Pożyczka bez BIK i KRD, dla każdego

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Pożyczka bez BIK i KRD, dla każdego

Postautor: nosleep » 22 sty 2015, o 16:11

Witam,

słyszeliście o portalu szybkigrosz.pl ?? Jeśli ubiegasz się o pożyczkę to musisz się tam zarejestrować i czekać aż inwestor się odezwie. Ja potrzebowałem 15tys i po 2 dniach miałem kase ;) może warto
Awatar użytkownika
User

darful

Posty

105

Rejestracja

5 sty 2011, o 10:35

Re: Pożyczka bez BIK i KRD, dla każdego

Postautor: darful » 27 sty 2015, o 21:00

Tylko czy jest to sprawdzona firma pożyczkowa?
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: Pożyczka bez BIK i KRD, dla każdego

Postautor: sewery » 29 sty 2015, o 08:51

Zanim weźmiesz chwilówek przeczytaj o zasadach jakich powinno się przestrzegać podczas brania chwilówek. Tu masz artykul: http://blog.mini-credit.pl/podstawowe-zasady-bezpiecznego-pozyczania,2014-09-24/. Wychodze z założenia, że można się w to bawić i jest to bezpieczne, pod warunkiem jednak, że mamy pewność, że spłacimy i nie przeceniamy swoich finansowych możliwości. Reszta w artykule. Pozdrawiam.
no avatar
User

Michal

Posty

9

Rejestracja

10 lut 2015, o 17:20

Re: Pożyczka bez BIK i KRD, dla każdego

Postautor: Michal » 10 lut 2015, o 17:24

Sam brałem pożyczkę społecznościową na szybkigrosz.pl i nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko OK!
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Pożyczka bez BIK i KRD, dla każdego

Postautor: aisha » 22 lut 2015, o 20:01

Ja nie wierzę w żadne firmy pozabankowe. Jeśli bardzo chcesz wziąć kredyt sprawdź sobie w różnych bankach jaki kredyt ci przysługuje Może akurat gdzieś uda ci się pożyczyć potrzebną sumę. Chwilówki i inne cuda są bardzo niebezpieczne i szybko możesz przez nie wpaść w spiralę długów.
no avatar
User

ulaula

Posty

12

Rejestracja

2 mar 2015, o 05:09

Re: Pożyczka bez BIK i KRD, dla każdego

Postautor: ulaula » 2 mar 2015, o 05:11

ja również skorzystałam z pozyczki na szybkigrosz.pl i jestem zadowolona ;)
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Pożyczka bez BIK i KRD, dla każdego

Postautor: kolaa » 2 mar 2015, o 09:31

Czytałem w ostatnim czasie sporo opinii o pożyczkach i z tego co mi się wydaje, to vivus jest bardzo dobrą instytucją oferującą szybkie pożyczki. Zajrzyjcie zresztą na www.monetto.pl/t/pozyczka-vivus-opinie- ... ulator.171 i sami sprawdźcie opinie o vivus.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Pożyczka bez BIK i KRD, dla każdego

Postautor: beata22 » 7 lip 2015, o 10:25

Na pewno wystrzegałabym się chwilówek bo są wysoko oprocentowane. Alternatywą może być https://www.finsano.pl/ też można wszystko załatwić przez neta a raty wychodzą małe. Okres spłat i do 4 lat.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Pożyczka bez BIK i KRD, dla każdego

Postautor: Wojtek J » 22 paź 2015, o 20:08

A ja już wystrzegam się ogólnie zadłużania. Mam problem ze spłatą sporego kredytu i zastanawiam się jak z tego wyjść. Ostatnio znalazłem to http://kredytinkaso.pl/poradnik-dla-zaradnych.html Poradnik kampanii "Żyje bez długów" dzieki któremu osoby z problemami finasowymi mogą znaleźć wyjście z kryzysowej sytuacji i zacząć życ bez długów.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Pożyczka bez BIK i KRD, dla każdego

Postautor: kolaa » 23 lis 2015, o 15:18

Jeśli chodzi o pożyczki, to chyba warto zajrzeć na http://www.az-finanse.pl/forum/lokaty.11/ , gdzie dostępne są opinie użytkowników o pożyczkach oraz darmowe i specjalistyczne doradztwo. Możecie przejrzeć sobie to forum finansowe jeśli szukacie szybkiej i konkretnej pomocy w wyborze kredytu.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron