Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starcie?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

baartosz

Posty

2

Rejestracja

27 kwie 2011, o 14:00

Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starcie?

Postautor: baartosz » 1 cze 2011, o 14:35

Czy startując z firma powinienem zainwestować w oprogramowanie do zarządzania firmą? Czy powinienem poczekac aż firma się rozwinie?
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: Media-Drukarnia.com » 22 cze 2011, o 09:05

Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to oprogramowanie na obecnym etapie firmy jest niezbędne. Jeżeli uważasz, że firma da radę bez tej inwestycji, no na początku na pewno macie ważniejsze wydatki. Jeśli jednak w twoim mniemaniu oprogramowanie to jest bardzo potrzebne, należy je w miarę możliwości zakupić
no avatar
User

Run

Posty

8

Rejestracja

7 wrz 2011, o 13:01

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: Run » 12 wrz 2011, o 08:46

Na początku nie miałem żadnego oprogramowania. Firma mała, klientów nie było tak dużo, pieniędzy też więc jakoś sam ogarniałem. Jednak na obecnym etapie postanowiłem zainwestować już w jakieś profesjonalne oprogramowanie. sam prowadzę księgowość korzystając z oprogramowania 'Infor system' więc kupiłem też tej firmy program do prowadzenia małej i rozwijającej się firmy. Programy fajnie mi się integrują przez to łatwiej prowadzić mi firmę.
no avatar
User

darek89

Posty

9

Rejestracja

6 wrz 2011, o 13:29

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: darek89 » 12 wrz 2011, o 13:16

Polecam zainwestować w oprogramowanie CRM zwłaszcza jeśli liczba klientów rośnie, bardzo ułatwia pracę.
no avatar
User

natalian

Posty

38

Rejestracja

13 lip 2011, o 09:59

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: natalian » 16 wrz 2011, o 06:43

darek89 pisze:Polecam zainwestować w oprogramowanie CRM zwłaszcza jeśli liczba klientów rośnie, bardzo ułatwia pracę.

O tak, zgadzam się. Będzie wiadomo kto z kim i o czym rozmawiał. :)
no avatar
User

darek89

Posty

9

Rejestracja

6 wrz 2011, o 13:29

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: darek89 » 16 wrz 2011, o 13:19

Dokładnie, wprowadza porządek, zwłaszcza jeżeli wszystko jest ładnie pogrupowane, na upartego można by było prowadzić wszystko w Exelu, ale bardzo łatwo można się pogubić
no avatar
User

al_22

Posty

16

Rejestracja

13 paź 2011, o 09:59

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: al_22 » 19 paź 2011, o 10:51

Programy zawsze się przydają, ale jestem zwolennikiem tych online niż kupowania oprogramowania, choćby ze względu na to ze te online ciągle się aktualizują i doskonalą, nie trzeba tak jak w wypadku oprogramowania co jakiś czas kupować nowego ledwie się przepisy prawa zmienia (jeśli chodzi np o księgowość).
Polecam pakiety na wfirma.pl ja i znajomi korzystamy i teraz nie wyobrażam sobie jakbym to miał robić od ręki czy w ogóle..

A jak ktoś zaczyna może skorzystać z Program Aktywizacja, który daje te pakiety bezpłatnie, na FB można poczytać i dowiedzieć się więcej :)
http://www.facebook.com/ProgramAktywizacja
no avatar
User

drabbie

Posty

43

Rejestracja

10 sie 2010, o 09:13

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: drabbie » 2 lis 2011, o 15:01

Wcześniej czy później i tak będziesz musiał zainwestować w oprogramowanie dla swojej firmy ;) Osobiście mogę polecić oprogramowanie ESME http://www.esme.pl/ w mojej firmie z niego korzystamy pozwala na zarządzanie działaniami, rejestrowanie czasu pracy i rozliczanie projektów
no avatar
User

wiatrak999

Posty

22

Rejestracja

5 paź 2011, o 15:49

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: wiatrak999 » 5 lis 2011, o 15:32

na początek odpuść. Jak już zdobędziesz troszkę wiedzy i zobaczysz czego potrzebujesz to wtedy kupisz. Jest tego dużo, jak widać :)
no avatar
User

darek89

Posty

9

Rejestracja

6 wrz 2011, o 13:29

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: darek89 » 9 lis 2011, o 11:28

Mogę Ci polecić oprogramowanie którego używa mój pracodawca a mianowicie Asystent CRM dostępny na http://vbs.com.pl/ z tej serii używamy też Asystenta Faktura, oprogramowanie sprawdzone i dość proste w obsłudze :) Możesz sobie przetestować przez 30 dni.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.309s | 13 Queries | GZIP : Off ]