Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: Konek » 14 lip 2021, o 13:25

Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wózków widłowych oraz platform transportowych? Na co zwrócić uwagę, gdzie ich szukać i jednocześnie też gdzie w późniejszym czasie korzystacie z usług serwisowych?
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: EmilCh » 14 lip 2021, o 13:38

To na pewno jeden z kluczowych elementów całego magazynu, jeżeli chcecie jednak skutecznie pracować i też zachowywać porządek w całej przestrzeni magazynowej. Nam trochę czasu zajęło zanim to wszystko poukładaliśmy, bo już mamy 3 magazyny w różnych częściach województwa więc zarządzanie to nie bułka z masłem. Co do sprzętu to sprawdziła się firma Lemarpol bo mają dobry wybór na stanie, my wzięliśmy wózki elektryczne manitou ME315 i też do mniejszych paczek ręczne wózki paletowe. Jest ok, zawsze jak coś możemy też dodatkowe u nich wynająć
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: RafałSek » 15 lip 2021, o 11:29

No tak lepiej mieć dokładnie to co potrzebne, niż później żałować i nie móc rozwijać swoich mocy przerobowych. Tym bardziej, że jeżeli chodzi o sprzęt magazynowy to można sobie wynająć na długi i krótki termin w lemarpol, no i do tego pomoc serwisowa.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: Konek » 23 lip 2021, o 12:31

Dzięki wielkie za informacje i oczywiście mam nadzieję, że z Waszą pomocą po prostu uda mi się podjąć racjonalną decyzję zakupu i wynajmu sprzętu magazynowego dla naszego biznesu, gdzie jednak stale te powierzchnie magazynowe będą nam się rozrastały.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: MaciejK » 2 sie 2021, o 08:33

W mojej opinii akurat jeśli chodzi o wybór przede wszystkim dobrej firmy do długofalowej współpracy w zakresie serwisów i zakupu wózków widłowych to też uważam, że firma Lemarpol daje radę. Fachowa pomoc w wyborze sprzętu, serwisu, dostępu do części zamiennych, czy nawet szkoleń.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: EmilCh » 18 sie 2021, o 12:39

I jak podjęliście już ostateczną decyzję? Może już jakiś model wpadł Wam w oko z ich oferty, pozdrawiam
no avatar
User

broonas

Posty

1

Rejestracja

27 sie 2021, o 07:55

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: broonas » 27 sie 2021, o 07:57

Bardzo ciekawe są te oferty nie ukrywam, że chyba zamówimy do firmy nowe wózki widłowe. Oprócz tego z oferty https://www.sprezarki-techem.com.pl/ przyda się nowa sprężarka śrubowa Champion i wtedy zakupy będę uważać za udane. A jeśli chodzi o Wasze firmy to jakie ostatnio zrobiliście inwestycje udane?
no avatar
User

Baldur

Posty

58

Rejestracja

24 lip 2021, o 20:08

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: Baldur » 27 sie 2021, o 16:29

W sprawie zakupu bądź wynajmu wózków widłowych Nissan i UniCarriers to w Lublin skierujcie się do firmy Progi-Bis Cieślak. Mają dobrą ofertę, wózki nowe i używane, w rozsądnych cenach, na plus też fakt, że firma świadczy również usługi serwisowe. Tu sobie zobaczcie szczegóły: https://wozkiwidlowelublin.pl/wozki-widlowe/nowe Ogólnie ja jestem zadowolony, że na tę firmę udało nam się trafić.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: Konek » 29 sie 2021, o 17:15

Tak jak radziliście zdecydowaliśmy się na Lemarpol, już jesteśmy na etapie ustalania warunków współpracy zarówno przy zakupie dwóch wózków elektrycznych Manitou oraz wynajmu długoterminowego trzech kolejnych. Mam nadzieję, ze dojdziemy do konsensusu.
no avatar
User

Kmma

Posty

1

Rejestracja

20 wrz 2021, o 13:45

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: Kmma » 20 wrz 2021, o 13:56

Polecam firmę Maglo https://www.maglo.com.pl/produkty. Na prawdę warto zerknąć na stronę i zapoznać się z ich ofertą bo mają spory wybór. Na pewno też doradzą, podpowiedzą przy zakupie :D
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 13 Queries | GZIP : Off ]