Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: armani » 24 wrz 2015, o 12:17

Powoli rozkręcam sklep internetowy. Do tej pory korzystałem z kuriera z którego nie jestem do końca zadowolony. Dlatego mam pytanie czy możecie podsunąć jakiś sprawdzonych kurierów z których jesteście zadowoleni przy wysyłce paczek? Oczywiście cena ma tu duże znaczenie, ale też zależy mi żeby kurier był rzetelny.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Piter » 24 wrz 2015, o 20:39

Zobacz sobie na kuriera Wysyłaj Taniej. Ja wysyłam paczki za ich pośrednictwem co prawda niedługo bo jakoś od pół roku, ale przez ten czas wszystko grało. Nie było żadnych wpadek żeby paczka nie doszła albo żebym miał z nimi jakieś problemy. Wcześniej korzystałem z innego kuriera ale zmieniłem bo też byłem niezadowolony tak jak Ty.
Piszesz, że cena ma duże znaczenie. Pamiętaj, że jest ona też uzależniona od ilości paczek które wysyłasz. Jeśli wysyłasz dużo to zazwyczaj można negocjować jakiś rabat. Jeśli sklep dopiero rozkręcasz i paczek jest mało, wtedy pewnie będzie Cię obowiązywał standardowy cennik.
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: HeczkoK » 24 wrz 2015, o 21:53

Co prawda rzadko wysyłam coś kurierem ale jako klient często odbieram i zauważyłem, że najczęściej dostaję przez DPD. Ale ta strona z porównaniem ofert jest bardzo pomocna jak wysyłasz okazyjnie. Bo jak się ma sklep wysyłkowy to chyba jakąś inną stawkę się negocjuje za stałe zlecenia
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: armani » 25 wrz 2015, o 10:38

Piter pisze:Zobacz sobie na kuriera Wysyłaj Taniej. Ja wysyłam paczki za ich pośrednictwem co prawda niedługo bo jakoś od pół roku, ale przez ten czas wszystko grało. Nie było żadnych wpadek żeby paczka nie doszła albo żebym miał z nimi jakieś problemy.

Ok, zaraz ich sobie sprawdzę. A jeszcze mam pytanie jak wyglądają tam formalności? Trzeba podpisać z nimi jakąś umowę? Na jak długi okres?

HeczkoK pisze: Bo jak się ma sklep wysyłkowy to chyba jakąś inną stawkę się negocjuje za stałe zlecenia


Pewnie można coś negocjować z kurierami, ale chyba przy większej ilości paczek. Tak jak pisałem mój sklep się dopiero rozkręca więc nie ma jeszcze tego jakoś bardzo dużo.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Piter » 27 wrz 2015, o 11:54

Tzn generalnie wszystko załatwiasz przez internet. Nie musisz podpisywać żadnej umowy, tylko wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu. Wypełniasz formularz wpisując wymiary paczki, wagę, podajesz adresy. Potem płacisz online i czekasz na kuriera bądź sam zanosisz paczki do wskazanego przez nich punktu (tutaj decydujesz która opcja bardziej Ci odpowiada). Jeśli jesteś już ich stałym klientem i wysyłasz dużo paczek wtedy tak jak pisałem możesz próbować się z nimi dogadać w sprawie jakiś rabatów ;)
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: blackspade » 28 wrz 2015, o 12:30

Wydaje mi się, że tacy tani kurierzy jak wysyłaj taniej o którym pisał Piter to dobra opcja i warto spróbować. Zajrzałem sobie z ciekawości do ich cennika i widzę, że faktycznie ceny mają dość konkurencyjne.
Jeśli się zdecydujesz to daj znać, bo sam będę zaczynał współpracę z kurierem, ale to dopiero jakoś od listopada. Póki co rozglądam się co kto oferuje i jakie są stawki.
no avatar
User

aleksanda.lipiec

Posty

2

Rejestracja

20 maja 2015, o 16:33

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: aleksanda.lipiec » 3 lis 2015, o 17:34

u nas w firmie korzystają z UPS nie są tani, ale jeszcze nigdy nie zawiedli i są na czas
pozycjonowanie wrocław - polecam firmę z Wrocławia
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Przesylanie_pl » 5 lis 2015, o 12:13

Jeżeli mowa o przesyłkach kurierskich,to warto odwiedzić także nasza stronę Przesylanie.pl gdzie znajdziecie wybór kilku firm oferujących usługi kurierskie oraz atrakcyjne ceny,w razie pytań służymy pomocą na forum:)
Awatar użytkownika
User

mkudawa82

Posty

28

Rejestracja

18 cze 2015, o 12:54

Lokalizacja

Warszawa

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: mkudawa82 » 16 lis 2015, o 20:12

Akurat w kwestii kuriera dla sklepu internetowego, to mogę spokojnie polecić DHL. Natknąłem się na ich ofertę przypadkiem, kiedy mój znajomy prowadzący własny sklep ze sprzętem elektronicznym polecił mi ich usługi. Marka znana nie od dzisiaj, także warto rzucić okiem - http://dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_ ... vices.html, bo akurat w kwestii rzetelności, prędkości dostarczania i jakości obsługi (kurierzy nie psioczą, dzwonią wcześniej, umawiają się, luksus...) są naprawdę w porządku.
Mais ils seront aidГ©s par un facteur important.
Awatar użytkownika
User

Shlen0

Posty

3

Rejestracja

14 lis 2015, o 20:15

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Shlen0 » 18 lis 2015, o 09:32

Spytaj "wujka" google. On Ci pomoże.
W tym właśnie punkcie język potoczny rezygnuje i wychodzi na piwo.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.077s | 13 Queries | GZIP : Off ]