Chwilówki

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

MarcinKa

Posty

12

Rejestracja

31 gru 2014, o 13:39

Re: Chwilówki

Postautor: MarcinKa » 14 lip 2015, o 13:27

Jeśli nie ma innej opcji to chwilówki można wziąć, należy jedynie dokładnie sprawdzić warunki
Awatar użytkownika
User

cichy77

Posty

2

Rejestracja

20 cze 2015, o 16:42

Re: Chwilówki

Postautor: cichy77 » 19 lip 2015, o 09:52

Super, dzięki :)
Aby zrozumieć, że cielesna zazdrość jest głupotą, trzeba przejść przez studia rozwiązłości.
Awatar użytkownika
User

abel55

Posty

7

Rejestracja

15 lip 2015, o 18:24

Re: Chwilówki

Postautor: abel55 » 20 lip 2015, o 09:24

A może zerknijcie sobie na Prorank.pl? Tam mają wiele różnych ciekawych porównań donośnie finansów :)
Błogosławiony dzień, miesiąc, rok, godzina, miejsce, chwila,
gdy zostałem więźniem tych dwojga błyszczących oczu.
no avatar
User

soamazing

Posty

1

Rejestracja

24 lip 2015, o 07:55

Re: Chwilówki

Postautor: soamazing » 24 lip 2015, o 08:00

Ja też uważam, że wszystko jest dla ludzi, jednak trzeba się zastanowić, czy jesteśmy w stanie spłacić ją w terminie, no i dokładnie sprawdzić warunki. Ja jestem przeciwniczką kredytów (przynajmniej na razie, bo nie mam potrzeby kupna mieszkania etc), przerażają mnie duże kwoty i dłuuugi czas spłaty. Chwilówke wzielam wlasnie dlatego, ze potrzebowałam małej kwoty i wiedziałam, ze nie bede miala zadnych problemow ze splata, bo mam stala prace. Bralam w Nobilon, jak to dla kogos jest istotne;p
no avatar
User

Wintek

Posty

6

Rejestracja

13 lut 2014, o 10:55

Re: Chwilówki

Postautor: Wintek » 29 lip 2015, o 07:59

chwilówki to najgorsza forma pożyczki, kiedyś się wpakowałem w to, nigdy więcej!
dostałeś list od kruka - polecam zapoznać się z tematem
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Chwilówki

Postautor: samotna » 24 wrz 2015, o 09:33

Zgadzam się chwilówka to najgorszy pomysł jaki może być. Może lepiej zapoznać się z tymi propozycjami https://www.proficredit.pl/
Jest spory wybór. Ja obecnie skorzystałam z propozycji przystąpienia do programu partnerskiego i nie żałuję tego kroku. Wszystkie moje wymagania zostały spełnione. Pieniądze pracują, a na moje konto wpływa dodatkowa wypłata.
W naszej współpracy nic nie szwankuje i obie strony są zadowolone.
no avatar
User

aneeetag

Posty

15

Rejestracja

26 wrz 2015, o 07:11

Re: Chwilówki

Postautor: aneeetag » 26 wrz 2015, o 07:18

Moim zdaniem chwilówki to prosta droga na dno. Błąd, którego konsekwencje będziemy ponosić jeszcze bardzo długo.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Chwilówki

Postautor: Wojtek J » 22 paź 2015, o 20:04

Chwilówka to prosta droga do wpadnięcia w poważne tarapaty. I coraz więcej osób ma problemy ze spłatą. Jest taka strona http://kredytinkaso.pl/mapa-wyjscia-z-dlugow.html Fundacji Zaradni o nazwie chyba "Żyje bez długów" i tam mozna znaleźć dobre porady i film pokazujący droge którą musi przejść osoba zadłuzona by móc bez długów i strachu zyć.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Chwilówki

Postautor: bizon » 8 mar 2016, o 07:53

Chwilówki wcale nie są takie złe, trzeba tylko przestrzegać pewnych zasad. Polecam zajrzeć na http://www.centrumpozyczek24.pl/, gdzie znajdziecie wiele porad, jak się w ogóle za to zabrać. Nie ma czego się bać :)
no avatar
User

TokoToki

Posty

28

Rejestracja

3 mar 2016, o 07:29

Re: Chwilówki

Postautor: TokoToki » 8 mar 2016, o 10:21

chwilówki tylko dobrze brzmią... a ppotem problemy pojawią sie przy splacaniu.. za dzień zwłoki w spałcie naliczają mega odsetki... jak bym nigdy nie brała chwilówki
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.178s | 15 Queries | GZIP : Off ]