Kursy językowe a CV

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

alina99

Posty

10

Rejestracja

27 lut 2013, o 16:58

Re: Kursy językowe a CV

Postautor: alina99 » 28 lut 2013, o 14:53

Oczywiście, że warto zamieścić kurs językowy w CV! Dziś bez języka obcego w CV nie ma się szans na pracę, a jak jest potwierdzony kursem i certyfikatem to jeszcze lepiej. Rób kurs i wpisuj go do CV, ja wpisuję wszystkie swoje kursy wizażu, które robię :)
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Kursy językowe a CV

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 08:54

Nie rozumiem w czym taki wpis miałby zaszkodzić...
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Kursy językowe a CV

Postautor: green » 18 mar 2013, o 09:08

Myślę że w CV powinno się zamieścić informacje o znajomości danego języka , oraz na jakim poziomie go się zna(podstawowy, zaawansowany)- na pewno to pomoże w procesie rekrutacji-jest to ważna informacja dla pracodawcy.Na przykład taka informacja w cv że posługujemy się językiem chińskim -będzie na pewno czymś co zwróci uwagę przyszłego pracodawcy.Takie kursy chińskiego najlepiej zrobić w wolnym czasie i wyjazdowo - jest to najlepszy sposób nauki języka-bo ma się z nim do czynienia "na żywo", i dodatkowo jest okazja żeby zwiedzić Pekin.W Polsce coraz więcej osób decyduje się na różne formy tego języka który jest mocno przyszłościowy, bo sam angielski to już niestety za mało.strona internetowa
no avatar
User

miszmasz

Posty

1

Rejestracja

27 sie 2013, o 10:55

Re: Kursy językowe a CV

Postautor: miszmasz » 27 sie 2013, o 10:57

Sama wiadomość w CV że sie jeszcze uczymy, doskonalimy może być na PLUS, widać że mamy ambicje i chęci, dla pracodawcy taki pracownik jest cenny choćby jego podejście, polecam: szablony życiorysu. Powodzenia.
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Kursy językowe a CV

Postautor: kobietapracujaca » 17 sie 2015, o 20:11

Warto uczyć się języka ponieważ jest to bardzo duży plus dla osoby która na rekrutuje. Tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/szy ... id,tm.html jest ciekawy artykuł na temat jak szybko nauczyć się języka myslę, że warto tam zajrzeć jeżeli jesteśmy w trakcie jakiegoś kursu
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Kursy językowe a CV

Postautor: Fards » 18 sie 2015, o 13:00

Ale dlaczego nie? Jaki to byl kurs? Ja co prawda robiłem bardziej specjalistyczny, ale mam tak wpisane w CV
"Kurs Marlins - Angielski dla marynarzy; realizacja: Akademia Językowa, Gdańsk, 2013".
I pracodawca ma wszystkie dane: kiedy, w jakiej szkole i co dokładnie. :) Ale tak jak mówię, jest to umiejętność specjalistyczna, bo też ten angielski jest inny niż te zwykłe kursy
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Kursy językowe a CV

Postautor: bask » 21 sie 2015, o 08:10

Pewnie ze warto wpisywac. Szczegolnie jak to mowi pode mna kolega, jesli jest specjalistyczny. ja chodzilem na biznesowy angielski do Lincolna (w Krakowie), tak wiec taki kurs byl na przyklad bardzo mile widziany we wszelkich korporacjach
no avatar
User

Aligru

Posty

141

Rejestracja

3 wrz 2018, o 10:55

Re: Kursy językowe a CV

Postautor: Aligru » 2 sie 2019, o 14:38

Uważam, że mimo wszystko powinno się robić kursy językowe, nawet jak będzie wtedy luka w kształceniu. Teraz pracodawcy nie patrzą kiedy się czegoś nauczyło, a raczej na ogólne umiejętności i to co się powie na rozmowie. Ja zrobiłem kurs biznesowego angielskiego w szkole https://youenglish.school/ we Wrocławiu. Teraz bez problemu używam go w pracy :)
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Kursy językowe a CV

Postautor: adik356 » 19 kwie 2020, o 16:58

Warto mieć papier, świadectwo potwierdzające poziom znajomości języka. W https://lincoln.edu.pl/ można u nich zdawać tego typu egzaminy, to ułatwia sprawę i masz zapewnioną wysoka jakość nauczania nie tylko angielskiego
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.167s | 13 Queries | GZIP : Off ]