Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
Awatar użytkownika
User

darful

Posty

105

Rejestracja

5 sty 2011, o 10:35

Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: darful » 11 sie 2015, o 14:41

Może nie będę zbyt innowacyjny,jednak wpadłem na taki pomysł...
Posiadając konta na najbardziej rozpoznawalnych serwisach społecznościowych postanowiłem na tym zarobić :)
Na czym miałoby to polegać?
Zamieszczam zdjęcie,post -wyraźnie oznaczam/wpisuje marki z których korzystam i które polecam,chyba nic nie działa lepiej na potencjalnych klientów jak rekomendacja znajomych...
Co sądzicie o takiej formie reklamy osobistej?
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: aisha » 9 wrz 2015, o 15:13

Kiepski pomysł jak dla mnie... Jak już chcesz wykorzystać portale społecznościowe to może po prostu promuj na nich swój biznes? Ostatnio content marketing jest bardzo popularny i trafia do wielu ludzi. Możesz samodzielnie przeprowadzić takie kampanie lub zlecić to profesjonalnej firmie.
no avatar
User

zarzadzaj_gip

Posty

50

Rejestracja

7 maja 2015, o 00:29

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: zarzadzaj_gip » 10 wrz 2015, o 18:54

Pomysł jest dobry pod warunkiem, że masz wielu obserwatorów na tych portalach, i raczej nie będzie to duży zarobek, aby na tym zarabiać trzeba być na prawdę rozpoznawalnym.
Awatar użytkownika
User

malwin44

Posty

5

Rejestracja

4 wrz 2015, o 21:29

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: malwin44 » 10 wrz 2015, o 20:02

Moim zdaniem pomysł jest słaby. wymyśl coś innego.
Brigands demand your money or your life; women require both
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: zlosliwiec8 » 14 wrz 2015, o 12:09

Jak dla mnie pomysł strasznie słaby. Lepiej rozpocząć współpracę z jakąś agencją marketingową, moze znajdą dla ciebie lepszą opcję. ja ostatnio wpadłam na http://kotrak.pl/oferta/aplikacje-mobil ... mobilnych/ i zastanawiam się nad zamówieniem firmowej aplikacji z której mogliby korzystać klienci. Myślę, że to byłaby dobra reklama i ułatwienie współpracy.
no avatar
User

look

Posty

13

Rejestracja

14 wrz 2015, o 13:03

Lokalizacja

Białystok

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: look » 14 wrz 2015, o 13:14

Cześć,

Pomysł średni, chyba że jesteś mega rozpoznawalny i masz profil z 10 tysięczną obserwowaną publicznością :)
drukarnia online
----> ulotki, plakaty, wizytówki, foldery, torby papierowe, zaproszenia, banery, notesy
no avatar
User

luizah

Posty

17

Rejestracja

25 wrz 2015, o 08:00

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: luizah » 25 wrz 2015, o 08:19

Nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał z tego korzystać. Marketing rekomendacji polega troszkę na czymś innym. Po czym wnosisz, że jesteś liderem opinii? Tylko z takimi ludźmi firmy chcą współpracować.
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: Eizzy » 16 paź 2015, o 08:55

No tak niby rekomendacja znajomych jest najlepsza, ale w momencie gdy na danym koncie jest 100 czy więcej takich poleceń jest mało wiarygodne... Przynajmniej ja bym w to nie uwierzyła ;-). Sądzę, że zdecydowanie lepszym pomysłem byłby już wprowadzenie do firmy programu lojalnościowego. Klienci dzięki temu wiedzieliby, że za robienie regularnych zakupów, czy korzystanie z usług otrzymywali by coś w zamian. Programy lojalnościowe w Polsce są coraz bardziej popularne, więc sam fakt tego daje dużo do myślenia. Poza tym zawsze można o tym poczytać na ttp://www.motivationdirect.pl/stworz-wl ... rzadzanie/ Pozdrawiam!
no avatar
User

ksiechowa

Posty

3

Rejestracja

19 paź 2015, o 07:09

Lokalizacja

Katowice

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: ksiechowa » 19 paź 2015, o 07:13

Najlepiej to móc zrobić aplikację, na której będzie można promować event z nagrodą lub też promocję.
Awatar użytkownika
User

ledy2

Posty

3

Rejestracja

30 paź 2015, o 10:20

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: ledy2 » 30 paź 2015, o 15:31

To było dobre kiedyś. Teraz szczerze mówiąc większość rzeczy jest reklamowana właśnie w sposób "promocji na portalach społ.". Polecam wziąć się porządnie za reklamę poprzez np. jakieś kampanie reklamowe. Jedyny najskuteczniejszy sposób.
Człowiek naraża się na łzy, gdy raz pozwoli się oswoić.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.135s | 15 Queries | GZIP : Off ]