Myślał ktoś nad własną linią odzieży?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

sirius

Posty

2

Rejestracja

7 maja 2015, o 09:33

Myślał ktoś nad własną linią odzieży?

Postautor: sirius » 24 sie 2015, o 07:34

Odkąd pamiętam lubiłem projektować ubrania. Niestety nie poszedłem na ASP i tak się jakoś rozmyło. Dziś myślę,że chcialbym tego znów spróbować. Ktoś wie, czy to dobry pomysł? I jak zacząć?
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Myślał ktoś nad własną linią odzieży?

Postautor: HeczkoK » 24 sie 2015, o 08:27

zacznij od uszycia kilku swoich projektów, tak abyś miał co pokazywać. Zatrudnij kilka dziewczyn, na początek nie muszą to być profesjonalne modelki i zrób im zdjęcia w swoich ciuchach, zrób fanpage na facebook'u i będziesz widział czy ubrania się podobają. Jak się spodobają, to będziesz wiedział, czy to ma sens;)
no avatar
User

great

Posty

5

Rejestracja

7 maja 2015, o 09:35

Re: Myślał ktoś nad własną linią odzieży?

Postautor: great » 25 sie 2015, o 10:49

Moim zdaniem pomysł nie jest głupi, tylko jeśli sam nie potrafisz szyć, a wiele osób nie potrafi, to raczej tych pierwszych sztuk nie uszyjesz tak, żeby się spodobały. ja bym proponował, żebyś w profesjonalnych szwalniach o możliwość współpracy.
Wiem na pewno, że w hurtowni www.reflect.pl istnieje możliwość stworzenia własnej linii ubrań.
Nie wiem, ile by to kosztowało i jak wygląda od strony praktycznej, nie mniej na początek jakiś punkt zaczepienia jest.
Po prostu tam popytaj.
no avatar
User

rot10

Posty

11

Rejestracja

15 cze 2015, o 09:28

Re: Myślał ktoś nad własną linią odzieży?

Postautor: rot10 » 25 sie 2015, o 11:23

Dokładnie, wiele zależy również od tego jaki masz pomysł na ubrania. Grunt to wybić się ponad konkurencje
Zapraszam na mojego bloga:
https://finansebiznes.wordpress.com/
no avatar
User

dopasowana21

Posty

2

Rejestracja

14 lip 2015, o 10:39

Lokalizacja

Olkusz

Re: Myślał ktoś nad własną linią odzieży?

Postautor: dopasowana21 » 25 sie 2015, o 13:16

Najlepiej pomyśleć nad wąską grupą docelową, dla której mógłbyś oferować swoje stroje, ponieważ umówmy się że jest zbyt duża konkurencja, abyś ją skutecznie rozreklamował. Duże znaczenie ma twoja znajomość Social Media, które będą pomocne w reklamie - na wyniki organiczne w Google bym nie liczyła.
Być może lepszym rozwiązaniem będzie projektowanie dodatków, również tych związanych z odzieżą.
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Myślał ktoś nad własną linią odzieży?

Postautor: Diana21 » 26 sie 2015, o 20:57

Jeśli masz do tego talent to w sumie nie potrzebujesz kierunkowych studiów, wystarczy, że będziesz projektować rzeczy które będą trafiać w gusta;)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
Awatar użytkownika
User

Ewelina

Posty

3

Rejestracja

31 sie 2015, o 11:35

Re: Myślał ktoś nad własną linią odzieży?

Postautor: Ewelina » 31 sie 2015, o 11:38

Ja wielokrotnie, ale to wcale nie jest takie łatwe...
no avatar
User

Ewa B.

Posty

16

Rejestracja

1 sie 2015, o 15:51

Re: Myślał ktoś nad własną linią odzieży?

Postautor: Ewa B. » 1 wrz 2015, o 12:34

Obecnie w tej branży jest spora konkurencja i tak jak w każdej działalności produkcyjnej trzeba liczyć się z dużymi kosztami. No i przemyślany biznesplan to podstawa. Niemniej jednak jeśli ktoś bardzo chce, to może wszystko. Jest już na rynku sporo polskich firm odzieżowych, które odniosły sukces.
Profesjonalne biuro księgowe z Lubonia, najlepszy doradca podatkowy z okolic Poznania http://sigmapartner.pl/
no avatar
User

korni

Posty

3

Rejestracja

3 wrz 2015, o 20:18

Re: Myślał ktoś nad własną linią odzieży?

Postautor: korni » 3 wrz 2015, o 20:19

Oj moja droga, z tym to bez znajomości może być bardzo ciężko :)
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: Myślał ktoś nad własną linią odzieży?

Postautor: Asia22 » 8 wrz 2015, o 09:31

Pomysł jak najbardziej fajny :) Nie ma to jak zarabiać na własnej pasji, ale zanim do tego dojdzie to długa droga przez Tobą. Na początek więc uzbrój się w tonę cierpliwości. Zrób kilka projektów i zorientuj się, komu możesz je pokazać, żeby ocenił, czy ewentualnie się nimi zainteresował. A może zgłosisz się do jakiegoś modowego show w TV :D
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.188s | 15 Queries | GZIP : Off ]