Tańsza energia w firmie ?

Tutaj piszcie wszystko co dotyczy forum, propozycje nowych działów, problemy z jego działaniem ...
no avatar
User

Jeaneen

Posty

4

Rejestracja

20 lip 2017, o 08:25

Re: Tańsza energia w firmie ?

Postautor: Jeaneen » 20 lip 2017, o 08:26

Ja polecam dobrego doradcę energetycznego, tylko taki ktoś może nam powiedzieć co robić by było znacząco taniej :)
no avatar
User

madzik

Posty

5

Rejestracja

21 lis 2017, o 17:47

Re: Tańsza energia w firmie ?

Postautor: madzik » 21 lis 2017, o 17:52

Czytałam ostatnio o SmartGrid. Podobno jest to fajne rozwiązanie, które ma zmniejszyć koszty energii elektrycznej. Słyszeliście o tym?
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Tańsza energia w firmie ?

Postautor: Manna » 10 cze 2019, o 05:22

warto pomyślec o zainstalwoaniu paneli fotowoltaicznych. U nas zdecydowaliśmy się na panele z oze-biomar i jestesmy mega zadowoleni
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Tańsza energia w firmie ?

Postautor: Manna » 21 lip 2019, o 21:40

Generalnie jak chcecie oszczedzic na prądzie, to warto zmienic dostawce na takiego, ktory ma spoko stawki. U nas np mamy pulsar energia
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Tańsza energia w firmie ?

Postautor: Unima » 25 wrz 2019, o 22:47

Dzęki wielkie za polecenie pulsar energia!
no avatar
User

mantyris

Posty

1

Rejestracja

14 gru 2019, o 22:53

Re: Tańsza energia w firmie ?

Postautor: mantyris » 14 gru 2019, o 22:54

Coraz więcej osób jak i firm inwestuje w odnawialne źródła energii. Myślę, że to ciekawa opcja.
no avatar
User

arabika

Posty

1278

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Tańsza energia w firmie ?

Postautor: arabika » 13 kwie 2020, o 12:49

Myślę, że właśnie w szczególności jeśli chodzi o firmy to tańsza energia jest bardzo ważna. Ja zdecydowałem się na tani prąd dla firmy z https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ i jestem zdania, że jak najbardziej takie rozwiązanie sprawdza się znakomicie. Tym bardziej jeśli mamy sporo odbiorników prądu.
no avatar
User

tyrion90

Posty

22

Rejestracja

16 lip 2021, o 15:37

Re: Tańsza energia w firmie ?

Postautor: tyrion90 » 16 sie 2021, o 15:24

Często koszty za energię w firmie pozwalają zmniejszyć bardziej oszczędne, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Może więc warto pójść w tę stronę. ;)
no avatar
User

olivia_shu

Posty

12

Rejestracja

23 lip 2021, o 16:10

Re: Tańsza energia w firmie ?

Postautor: olivia_shu » 16 sie 2021, o 15:33

Zgadzam się z przedmówcą - racjonalne i przemyślane wybieranie sposobu, w jaki pozyskuje się energię w swojej firmie ma ogromny wpływ na koszty jej zużycia. Jeśli chce się lepiej wykorzystywać dostępną technologię, a przy okazji też oszczędzać to warto zgłosić się do firmy Bio-Energetyka z Koszalina, która jest specjalistą w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Ich specjaliści pomogą dobrać najbardziej opłacalne źródło, wybierając m.in. spośród fotowoltaiki, elektrowni wiatrowych, systemów rekuperacji, folii grzewczych. Warto inwestować w innowacyjne rozwiązania, które będą służył latami i pomogą unowocześnić firmę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.086s | 12 Queries | GZIP : Off ]