Sport to zdrowie!

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Sport_to_zdrowie

Posty

2

Rejestracja

31 paź 2014, o 11:16

Sport to zdrowie!

Postautor: Sport_to_zdrowie » 31 paź 2014, o 11:18

W dobie zwiększającej się świadomości na temat zdrowego odżywiania oraz chęci utrzymywania wysportowanej sylwetki, internauci coraz częściej szukają miejsc w których mogą podzielić się swoją wiedzą, nawiązać nowe znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach, a nawet znaleźć motywację do zmiany swojego stylu życia.
Sport-to-zdrowie.pl jest skierowany do użytkowników o podobnych zainteresowaniach i celach. Platforma zrzesza osoby interesujące się niemal wszystkimi dziedzinami sportu, począwszy od piłki nożnej po wspinaczkę czy squasha. Portal posiada wiele niesamowitych funkcjonalności. Korzystający ze Sport-to-zdrowie.pl mogą nawiązywać nowe znajomości, tworzyć artykuły przy pomocy których będą mogli dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, a także polecać ciekawe szlaki i miejsca do uprawiania poszczególnych dziedzin sportu. Użytkownicy mogą również brać udział w wydarzeniach sportowych, tworzyć nowe, zapraszając do nich znajomych, organizując tym samym amatorskie rozgrywki. Dla osób które chcą ćwiczyć w domu, ale nie wiedzą jakie wykonywać ćwiczenia został stworzony generator programów treningowych. Dostosowuje on treningi do potrzeb osób, płci oraz sprzętu jaki posiadają w domu. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z komponowaniem programów ćwiczeniowych. Sport-to-zdrowie.pl jest miejscem gdzie każdy uprawiający sport znajdzie coś dla siebie.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013
FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: mariolka00 » 16 lis 2014, o 13:14

A czy także mogą się tam zapisać osoby grające w badmintona ? Wiem, że ten sport nie cieszy się jakąś zawrotną popularnością, ale naprawdę lubię go uprawiać i staram się także przekonywać do tego znajomych. Nie jest to taka prosta gra jak się wydaje, ważne są umiejętności techniczne, chciałabym móc z kimś powymieniać się swoimi refleksjami na temat badmintona :) Byłoby fajnie :)
Awatar użytkownika
User

Beren132

Posty

5

Rejestracja

14 lis 2014, o 22:29

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: Beren132 » 18 lis 2014, o 20:47

Ja codziennie rano biegam 5 km ;)
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
no avatar
User

ZuzaZuzanka

Posty

30

Rejestracja

24 sie 2015, o 13:48

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: ZuzaZuzanka » 24 sie 2015, o 14:40

Jesienią i zimą jeżdżę na rowerze domowym ;) Mam swój z http://www.marbo-sport.pl/product-pol-1 ... innlo.html i jestem zadowolona. A gdzie kupić dobry miejski rower do 1000 zł?
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: Diana21 » 26 sie 2015, o 20:54

podoba mi się pomysł generatora programów treningowych;)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
Awatar użytkownika
User

crawl

Posty

4

Rejestracja

27 sie 2015, o 09:03

Lokalizacja

Kraków

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: crawl » 27 sie 2015, o 09:04

Ja postanowiłem sobie, że od tego lata będę biegał :)
no avatar
User

Agnieszka!99

Posty

76

Rejestracja

27 maja 2015, o 16:15

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: Agnieszka!99 » 27 sie 2015, o 23:58

Też ten generator wpadł mi w oko;)
no avatar
User

Jutre

Posty

28

Rejestracja

13 cze 2012, o 19:09

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: Jutre » 12 wrz 2015, o 19:25

Ja uwielbiam oglądać mecze piłki nożnej, oglądam je tutaj http://betonline.net.pl
Awatar użytkownika
User

Henry7

Posty

4

Rejestracja

15 wrz 2015, o 19:33

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: Henry7 » 16 wrz 2015, o 12:14

Ja też biegam. Czasami gram w piłkę :)
Jedyną rzeczą, której uczy historia, jest to, że większości ludzi niczego nie uczy.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: zlosliwiec8 » 17 wrz 2015, o 04:14

Ja biegam i ćwiczę w domu :) Niedawno odkryto u mnie cukrzycę - pewnie odziedziczona po babci :/ Planuję zacząć zamawiać jedzenie dla diabetyków z http://zielonyspichlerz.pl/dla-diabetykow Lekarz kazał mi naprawdę zdrowo się odżywiać a u nas niestety nie ma produktów typowo dla cukrzyków. Dlatego wolę zamówić przez neta niż się zastanawiać czy zjadłem coś co mi zaszkodzi czy nie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.139s | 13 Queries | GZIP : Off ]