Wczasy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Ania

Posty

163

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Wczasy

Postautor: Ania » 19 sty 2021, o 05:37

Cześc, jakie są według Was najfajniejsze miejsca w Polsce na spędzenie urlopu? Ja mogę od siebie polecic mazury. Piękny region Polski, bogaty w piękne jeziora po których można żeglowac. Można wziac np. czarter z Giżycka. Według mnie fajna perspektywa na urlop.
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: Wczasy

Postautor: Stella » 20 sty 2021, o 04:56

Też ostatni się zastanawialiśmy, który region Polski jest najlepszy do zwiedzania i gdzie spędzimy urlop i nie mogliśmy dojść do porozumienia ;) Mazury, Warmia, Podlasie, Roztocze, Jura Krakowsko-Częstochowska, Sudety, Tatry - moglibyśmy wymieniać jeszcze długo. Wiele jest miejsc, które są piękne i warte zobaczenie. Dlatego w tym roku podjęliśmy decyzję, że wynajmujemy kamper (wybierzemy coś z tej oferty https://kampery-wynajem.pl/nasze-kampery/ ) i jedziemy w Polskę. Pewnie wszystkiego nie uda nam się zobaczyć, ale myślę, że takie objazdowe wakacje, to będzie super sprawa.
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Wczasy

Postautor: Nardel » 11 maja 2021, o 04:17

Nam póki co najlepiej wypoczywa sie nad Bałtykiem. Lubimy ten klimat i widzimy że dzieciaki się tam bawią najlepiej - nie ma czasu na nudę. W tym roku jedziemy do Rewala, do ośrodka Adamówka - wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/. Byliśmy tam w ubiegły roku i trzeba przyznać, że jest to idealne miejsce na rodzinne wczasy. Ośrodek jest nieduży - ma tylko 8 domków, położonych w odpowiedniej odległości do siebie, gwarantują bezpieczeństwo i prywatność. Wszystkie domki są nowe, dobrze wyposażone, wygodne i ładne. Do morza spacerkiem max. 10 minut.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Wczasy

Postautor: Ailis » 23 maja 2021, o 20:31

W zeszłym roku organizowałam mojej siostrze wieczór panieński. Tak właściwie, okazało się, że był to weekend panieński. Znalazłam tanie pakiety spa nad morzem- dokładniej w Dziwnówku i pojechałyśmy tam w sześcioro. Wspaniały czas, za małe pieniądze, a do tego niezapomniane wspomnienia. Myślę, że na pewno to powtórzymy.
no avatar
User

Johen

Posty

403

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Wczasy

Postautor: Johen » 9 lip 2021, o 06:20

Sporo zależy od tego, czego dokładnie oczekujecie od urlopu. Jeśli szukacie ciszy i spokoju to polecam Zajazd Jurajski w Podlesicach, gdzie sam byłem już kilka razy. Idealne miejsce na wypoczynek.
no avatar
User

ress

Posty

66

Rejestracja

6 cze 2017, o 07:20

Re: Wczasy

Postautor: ress » 9 lip 2021, o 08:27

Polecam zajrzeć na bloga IDYMY. Fajne opisy podróży, na przykład wejście na Elbrus. Są też poradniki, no i piękne zdjęcia <3
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Wczasy

Postautor: Konek » 8 sie 2021, o 17:42

Akurat jeżeli chodzi o wybór wyjątkowej miejscowości do wypoczynku to polecam zwrócić uwagę na http://www.morskachatka.pl/ gdzie będziecie mogli spędzić trochę więcej czasu i wypocząć nad naszym pięknym morzem i plażach. Jednocześnie można liczyć u nich na fajny standard, profesjonalna obsługa i jednocześnie przystępne ceny za domek, czy apartament.
no avatar
User

stoperek

Posty

3502

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Wczasy

Postautor: stoperek » 14 wrz 2021, o 14:43

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://migostalboats.com/migostalboats.com/en/
no avatar
User

kijanka30

Posty

233

Rejestracja

21 paź 2016, o 14:01

Re: Wczasy

Postautor: kijanka30 » 10 paź 2021, o 14:54

Warmia i MAzury - piękne krajobrazy, cisza, dziewicza przyroda jakiej nigdzie indziej w Polsce nie można spotkać. Byliśmy kilka dni w lipcu w Hoteliku Szczęsne https://www.hotelik-szczesne.pl/ Polecam, można tanio spędzić urlop i przyjechać wypoczętym.
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Wczasy

Postautor: Nardel » 11 kwie 2022, o 05:27

Dla nas najlepsze wczasy to te nad morzem. Uwielbiamy Bałtyk i tam najlepiej wypoczywamy. Oczywiście z racji tego, że na wczasy jeździmy z dziećmi, szukamy zawsze miejsca komfortowego i przyjaznego dzieciom. Bardzo dobrze wspominamy pobyt w Hotelu Skal w Ustroniu Morskim, który jest przygotowany na rodzinne pobyty. I dzieci i dorośli mają mnóstwo atrakcji (sala zabaw, animacje, baza spa). Do morza jest blisko (150 m), a wyposażenie hotelu i obsługa na najwyższym poziomie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.136s | 13 Queries | GZIP : Off ]