Zwrot prowizji bankowej

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: Zwrot prowizji bankowej

Postautor: Inatka93 » 14 kwie 2021, o 06:45

Różne to z tym bywa, o czym na pewno poinformuje Was taki https://doradcafinansowy-bydgoszcz.pl/e ... y-swiecie/ pośrednik, jeśli to dzięki niemu będziecie brać kredyt. Ja powiem tak. Mam konto w banku, w którym zwrot jest robiony od razu, po spłacie kredytu. A mam i w takim, gdzie czeka się nawet 2 miesiące. Można i tak i tak.
no avatar
User

wygopoz1

Posty

1

Rejestracja

23 kwie 2021, o 10:55

Re: Zwrot prowizji bankowej

Postautor: wygopoz1 » 23 kwie 2021, o 10:59

Inatka93 pisze:Różne to z tym bywa, o czym na pewno poinformuje Was taki https://doradcafinansowy-bydgoszcz.pl/e ... y-swiecie/ pośrednik, jeśli to dzięki niemu będziecie brać kredyt. Ja powiem tak. Mam konto w banku, w którym zwrot jest robiony od razu, po spłacie kredytu. A mam i w takim, gdzie czeka się nawet 2 miesiące. Można i tak i tak.


Mógłbyś powiedzieć co to za banki i podać więcej szczegółów?
no avatar
User

olivia_shu

Posty

12

Rejestracja

23 lip 2021, o 16:10

Re: Zwrot prowizji bankowej

Postautor: olivia_shu » 6 sie 2021, o 16:51

Istnieje możliwość odzyskania prowizji od kredytu, jednak ja uważam, że we wszelkich kwestiach związanych z kredytami, warto zasięgnąć porady doradcy kredytowego. Prowadzę własną firmę od kilku lat, stale robię jakieś inwestycje, biorę kredyty na rozwój i jestem pewna, że sama bym się w tych wszystkich formalnościach pogubiła, a dzięki wiedzy i obeznaniu specjalistów z PS Finanse z Warszawy, wiem, że sytuacja finansowa mojej firmy jest pod kontrolą. Ich pośrednicy pomogli mi już w uzyskaniu kredytu z poręczeniem, a także we wspomnianym wcześniej odzyskaniu prowizji. Zachęcam do kontaktu z nimi, bo zapewniam, że są w stanie wyciągnąć Was i Wasze biznesy z największych tarapatów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 12 Queries | GZIP : Off ]