Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

aniamroz79

Posty

13

Rejestracja

10 paź 2016, o 10:59

Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Postautor: aniamroz79 » 26 paź 2016, o 12:47

Dzień dobry. Niedawno moja koleżanka stwierdziła, że jak będzie projektowała swój dom to zainwestuje w tego typu rozwiązania. Najprościej mówiąc chodzi mi o inteligentny dom. Chciałabym założyć także u siebie takie same rozwiązanie, które integruje wiele systemów: kamery monitoringu z alarmem oraz wideodomofonem http://trans-sat.pl - tak jak na tej stronie. Natomiast nie wiem co będzie jak będzie awaria prądu. Czy wtedy nie zostanę uwięziona w mieszkaniu? Jak będę w stanie otworzyć bramę garażową? Czy ktoś z was ma inteligentny dom? Jak tak, to jak to się sprawuje w praktyce. Czy jest to rozwiązanie niezawodne? Bardzo proszę o wasze wypowiedzi w tej kwestii.
no avatar
User

Solary365

Posty

3

Rejestracja

19 wrz 2017, o 12:45

Re: Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Postautor: Solary365 » 19 wrz 2017, o 12:48

Taki dom to wspaniała sprawa. Budowałem taki dom pod Krakowem. Instalacje zleciłem firmie Solbil http://solbil.pl/ i świetnie się wywiązała z zadania. Każdemu polecam gorąco instalacje fotowolticzne - duża oszczędność na rahcunkach.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Postautor: bizon » 23 lut 2018, o 14:16

Jeżeli kogoś stać to na pewno warto, bo to w przyszłości zaprocentuje. U nas budowała firma FACHMAN z Dębicy, świetnie się spisali. Wiele ciekawych rozwiązań udało nam się wprowadzić właśnie dzięki ich doradztwu.
no avatar
User

michal232wes

Posty

5

Rejestracja

2 maja 2018, o 08:00

Re: Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Postautor: michal232wes » 2 maja 2018, o 08:02

Zawsze warto inwestować w inteligentny dom bo to daje wysokie poczucie komfortu

______________________________________
drzwi do magazynu broni
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Postautor: Unima » 5 sie 2019, o 17:43

Warto inwestować w dom, szczegolnie teraz trzeba szukac rozwiązań jak wszystko tak strasznie drożeje. My na przykład zmieniliśmy dostawce energii na pulsar energia i płacimy dużo mniej!
no avatar
User

Ania

Posty

163

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Postautor: Ania » 5 lis 2019, o 21:35

Wszystko zależy od ciebie, twoich potrzeb i możliwości finansowych. Dom inteligenty jest fajny, ale drogi w utrzymaniu i wiele systemów to zwykły bajer - tak naprawdę mało przydatny dla przeciętnego człowieka. Moim zdaniem, szkoda na takie wymyślne rzeczy pieniędzy. Ale jeśli juz się na taki zdecydujesz, to warto od początku wszystko dobrze przemyśleć. Dobry projekt takiego domu wykona ci firma Inżynieris - http://inzynieris.kalisz.pl/529-oferta.html . Poza projektem pomoże ci wszystko dobrze zaplanować i dopasować do twoich potrzeb. Jeśli będziesz chciał pomogą ci także z wszystkim prawnymi aspektami budowy domu.
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Postautor: Nardel » 11 maja 2021, o 04:12

Pewnie, że warto. Takie domy to przyszłość. A teraz te inteligentne systemy są już w całkiem przystępnych dla zwykłego człowieka cenach. I wcale nie trzeb decydować się na nie wiadomo jakie ekstrawaganckie rozwiązania. My zaczęliśmy od montażu inteligentnego sterowania temperaturą. Świetnie się sprawdza, można dobrać indywidualną temperaturą dla każdego pomieszczenia, a także można zaprogramować jej zmianę w ciągu dnia, zależnie od aktywności i potrzeb mieszkańców. Wszystkim (doborem urządzeń, montażem, obsługą po montażową) zajęła się firma Salus Controls - salus-controls.pl/, która od lat specjalizuje się w tej tematyce .
no avatar
User

domka

Posty

38

Rejestracja

18 maja 2021, o 08:27

Re: Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Postautor: domka » 18 maja 2021, o 14:07

Jeśli macie kasę, to dlaczego nie. U nas będzie prosty domek Ekonomiczny https://www.mgprojekt.com.pl/ekonomiczny , ale jeśli starczy nam na rozwiązania eko, takie jak fotowoltaika, to zamierzam zdecydowanie w to iść. Nic nie będzie mnie interesować a jednak mimo wszystko pompa ciepła mniej prądu będzie pochłaniać.
no avatar
User

edmundo

Posty

59

Rejestracja

26 kwie 2020, o 16:00

Re: Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

Postautor: edmundo » 8 sie 2021, o 17:48

na pewno, wydaje mi się, ze szczególnie jeśli chodzi o rozwiązania któe mogą nam dać oszczędności w przyszłości, ja się zdecydowałem na montaż instalacji fotowoltaicznych, wybrałem ofertę Stilo Energy https://stiloenergy.pl/ bo oferują najbezpieczniejszą opcją czyli mikrofalowniki
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.133s | 13 Queries | GZIP : Off ]