Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produktem

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

lilkali

Posty

8

Rejestracja

29 lip 2014, o 19:58

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: lilkali » 18 lis 2014, o 05:50

Hmmm... Może zacznij wysyłać masowe smsy z ofertą firmy? Z tego co wiem kampaniami tego typu zajmuje się ta firma http://www.tidemobile.pl/ My też zastanawiamy się nad wprowadzeniem tego typu działań do firmy. Tradycyjne sposoby reklamy zaczęły zawodzić.
no avatar
User

olivka

Posty

8

Rejestracja

28 lip 2014, o 17:32

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: olivka » 27 lis 2014, o 09:52

Pozycjonowanie jest najskuteczniejsze, trzeba tylko znaleźć odpowiednią firmę, która się tym zajmie. Z tego co wiem bardzo duże doświadczenie ma firma Sem Core i coraz więcej osób ją chwali. Ja chcę zlecić im marketing przychodzący bo pozycjonowaniem zajmuje się u mnie ktoś inny. Być może za jakiś czas zlecę im również pozycjonowanie. Czas pokaże.
no avatar
User

vica

Posty

4

Rejestracja

27 lis 2014, o 22:31

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: vica » 27 lis 2014, o 22:37

Czasem dobrym rozwiązaniem jest mailing.
no avatar
User

gissok

Posty

5

Rejestracja

28 lis 2014, o 09:03

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: gissok » 28 lis 2014, o 09:06

Z całą pewnością kluczowa będzie współpraca z dobrą agencją PR/E-PR. Konkurencja w tej branży jest ogromna, więc wybór nie będzie prosty. Twoi potencjalni klienci muszą czuć, iż "tworzysz produkty właśnie dla nich".
no avatar
User

sljak

Posty

4

Rejestracja

8 gru 2014, o 10:33

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: sljak » 8 gru 2014, o 10:48

AdWords pozwala na precyzyjne kierowanie reklam zarówno jeśli chodzi o zainteresowania i grupy odbiorców jak i lokalizację. Myślę więc, że to dobry sposób.
Skuteczna kampania AdWords dla każdego biznesu
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: zlosliwiec8 » 18 sty 2015, o 16:36

Moim zdaniem najlepszym sposobem na dotarcie do klientów jest pozycjonowanie. Niestety jest ono dość kosztowne i jeśli kogoś na nie nie stać radzę znaleźć inny sposób na zareklamowanie firmy. Ja ostatnio myślałem o tym by ukończyć szkolenie z pozycjonowania na http://xannsem.com/szkolenia/optymalizacja_i_usability_stron_-_seo_cz_ii Zawsze to jakaś oszczędność pieniędzy i możliwość działania na własną rękę.
no avatar
User

Atena

Posty

3

Rejestracja

9 sty 2015, o 09:01

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: Atena » 19 sty 2015, o 14:18

Znalazłam w sieci ciekawy artykuł na temat Marketplanet OnePlace - myślę, że to ciekawe narzędzie, które pozwala dotrzeć do stricte zainteresowanych klientów. Polecam przeczytać:
http://finanse.wp.pl/kat,1033725,title, ... omosc.html
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: Melonik » 19 sty 2015, o 15:05

Sposobów na dotarcie do klienta jest naprawdę wiele. Musisz tylko pomyśleć o tym, który z tych sposobów jest naprawdę skuteczny. Ostatnio sporo słyszałem o aromamarkietingu. To na chwile obecną jeden ze skuteczniejszych sposobów marketingu. Ta firma http://www.aromacorp.pl/ zajmuje sie takimi usługami. To był by dobry pomysł by dotrzeć do Twoich klientów.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: TadekNiejadek » 26 mar 2015, o 21:32

ja bym raczej pojechał w biznesową bazę danych, wyśrubowaną pod kątem targetu i jechać z tematem. Pokusiłem się o współpracę z printec i się opłacało.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: SalamonK » 28 mar 2015, o 18:52

współpracę z printec i się opłacało

no im trzeba przyznać że się starają. bazy są ciągle aktualizowane, wydaje się że właściwie na bieżąco dosłownie. No i info do rekordów pochodzi od samych firm więc bardziej wiarygodnie być nie może.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.159s | 15 Queries | GZIP : Off ]