oszczędności 100000 zł w co zainwestować, jak pomnożyć?

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

hafare

Posty

3

Rejestracja

22 cze 2020, o 21:09

oszczędności 100000 zł w co zainwestować, jak pomnożyć?

Postautor: hafare » 23 cze 2020, o 11:16

Witam,
Posiadam oszcędności w wysokości 100000 zł. Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa i czeka mnie kolejna. Aktualnie jestem na L4, już wiem, że do pracy fizycznej nie wróce. Czy jest jakaś szansa, aby pomnożyć taką kwotę? Tak jak pisałem praca fizyczna odpada, no chyba, że jakaś lekka. Może ktoś ma jakiś pomysł, proszę o wypowiedzi, pozdrawiam
no avatar
User

alekxs9

Posty

61

Rejestracja

16 gru 2020, o 06:22

Re: oszczędności 100000 zł w co zainwestować, jak pomnożyć?

Postautor: alekxs9 » 9 kwie 2021, o 06:05

A co myślisz o zainwestowaniu tych pieniędzy w zielone złoto? :) Branża konopna rozwija się bardzo dynamicznie, ja sama mam wolne środki i chyba zainwestuje je właśnie w tę branżę. Akcje crowdfundingową przeprowadza https://canapharm.pl/home/zainwestuj/, gdzie można w skali całego roku zyskać nawet 7,1%.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: oszczędności 100000 zł w co zainwestować, jak pomnożyć?

Postautor: Konek » 11 lip 2021, o 09:52

Myślę, że przynajmniej 20-30% majątku warto mieć w metalach szlachetnych. Ja staram się systematycznie kupować złote i srebrne monety, a jeśli chodzi o sam wybór to warto tutaj na pewno zajrzeć do oferty przygotowanej przez https://www.mennicaskarbowa.pl/ mają bardzo dobry wybór (oczywiście monet z wielkiej szóstki), ale też jedne z najlepszych cen i szybkie dostawy bo w niektórych mennicach trzeba czekać nawet kilka miesięcy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.127s | 12 Queries | GZIP : Off ]