szybka gotówka

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
Awatar użytkownika
User

Renata

Posty

32

Rejestracja

17 mar 2014, o 12:33

Re: szybka gotówka

Postautor: Renata » 5 lis 2014, o 11:40

A może tego typu pożyczka przez internet - https://www.mini-credit.pl/pozyczki-przez-internet? Sama zastanawiam się nad skorzystaniem, ponieważ wypadł mi nagły wydatek - nowy telefon (niestety poprzedni zepsuł się kilka dni temu). Zależy mi na szybkiej pożyczce, dlatego pomyślałam o chwilówkach - nie chcę pożyczać pieniędzy w banku, bo są one potrzebne mi na już, a w bankach najczęściej trzeba czekać kilka dni na decyzję.
no avatar
User

valentyn

Posty

89

Rejestracja

2 sie 2013, o 08:05

Re: szybka gotówka

Postautor: valentyn » 8 lis 2014, o 14:51

przed zaciągnięciem takiej pożyczki obejrzałbym różne porównania np. www.finmarket.pl/finanse/szybkie-pozyczki i dopiero wtedy wybrał najlepszą ofertę
no avatar
User

Help-finanse

Posty

13

Rejestracja

11 gru 2014, o 07:59

Re: szybka gotówka

Postautor: Help-finanse » 11 gru 2014, o 08:12

Witam,
Nasza firma pomaga w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań by każdy klient wyszedł na prostą oraz sukcesywnie rozwijał swój biznes. Nasi specjaliści pomagają wielu firmom pozyskując kolejnych zadowolonych klientów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego pod numerem 883 112 116 .

Pozdrawiamy,
Help-finanse
Awatar użytkownika
User

Krnąbek

Posty

34

Rejestracja

2 gru 2014, o 22:11

Re: szybka gotówka

Postautor: Krnąbek » 11 gru 2014, o 12:51

Sorry help-finanse, ale po tak chamskim spamowaniu forum chyba tylko prawdziwy desperat chciałby wejść z Wami w jakąkolwiek współpracę.
no avatar
User

valentyn

Posty

89

Rejestracja

2 sie 2013, o 08:05

Re: szybka gotówka

Postautor: valentyn » 18 gru 2014, o 09:25

Provident to nie jedyna firma, która specjalizuje się w szybkich pożyczkach gotówkach, ja bym poszukał jeszcze w internecie, bo firm tego typu naprawdę nie brakuje, możesz sobie zerknąć np. https://dailycredit.pl/szybka-gotowka
im więcej przejrzysz takich ofert tym lepiej dla Ciebie, bo łatwiej znajdziesz najlepszą ofertę
no avatar
User

ulaula

Posty

12

Rejestracja

2 mar 2015, o 05:09

Re: szybka gotówka

Postautor: ulaula » 2 mar 2015, o 05:12

A słyszałaś o szybkigrosz.pl??
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: szybka gotówka

Postautor: aisha » 12 cze 2015, o 09:09

Takie szybkie gotówki moga doprowadzić do niezłego zadłużenia. nie wiem czy jest sens ryzykować. Znam kilka osób zadłużonych i życie w stresie nie jest dobre. Widać jak ich to wykańcza. Z tego co wiem są firmy takie jak ta https://wyjsczdlugow.pl/ które pomagają w spłacie długów - zawsze można skorzystać z ich pomocy i presja będzie mniejsza. O ile się nie mylę to pomagają w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej i wspierają klientów również po jej ogłoszeniu aż do zakończenia sprawy. Koszty całego postępowania ustala się z nimi z góry także nie ma żadnych ukrytych kosztów. Jednak jakby nie patrzeć najlepiej wcale się nie zadłużać :)
no avatar
User

RN33

Posty

10

Rejestracja

10 cze 2015, o 11:41

Re: szybka gotówka

Postautor: RN33 » 18 cze 2015, o 09:26

Takie pożyczki trzeba przede wszystkim spłacić w terminie, bo potem możemy mieć problemy na własne życzenie.

Jeśli już musimy brać pożyczkę, warto zrobić to u sprawdzonego partnera.

PORÓWNYWARKA CHWILÓWEK
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: szybka gotówka

Postautor: beata22 » 7 lip 2015, o 10:21

Ostatnio szukałam czegoś co zrealizuję przez internet w całości i znalazłam taką ofertę https://www.finsano.pl/ Bardzo porządnie wygląda moim zdaniem. Na szczęście okazało się że obejdzie się bez długów. Ale na przyszłość zapisałam sobie. Mają niskie raty i długi okres spłat.
no avatar
User

elwira89

Posty

13

Rejestracja

6 lip 2015, o 14:50

Re: szybka gotówka

Postautor: elwira89 » 8 lip 2015, o 14:27

Mam złe zdanie o tej firmie więc radziła bym ci to przemyśleć jeszcze raz.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron