Kredyt na start oraz rozwój działalności.

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Luked

Posty

1

Rejestracja

24 lip 2015, o 08:53

Kredyt na start oraz rozwój działalności.

Postautor: Luked » 24 lip 2015, o 09:01

Szanowni Państwo,
Oferuję kredyty/pożyczki dla osób chcących założyć działalność gospodarczą/spółkę oraz osób prosperujących już w biznesie z ramienia Multi Inicjatywy min. z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Warunki ustalane są indywidualnie, wg możliwości oraz zapotrzebowania.
Weryfikacja w BIK/BIG, ZUS/US na ograniczonych zasadach.

Zapraszam do kontaktu: lukaszdziubany@multiinicjatywa.pl

Z poważaniem,
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Kredyt na start oraz rozwój działalności.

Postautor: bizz » 3 sie 2015, o 09:48

Jeśli chcecie możecie zajrzeć na kalkulator provident. Jeśli chcecie sprawdzić opinie użytkowników o bankach. To znajdziecie tutaj ich naprawdę sporo. Sprawdźcie sami.
Awatar użytkownika
User

Peex

Posty

1

Rejestracja

29 lip 2015, o 18:55

Re: Kredyt na start oraz rozwój działalności.

Postautor: Peex » 3 sie 2015, o 11:07

Super, dzięki, przyda się :)
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Kredyt na start oraz rozwój działalności.

Postautor: bizz » 25 sie 2015, o 14:51

Z pewnością na kredyt na start dla nowej firmy znajdziecie kilka przydatnych kwestii oraz porad na ten temat. Ułatwi wam to wybór, a także da możliwość otrzymania odpowiedzi na wasze pytania. Sprawdźcie.
no avatar
User

balladyna

Posty

74

Rejestracja

30 paź 2014, o 10:53

Re: Kredyt na start oraz rozwój działalności.

Postautor: balladyna » 31 sie 2015, o 17:00

Na początek to warto porównać oferty różnych banków np. http://www.finmarket.pl/finanse/kredyty-dla-firm a potem udać się do tych, które mają najlepsze warunki.
no avatar
User

agnesska

Posty

3

Rejestracja

4 wrz 2015, o 08:09

Lokalizacja

Kraków

Re: Kredyt na start oraz rozwój działalności.

Postautor: agnesska » 22 wrz 2015, o 07:00

Witam wszystkich. Jeśli potrzebny wam kredyt na rozpoczęcie własnej działalności, zacznijcie budować pozytywną historią płatniczą. Rejestr dłużników gromadzi nie tylko informacje negatywne, ale też dane dotyczące terminowego dokonywania płatności. Ja dzięki pozytywnym wpisom dostałem bardzo korzystne warunki kredytu na rozpoczęcie swojego biznesu.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Kredyt na start oraz rozwój działalności.

Postautor: samotna » 24 wrz 2015, o 09:24

Na rozwój firmy proponuje byście skorzystali z tej oferty https://www.proficredit.pl/ Korzystałam i byłam bardzo zadowolona. Dobrano warunki i dostosowano do moich potrzeb. A i zaproponowano mi możliwość darmowego odroczenia rat. Co może być bardzo ważna opcja. Wiadomo licho nie śpi. Na szczęście ja nie musiałam z tej możliwości korzystać.
no avatar
User

aneeetag

Posty

15

Rejestracja

26 wrz 2015, o 07:11

Re: Kredyt na start oraz rozwój działalności.

Postautor: aneeetag » 26 wrz 2015, o 07:19

Fajna propozycja, ciekawe czy trzeba spełniać jakieś restrykcyjne warunki albo czy są ukryte koszty.
no avatar
User

kosmiczna

Posty

39

Rejestracja

27 sty 2015, o 14:05

Re: Kredyt na start oraz rozwój działalności.

Postautor: kosmiczna » 25 paź 2015, o 17:08

Każdy kredyt zawsze jest ryzykowny, ale czasami lepiej zainwestować i wciąć kredyt niż zastanawiać się czy warto.
Jak już się zacznie z działalnością to później trzeba się tylko pilnować żeby dobrze inwestować.
Jeżeli planuje się na przykład inwestycje w obcej walucie dobrze jest szukać sobie dobrych kursów https://www.xchanger.pl/business no i też sprawdzać potencjalnych kontrahentów zanim podpiszemy umowy.
Generalnie prowadzenie firmy nie jest takie trudne jak się wydaje, trzeba tylko zacząć.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Kredyt na start oraz rozwój działalności.

Postautor: bizz » 8 lut 2016, o 09:00

Myślę, że w kredyt dla nowej firmy możecie znaleźć dobre rankingi kredytowe, które mogą się wam przydać przy wyborze kredytu na start, dla nowej firmy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 15 Queries | GZIP : Off ]