Zarabiać w internecie

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

ebiznestm

Posty

2

Rejestracja

31 sie 2015, o 18:19

Zarabiać w internecie

Postautor: ebiznestm » 31 sie 2015, o 19:59

Witam,

chciałem Wam przedstawić stosunkowo nowe narzędzie do zarabiania. Program nazywa się Trafficmonsoon.

Obrazek

Czym jest Trafficmonsoon?
Kilka słów o stronie i autorach. Trafficmonsoon jest to firma reklamowa która powstała 10 października 2014 roku. Grupa powstała z połączenia 4 liderów
branży reklamowej, którzy oferują nam nową jakość usług reklamowych. Jeden z właścicieli Charles Scoville znany ze swoich stabilnych produktów
reklamowych i uczciwości biznesowej. Charles jest właścicielem projektu AdHitProfits, który powstał 2 lata temu i wypłaca pieniądze do dziś. Firma
zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych, w 100% legalna.

Link do potwierdzenia rejestracji i własności działalności:
https://secure.utah.gov/bes/details.htm ... 75555-0160


Celem TrafficMonsoon jest stać się liderem na rynku. Dzięki unikalnym metodą Trafficmonsoon ma pozwolić reklamodawcom czerpać stałe i wysokie
przychody oraz daje nam skuteczną reklamę.
Dochody firmy dzielone są między użytkowników posiadających wykupione pakiety reklamowe AdPack w 100%.


Ja inwestować w Trafficmonsoon? jak na tym zarabiać?
Sposobów na zarabianie jest 4. Jako pierwszy przedstawię ten w którym najmniej się narobimy a przynosi największe zyski.

1. Zakup pakietów reklamowych - zwrot 110%
jak już wspomniałem firma dzieli się zyskiem ze swoimi partnerami. Każdy użytkownik który wykupi usługi reklamowe w formie Ad-packów otrzymuje udział
w zyskach firmy. Zakupiony Ad-pack daje nam 1000 kredytów wymiany ruchu + 20 kliknięć w banner.
Każdy Ad-pack zarabia co 60 minut, więc w każdej chwili możesz wypłacić zarobione już pieniądze.
Jeden Ad-pack kosztuje 50 dolarów i zarabia do momentu wypracowania dla nas 55$. Zarabiamy ok 2% dziennie czyli ok 1$ na dobę.

Przykładowe zarobki po zakupie Ad-packów:

5 Ad-Packów, 5x$50=$250 – zarabiasz $5 dziennie
10 Ad-Packów, 10x$50=$500 – zarabiasz $10 dziennie
50 Ad-Packów, 50x$50=$2500 – zarabiasz $50 dziennie
100 Ad-Packów, 100x$50=$5000 – zarabiasz $100 dziennie


ps. aby otrzymywać naliczenia należy raz na 24 godziny wyklikać 10 reklam w Start Surfing.

2. Cash link
Jeżeli nie masz 50$ ta opcja jest dla Ciebie. Zarabiaj poprzez klikanie na wykupione przez innych reklamy. Cena za obejrzenie reklamy od 0,001 do 0,02.


3. Polecanie programu (cash link)
Zaproś znajomych lub przypadkowe osoby ze swojej strony czy biznesu. Otrzymujesz 100% prowizji za każdy klik w cash link zaproszonej przez Ciebie
osoby.

10 poleconych, klika dziennie 0,10$*10= 1 $ dziennie
50 poleconych, klika dziennie 0,10$*50= 5 $ dziennie
100 poleconych, klika dziennie 0,10$*100= 10 $ dziennie
500 poleconych, klika dziennie 0,10$*500= 50 $ dziennie


Myślisz że trudno uzyskać 500 poleconych? Niekoniecznie, ponieważ rejestracja jest darmowa. Klikanie w reklamy również.


4. Polecanie programu (zakup adpacków)
Nie musisz nic kupować wystarczy że w programie działają inni , którzy wykupują kampanie reklamowe otrzymujesz 10% prowizji z ich zakupu.
Ile można na tym zarobić?

5 poleconych, zakupiło po 1 adpacku dziennie 5$*5= 5 $ dziennie
10 poleconych, zakupiło po 1 adpacku dziennie 10$*5= 50 $ dziennie
50 poleconych, zakupiło po 1 adpacku dziennie 50$*5= 250 $ dziennie



Rejestrują się z linku poniżej dostajesz ode mnie pełne wsparcie w biznesie prawie 24/7
Nie zwlekaj,zacznij zarabiać już dziś.

https://trafficmonsoon.com/?ref=Malk0vich
Pamiętaj rejestracja z tego linku daje Ci gwarancje dostępu do materiałów szkoleniowych i pełnego opisu po polsku oraz pełne wsparcie jak zacząć, jak

zarabiać najwięcej.


sprawdź też inne atrakcyjne formy zarobku na http://bestptc.keep.pl
no avatar
User

polinka

Posty

10

Rejestracja

16 wrz 2015, o 11:50

Re: Zarabiać w internecie

Postautor: polinka » 16 wrz 2015, o 12:04

Wygląda na kolejny niby cudowny program, który tak naprawdę jest jedną wielką ściemą. Lepiej poszukać normalnej pracy.
no avatar
User

ebiznestm

Posty

2

Rejestracja

31 sie 2015, o 18:19

Re: Zarabiać w internecie

Postautor: ebiznestm » 16 wrz 2015, o 19:14

Moje zarobki przez 16dni,
Obrazek

czas poświęcony na pracę 15-20min dziennie.

Zacznij zarabiać zapisz się teraz!
https://trafficmonsoon.com/?ref=Malk0vich
no avatar
User

compfin

Posty

62

Rejestracja

5 sie 2015, o 12:11

Re: Zarabiać w internecie

Postautor: compfin » 24 wrz 2015, o 13:30

polinka pisze:Wygląda na kolejny niby cudowny program, który tak naprawdę jest jedną wielką ściemą. Lepiej poszukać normalnej pracy.


Też mi się tak wydaje!
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Zarabiać w internecie

Postautor: oksana » 18 lis 2015, o 11:28

A może warto zainwestować w internet satelitarny jeśli prowadzi się biznes w sieci!
Słyszałam, że mają w taki wyposażyć samochody Lexusa- http://www.mototarget.pl/news,satelitar ... 20472.html to bardzo ciekawe info dla fanów tej marki samochodów i prowadzących biznes internetowy!
no avatar
User

derimo

Posty

1

Rejestracja

21 lis 2015, o 08:49

Re: Zarabiać w internecie

Postautor: derimo » 21 lis 2015, o 08:50

Wydaje mi się, że za wysokie ryzyko, w każdym momencie to może upaść...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 14 Queries | GZIP : Off ]