Potęga Internetu :)

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

magdaalena

Posty

9

Rejestracja

3 mar 2015, o 20:36

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: magdaalena » 4 mar 2015, o 13:46

Internet ma moc to fakt jednak warto pamiętać że każda firma ze względu na specyfikę może mieć lepsze i gorsze formy służącze do promocji nawet w obrębie tego jednego medium
Awatar użytkownika
User

gadgad1

Posty

3

Rejestracja

24 lut 2015, o 23:48

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: gadgad1 » 4 mar 2015, o 19:56

pozycjonowanie przede wszystkim i najlepiej. Bez względu na to, czy strony internetowej czy zwykłej oferty.
Umysł potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: zlosliwiec8 » 25 mar 2015, o 06:27

DariaKwiatek pisze:O tak, pozycjonowanie to nie jest łatwy kawałek chleba;) trzeba ciągle robić analizy, dodawać słowa kluczowe, ale efekty mogę być wspaniałe;)

Zgadzam się z tobą w 100%. Jeśli ktoś umiejętnie pozycjonuje stronę to wyniki mogą być świetne. Ja jestem jeszcze za tym by przeprowadzać kampanie addwords :) Widziałem, że zajmuje się tym ta firma http://traffic-network.pl/ - mają duże doświadczenie i widzą jak sprowadzić na stronę dużą liczbę potencjalnych klientów.
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: beata22 » 25 mar 2015, o 08:39

Stawiam na portale społecznościowe i zaraz potem na promocję w google. Pomagać mi będzie http://fbagent.pl/ bo pomogli już kilkoro znajomym. A że jestem laikiem i się na wielu rzeczach nie znam to wolę zlecić promocję fb i jego stronę wizualną fachowcom.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: TadekNiejadek » 26 mar 2015, o 21:41

Ja też jestem laikiem i jeśli chodzi o pozycjonowanie to swoją drogą, ale co z tworzeniem baz danych np.? Mi by się ktoś przydał tworzący coś takiego ale w ciemno laikowi właśnie ciężko szukać..
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: SalamonK » 28 mar 2015, o 19:30

TadekNiejadek pisze:się ktoś przydał tworzący coś takiego

jesli mam proponowac to cos co sam uzywalem. tanio a porzadnie zrobili mi usluge w printecu.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: TadekNiejadek » 30 mar 2015, o 21:57

a jak u nich z byciem na bieżąco jeśli chodzi o zamieszczone w bazie info? I na jakiej zasadzie oni to wszystko zbierają? Wiesz coś na ten temat?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: SalamonK » 31 mar 2015, o 20:57

Od rekordów w bazach danych w e-printec jest ich autorskie oprogramowanie więc mają nad tym pełną kontrole. Wydaje mi się ze pierwsza jakosc, bo ciagle sa aktualizowane rekordy - usuwa nieaktulne pozycje ale i dodaje nowe. co najlepsze z info których mi udzielili i sam wyłapałem to ze wszystkie namiary pobieraja bezposrednio z info zamieszczonych od samych firm wiec nie ma bugów, bo samej firmie na prawidłowym namiarze zależy. Chyba tyle w tym temacie.
no avatar
User

Francuzik

Posty

61

Rejestracja

17 wrz 2014, o 16:51

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: Francuzik » 8 cze 2015, o 21:08

Oj teraz to czy jesteśmy w internecie jest bardzo istotne. Mając własny sklep warto zainwestować w kampanie google adwords. Słyszałem że ta firma z Łodzi http://funkymedia.pl/ ma w swojej ofercie właśnie takie formy reklamy. A wykonują to bardzo skutecznie.
no avatar
User

Robotocki

Posty

10

Rejestracja

15 cze 2015, o 12:07

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: Robotocki » 18 cze 2015, o 20:33

Wszystko zależy od rodzaju reklamowanej firmy. Trudno podać jakiś gotowy przepis na to, która strategia będzie na pewno skuteczna, bo będę i powinny być różne dla każdego biznesu. Dla jednych sukcesem będzie kampania adwords, inni zrobią karierę dzięki social mediom, jeszcze inni zwiększą sprzedaż dzięki pozycjonowaniu. Na pewno warto zainwestować w porządną stronę internetową i zadbać o jej optymalizację. Optymalizacja to w sumie taka podstawa, o której nie powinni sie nawet mówić, ale z doświadczenie wiem, że wiele osób zaniedbuje ten aspekt. A szkoda, bo to doskonały sposób na poprawenie widczoności strony w wyszukiwarce. Na przykład dobre tytuły i opisy stron mogą przyczynić się do wyższych pozycji. Zaintersowanym polecam lekturę artykułu: http://www.ksiegapozycjonera.pl/18-sposobow-na-niezawodne-tytuly-stron-poradnik/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 13 Queries | GZIP : Off ]