Autoklaw medyczny - wybór

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Autoklaw medyczny - wybór

Postautor: Konek » 7 sie 2021, o 10:50

Witam!
Na jaki autoklaw medyczny warto postawić, gdzie go szukać i oczywiście w jakich sklepach/hurtowniach można liczyć na najlepsze ceny?
Pozdrawiam :)
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Autoklaw medyczny - wybór

Postautor: EmilCh » 11 sie 2021, o 06:48

To może warto w takim razie zastanowić się nad wyborem takiego rozwiązania jak autoklaw model Enbio S https://finefactory.pl/106303-autoklaw- ... t-90x135mm który ma takie funkcje, jak automatyczne raportowanie, sterylizacja kilku pakietów narzędzi jednocześnie i do tego zapewnia bezpieczeństwo i precyzję :)
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Autoklaw medyczny - wybór

Postautor: RafałSek » 13 sie 2021, o 06:38

Szukając do swojego salonu kosmetycznego to na pewno warto tutaj wymienić FineFactory w której można dobrać co potrzebne, w tym także autoklawy. Obsługa profesjonalna, najwyższa jakość i jednocześnie to co kluczowe czyli wspomniane autoklawy o wysokiej skuteczności i możliwości sterylizacji większych pakietów narzędzi.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Autoklaw medyczny - wybór

Postautor: Konek » 16 sie 2021, o 08:00

Dzięki wielkie za informacje! Mam nadzieję, że to nie koniec informacji i propozycji do sprawdzenia, ja na pewno postaram się sobie go przetestować :)
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Autoklaw medyczny - wybór

Postautor: MaciejK » 29 sie 2021, o 10:43

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia właśnie ofertę hurtowni kosmetycznej FineFactory ale również właśnie model autoklaw enbo S ze względu na wysoką funkcjonalność, skuteczność w działaniu i bardzo dobry stosunek parametrów do ceny. Na ten moment niezastąpiony model w naszym gabinecie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]