Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Tutaj zamieszczamy ogłoszenia na temat konferencji, szkoleń itp.
no avatar
User

romeksad

Posty

6

Rejestracja

14 maja 2015, o 10:07

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: romeksad » 26 maja 2015, o 11:28

Ja niedawno byłem na konferencji firmowej w Hotelu Lenart w Wieliczce, niedaleko Krakowa. Spotkanie było dosyć duże, dla całej firmy i nie było problemów z miejscem - sala była duża i konfortowa. Poza tym po konferencji mieliśmy zagwarantowane wyżywienie w tamtejszej restauracji. Więc wszystko ładnie się zgrało. Polecam to miejsce :)

http://hotellenart.pl/
no avatar
User

Pres-ona

Posty

27

Rejestracja

25 mar 2014, o 10:55

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: Pres-ona » 8 cze 2015, o 09:49

W Krakowie jest naprawdę sporo sal konferencyjnych do wynajęcia. Osobiście, organizowałam tam już dwa spotkania szkoleniowe i za każdym razem szukałam lokalu poprzez serwis internetowy: https://www.salebiznesowe.pl/konferencje-krakow A dlaczego po raz drugi nie organizowałam szkolenia w tym samym miejscu? Po prostu wychodzę z założenia, że skoro jest tyle możliwości to po prostu zawsze wybieram salę najbliżej siedziby firmy, dla której organizowane jest szkolenie. Zresztą lubię mieć sprawdzonych kilka miejsc i nie ograniczać się jedynie do jednego :).
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: samotna » 21 lip 2015, o 07:15

Myślę że dobrym miejscem na spotkanie firmowe jest restauracja Mekong w Krakowie. Jeśli jest to małe grono osób to nie powinno być kłopotu, a przecież zawsze szczegóły można uzgodnić prędzej z kierownictwem. Za jakoś obsługi ręczę własną głowa.
no avatar
User

Lasiczka

Posty

66

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: Lasiczka » 19 sie 2015, o 10:38

ale takie większe firmowe w sensie jakiegoś szkolenia czy wyjście na piwo? :) bo jak o to pierwsze chodzi to jest w hotelu Best Western Premier na Opolskiej sala konferencyjna ale też można przyjść do restauracji i lokalizacja jest bardzo dobra szczególnie dla tych wszystkich wieżowców z Ronda Barei i Bora komorowskiego.
Zdrowe sałatki Katowice http://www.lajkonik-pik.pl/pl/katowice-stawowa - Jedz sałatki a będziesz śliczny i gładki.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: bask » 17 wrz 2015, o 10:33

O, tak co do Best Western to teraz dołączyło Efekt Express, też dobra miejscówka, a jak się połączyli to na bank będzie jeszcze lepszy standard, europejski
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: Unima » 8 lip 2016, o 09:26

my niedawno na podlasiu odkryliśmy fajne miejsce na konferencje, hotel Delfin w Białej Podlaskiej konkretnie, mają dużą salę, fajny profesjonalny sprzęt, w razie co obsługa służy pomocą
no avatar
User

annakuta

Posty

6

Rejestracja

24 sie 2016, o 10:39

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: annakuta » 24 sie 2016, o 10:49

nie wiem jak w Krakowie ale piękne jest Centrum Kongresowe w Katowicach :)
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: Alex21 » 5 wrz 2016, o 09:22

Jeśli chodzi o Kraków, to słyszałem, że udane imprezy integracyjne można zorganizować tutaj: http://www.pl.browar-lubicz.com.pl/imprezy-firmowe . Ładny wystrój, pyszne jedzenie i co najważniejsze spokojne okolica. Moja siostra jakiś czas temu bawiła się tam na weselu i bardzo poleca tą restaurację.
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: znawca » 8 wrz 2016, o 16:17

Restauracja Biała Róża w krakowskim centrum http://www.restauracjabialaroza.pl/ organizuje między innymi spotkania biznesowe. To piękna restauracja, która mieści się w historycznym kompleksie pałacowym. Warto przejrzeć też ich menu - myślę, że to Was przekona do podjęcia decyzji :)
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: Fards » 30 wrz 2016, o 09:56

W Krakowie na takie spotkanie odpowiedni będzie hotel Best Western Efekt Express tak mi się wydaje. Byłem tam gościem na konferencjach i szkoleniach, więc znam poziom organizacji w tamtym miejscu, jest bardzo wysoki, wszystko dograne, są warunki odpowiednie. A oprócz tego to nowoczesny hotel o wysokim standardzie, więc tym bardziej warto spotkanie firmowe zorganizować właśnie tam :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.402s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron