Inwestowanie w 2015

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Inwestowanie w 2015

Postautor: bask » 27 lip 2015, o 10:49

pożyczki pozabankowe. oczywiscie nie samemu ;p ja osobiscie korzystam z tego https://klub-inwestorow.pl/ bo wiadomo ze to bezpieczniejsze niz pozyczanie swojej cioci gdzie mozesz nie odzyskac :lol: a tak serio to bardzo fajne maja to, ze jest dobra prowizja
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Inwestowanie w 2015

Postautor: januszl » 14 sie 2015, o 15:22

To tylko 10% czyli bardzo mało. Konkretną formę znajdziecie tu - www.chartfordsbiznes.webnode.com
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Inwestowanie w 2015

Postautor: januszl » 17 sie 2015, o 16:40

Dodam że jest to oferta dla biznesu, firm jak i dla nas. Kontrakty ma firma podpisane na ponad 20 lat. Tak że tu możemy zarabiać do woli.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Inwestowanie w 2015

Postautor: Fards » 18 sie 2015, o 13:09

januszl - co jest tu konkretnego? jakiś MLM? Zbieranie punktów? Nie wygląda mi to jakos dobrze.

A ja mówię: mieszkania. Ludzie raczej nie przestaną wynajmować. Ostatni mój zakup pod inwestycje - 2 mieszkania w Soszkowie (Gdańsk). Mieszkanie 74m2 - 270 tys. Zwroci sie dość szybko patrząc na tencencje cen mieszkań. A potem to uż czyste zarabianie :)
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Inwestowanie w 2015

Postautor: januszl » 29 sie 2015, o 14:48

Bo za pewne nawet nie chciało Ci się przeczytać. Do każdego projektu jest przypisany koordynator i warto do niego napisać lub zadzwonić. Konkretnie wytłumaczy i wtedy wiemy na czym stoimy. Przy inwestycjach musimy mieć pewność i pełen obraz firmy, to podstawa. Nie domysły. Na tej stronie znajdziecie 4 firmy do wyboru - www.zrealizujmarzenie.webnode.com , na podstronie - Dla inwestora. Też tam mój tel. Warto korzystać bo jednak firmy znane od lat i nie typu 'hyip'.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

doker

Posty

2

Rejestracja

29 sie 2015, o 21:03

Re: Inwestowanie w 2015

Postautor: doker » 29 sie 2015, o 21:13

mieszkanie jak dla mnie za dużo zachodu, może jeszcze lokal usługowy... dla mnie zdecydowanie TFI, oczwiście nic bez wiedzy i głowy do finansów, trzeba być na bieżąco w temacie, albo popracować z doradcą, jeżeli chodzi o teren warszawy to jak najbardziej do rozważenia jest pan Bralczyk, śmiało mogę zarekomendować
no avatar
User

korni

Posty

3

Rejestracja

3 wrz 2015, o 20:18

Re: Inwestowanie w 2015

Postautor: korni » 5 wrz 2015, o 19:46

a co powiecie na inwestowanie nadwyżek? Co z tym tematem? Ja zacząłem inwestować nadwyżki z firmy dwa lata temu razem z pomoc Pana Piotra Bralczyka i okazało się, że było warto. Chociaż temat nadal wydaje się być nieco mało popularny, bo ludzie się boją. Wystarczy tylko powierzyć wszystko dobremu specjaliście, jak np. Panu Bralczykowi :) dla zainteresowanych - zarabiajmy.pl
no avatar
User

karolina

Posty

115

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:59

Lokalizacja

Chałupki

Re: Inwestowanie w 2015

Postautor: karolina » 9 wrz 2015, o 11:25

Nieruchomości to zawsze dobry pomysł!
Jeśli poszukujecie ciekawych nieruchomości w dobrej cenie pod wynajem czy kupno to polecam Wam ten portal http://www.polnoc.pl/ bo można tam wyszukać ciekawe obiekty.
Wiele osób korzysta z tego typu wyszukiwarek!
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Inwestowanie w 2015

Postautor: januszl » 19 wrz 2015, o 19:22

Inwestycje i zarabianie na złocie. Firma międzynarodowa wchodzi we wrześniu do Polski. Oferta dla firm i osób. Proste skuteczne zarabianie na złocie, jak i również inwestycje dla firm, biznesu i osób. Dla chcących zarabiać wejście bez żadnej inwestycji i jakichkolwiek zobowiązań. Strona ma tłumaczenie. Dołączaj i zarabiaj w nowy sposób z konkretną niemiecką firmą. [ pomoc przy inwestycji oraz wszelkie szczegóły na temat firmy udzieli Piotr Chylińsky - pchylinski@gmail.com tel. Norwegia - 47 974 607 98 proszę pisać na e-mail, oddzwoni po 18 - tej - http://www.karatbars.com/?s=januszl

Więcej: http://zrealizujmarzenie.webnode.com/dla-inwestora/
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Inwestowanie w 2015

Postautor: Fards » 22 paź 2015, o 14:11

Trudno jednoznacznie określić w co inwestować .... wydaje mi się, że wszystko zależy od pośrednika...jakie oferuje warunki. Tak jak klub inwestorów to jest pewna w sensie bezpieczna działalność. Wpłacasz i określasz na ile inwestujesz. Zdecydowanie to jest inwestycja tego moim zdaniem ;) klub-inwestorow.pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.137s | 13 Queries | GZIP : Off ]