Opłacanie rachunków, faktur, zobowiązań itp.

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
Awatar użytkownika
User

monika87

Posty

39

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:58

Opłacanie rachunków, faktur, zobowiązań itp.

Postautor: monika87 » 27 maja 2015, o 13:34

Witam wszystkich. Może znacie jakiś program, który mógłby pomóc w comiesięcznym opłacaniu zobowiązań? Jak do tej pory każdego miesiąca logowałam się do banku i wypełniałam kilka przelewów, jednak na dłuższą metę jest to czasochłonne.
no avatar
User

marcinmichnicki

Posty

6

Rejestracja

9 cze 2015, o 00:53

Re: Opłacanie rachunków, faktur, zobowiązań itp.

Postautor: marcinmichnicki » 9 cze 2015, o 01:01

Skorzystaj z szablonów na stronie banku oraz koszyka. To powinno ułatwić sprawę.
no avatar
User

patrykk

Posty

20

Rejestracja

16 cze 2015, o 12:01

Re: Opłacanie rachunków, faktur, zobowiązań itp.

Postautor: patrykk » 16 cze 2015, o 12:32

Zawsze możesz sobie założyć stałe zlecenia, albo robić paczki przelewów. No i korzystaj z listy odbiorców zdefiniowanych, to znacznie skraca czas robienia przelewów.
Awatar użytkownika
User

kamilaw

Posty

3

Rejestracja

30 lip 2015, o 12:43

Lokalizacja

Lublin

Re: Opłacanie rachunków, faktur, zobowiązań itp.

Postautor: kamilaw » 30 lip 2015, o 12:46

A może Invoobill - http://www.invoobill.pl/jak-dziala-invoobill/? To usługa, która pozwala na szybkie i bezpieczne regulowanie płatności drogą elektroniczną. Myślę, że to wygodny sposób na szybkie opłacanie comiesięcznych zobowiązań. Co ważne nie musimy pamiętać o każdej fakturze, ani też logować się do serwisów różnych dostawców, ponieważ wszystkie rachunki gromadzone są w jednym miejscu. A my w ten sposób oszczędzamy swój czas i zyskujemy większą kontrolę nad wydatkami :).
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 13 Queries | GZIP : Off ]