problem z pracownikami- licznik osób?

Tutaj piszcie wszystko co dotyczy forum, propozycje nowych działów, problemy z jego działaniem ...
no avatar
User

rachelka

Posty

10

Rejestracja

13 sty 2015, o 12:22

problem z pracownikami- licznik osób?

Postautor: rachelka » 10 wrz 2015, o 09:50

szukam sposobu jak poradzic sobie ze spozniajacymi sie notorycznie pracownikami? nie mam czasu i fizycznej mozliwosci tego kontrolowac osobiscie ale zastanawialam sie nad instalacja licznika osob. posiada ktoś takei urządzenie u siebie w firmie? sprawdza sie? kontrolowanie i obsluga tego jest bardzo skomplikowane czy poradze sobie|? polecacie jakis konkretny sprzet?
Awatar użytkownika
User

Aenigma

Posty

5

Rejestracja

5 wrz 2015, o 11:54

Re: problem z pracownikami- licznik osób?

Postautor: Aenigma » 10 wrz 2015, o 10:12

Bez problemu możesz sobie założyć taki skaner. Na karty będzie działał np. Ja taki mam. Po prostu wchodząc do budynku każdy odbija swoją kartę z imieniem i nazwiskiem, wychodząc - odbija jeszcze raz. I komputerowo masz dostęp kto o której wszedł i wyszedł. Będziesz możliwość sprawdzenia kto się ciągle spóźnia... No i potem zrobisz z tym co tylko zechcesz. :) Opłaca się taka inwestycja!
Gdy zaczynają się pokazywać adwokaci, to zawsze oznacza, że sytuacja jest niedobra.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: problem z pracownikami- licznik osób?

Postautor: bask » 18 wrz 2015, o 09:57

licznik osób to fajna opcja, są róznież liczniki osób ktore po prostu zliczaja ci liczbe osob wchodzacych do budynku i odpowiedni czas np. firmy Exon - to tez mogloby zadzialac, szczegolnie jesli nie chcialabys personalnie sprawdzac tylko po prostu polepszyc frekwencje w pierwszych minutach pracy ;) ja zalozylem taki licznik do mojej restauracji zeby badac natężenie w danych godzinach i odpowiednio ukladac grafik naszym pracownika. musze powiedziec ze jestem zadwolony z takiego rozwiazania.
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: problem z pracownikami- licznik osób?

Postautor: Bingo42 » 3 sie 2016, o 10:23

Fajną sprawą też są internetowe grafiki pracy. Zobacz sobie ten: http://www.grafikoptymalny.pl/ Taki grafik pracy bardzo ułatwia "ogarniecie" wszystkich pracowników, ich urlopów czy godzin przy pracy zmianowej.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]