Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Michal.Jarosz

Posty

3

Rejestracja

13 lip 2011, o 10:36

Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: Michal.Jarosz » 13 lip 2011, o 10:44

Zastanawiam się nad wyborem biura rachunkowego, ale nie bardzo wiem na jakiej zasadzie takie umowy działają i na co mogę liczyć.

Czy dostosują mi umowę do moich potrzeb? Czy są jakieś pakiety?
Czy zrobią mi rozliczenia ZUS, US, PIT? Czy istnieje możliwość rozliczenia również moich pracowników?
Ile kosztują tego rodzaju usługi czy może są jakieś promocje?
Co z ubezpieczeniem? Czy lepiej wybrać znane biuro czy księgowego na osiedlu niedaleko?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam
Michał Jarosz
no avatar
User

mwpol

Posty

32

Rejestracja

15 wrz 2010, o 14:01

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: mwpol » 26 lip 2011, o 15:35

Wszystko zależy od indywidualnej oferty każdego biura. Jeżeli trochę poszukamy to znajdziemy takie, które za rozsądną cenę oferuje kompleksowe usługi księgowe, w przystępnej formie
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, o 00:11 przez mwpol, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

al_22

Posty

16

Rejestracja

13 paź 2011, o 09:59

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: al_22 » 19 paź 2011, o 09:36

A jak do tej pory radziłeś sobie z księgowością?
Księgowa czy sam?
Najlepiej po prostu pójść i się zapytać i wszystkiego dowiedzieć osobiście ;)
Chyba, że masz małą firmę to osobiście mogę Ci polecić wfirma.pl - program online, który BARDZO ułatwia ;)
Pozdrawiam
no avatar
User

urszulka

Posty

22

Rejestracja

10 paź 2011, o 09:09

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: urszulka » 29 paź 2011, o 15:10

Biura rachunkowe są bardzo elastyczne i na pewno dostosują umowę do twoich potrzeb.Przy okazji zapytaj kogo obsługują ,jeśli to poważne firmy lokalne możesz śmiało ufać.
no avatar
User

melissa

Posty

14

Rejestracja

28 lip 2010, o 07:22

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: melissa » 2 lis 2011, o 15:12

Polecam skorzystanie z usług http://www.financetender.com pomagają znaleźć odpowiednie biuro rachunkowe organizując przetarg na taką usługę, korzystałam z ich pomocy przy otwieraniu własnej firmy. Pomaga to bardzo zaoszczędzić czas i pieniądze
no avatar
User

patrice6

Posty

4

Rejestracja

8 lis 2011, o 14:45

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: patrice6 » 8 lis 2011, o 14:58

Zanim podejmiesz decyzje polecam zgłębić temat. Na tej stronie http://www.infor.pl/oferta2012/finanse-i-ksiegowosc-firm-czasopisma-wydania-elektroniczne.php znajdziesz dużo cennych informacji. Może sie okazać że poradzisz sobie z tym sam - tak jak ja. Pozdrawiam!
no avatar
User

al_22

Posty

16

Rejestracja

13 paź 2011, o 09:59

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: al_22 » 29 gru 2011, o 19:45

ja również sama sobie robie księgowość online i jakosc sobie radzę, to naprawdę nic strasznego ;)
no avatar
User

mwpol

Posty

32

Rejestracja

15 wrz 2010, o 14:01

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: mwpol » 12 sty 2012, o 00:17

Sam mniej więcej od czasu mojego ostatniego postu w tym temacie korzystam z usług Biura rachunkowego Sara
Powiem, że problemu z odległością nie ma żadnego. Obecne ogólnodostępne możliwości (np. internet) skutecznie go rozwiązują. Co do podanych przez Ciebie zadań - wszystko to mam zapewnione. Cena zależy od ilości dokumentów, jakie będziesz potrzebował.

ps: jedyne co to nigdy nie pytałem się o ubezpieczenie, ale to chyba dlatego, że widząc jak pracują nigdy o czymś takim nie pomyślałem
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: Kocica » 28 sie 2012, o 10:28

1.Czy dostosują mi umowę do moich potrzeb? Czy są jakieś pakiety?
-Każde dobre biuro dostosowuje dziś cenę do potrzeb firmy czy przedsiębiorcu

2.Czy zrobią mi rozliczenia ZUS, US, PIT? Czy istnieje możliwość rozliczenia również moich pracowników?
-Oczywiście, że tak - co do rozliczeń pracowników, to czesto biura pobierają za to dodatkową opłatę, choc to nie jest reguła

3.Ile kosztują tego rodzaju usługi czy może są jakieś promocje?
-To zależy od biura, zajrzyj sobie np na stronę ekomat - to fajne biuro rachunkowe w Szczecinie i popytaj znajomych. Cena może być stała ustalona jako miesięczna - różne biura różnie to naliczają, % od obrotu albo % od zysku. Cena zależy też od tego, co dodatkowo biuro oferuje (np pomoc prawną, dotacje pomoc etc)

4.Co z ubezpieczeniem? Czy lepiej wybrać znane biuro czy księgowego na osiedlu niedaleko?
Najlepiej jakieś, które poleci ktoś, kto już tam jest:) Nie musi być znane - fachowcy ksiegowi to nie gwiazdy medialne, żeby musieli być znani

:D
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

Olcia

Posty

8

Rejestracja

6 gru 2012, o 10:00

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: Olcia » 6 gru 2012, o 10:23

każde biuro potrafi podejść indywidualnie do klienta. Możesz sprawdzić ofertę biura Profit lub w razie pytań skontaktować się telefonicznie lub mailowo.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2013, o 07:44 przez Olcia, łącznie zmieniany 1 raz
korek ścienny nowa forma wystroju wnętrz.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron