Po prostu radzę przemyśleć każdy krok.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Kozllak87

Posty

24

Rejestracja

13 paź 2020, o 15:55

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: Kozllak87 » 7 lis 2020, o 15:07

Kto prowadzi firmę wie, że wiąże się z tym bardzo wiele papierkowej roboty i formalności. W codziennym wypełnianiu dokumentów na pewno przyda się dobrze wyrobiona pieczątka. Ja się w taką pieczątkę zaopatrzyłem od https://www.maxonline.pl/sklep/pieczatki-automatyczne/trodat i jestem z niej zadowolony.
no avatar
User

Seba49

Posty

30

Rejestracja

8 mar 2021, o 15:50

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: Seba49 » 24 maja 2021, o 14:02

Przede wszystkim własna wiedza - im bardziej jest się obytym i zorientowanym w tematyce, tym łatwiej przychodzi zarządzanie firmą. Żeby jednak zdobyć wiedzę warto uczyć się na doświadczeniu osób, które już poznały techniki wspomagające rozwój działalności i dzielą się nimi z innymi. Dlatego mogę szczerze polecić szkolenia organizowane przez Warda Consulting Team, czyli ludzi, którzy strategie biznesowe znają od podszewki. Sam brałem udział w takich szkoleniach i wyniosłem z nich naprawdę praktyczną wiedzę, którą wykorzystuję na co dzień i widzę ogromne benefity. Według mnie chęć samokształcenia to jeden z ważniejszych wyznaczników dobrego przedsiębiorcy.
no avatar
User

Michał20

Posty

27

Rejestracja

11 cze 2021, o 10:02

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: Michał20 » 11 cze 2021, o 10:04

Przy prowadzeniu firmy warto pamiętać o optymalizacji jej działania. Jednym z takich narzędzi może być system CRM. Polecam system firmy FirmaO. Jest to jeden z najlepszych systemów na rynku. Działa on bardzo dobrze, korzystanie z niego jest proste i intuicyjne. Do tego można go przetestować za darmo. Zostawiam link: https://firmao.pl/ds
no avatar
User

Gustaw

Posty

13

Rejestracja

17 mar 2020, o 06:32

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: Gustaw » 25 cze 2021, o 16:16

Prowadzenie firmy wymaga pewnej wiedzy i umiejętności zarządzania. Warto wzbogacać swoją wiedzę poprzez wartościowe artykuły, które pozwolą nam być lepszym strategiem i lepiej poznać świat biznesu. Godnym uwagi może być ten, którego tematem przewodnim jest czwarta rewolucja przemysłowa https://questus.pl/blog/czwarta-rewoluc ... przelomowe bardzo ciekawa i interesująca lektura, którą szczerze polecam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.158s | 13 Queries | GZIP : Off ]