Inwestowanie w dom?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: zyjes » 8 mar 2014, o 13:43

To jedyna inwestycja, która zawsze będzie w cenie.
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: apogeum » 11 mar 2014, o 10:41

Moim zdaniem obecnie inwestowanie w nieruchomości nie jest już takie opłacalne jak kiedyś. Niestety ale tracą one na wartości - nawet te znajdujące się w większych miastach.
Obecnie najpewniejszą chyba metodą na zabezpieczenie swoich pieniędzy jest stawianie na obligacje państwowe. Jest to bezpieczny i pewny zysk - oprocentowanie mimo iż niewysokie nadal jest dość atrakcyjne.
Tutaj przeczytacie recenzję dlaczego warto jest zainwestować w nie swoje fundusze.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: januszl » 13 mar 2014, o 08:17

Sto razy bardziej wolałbym zainwestować w zieloną energię. Stopa zwrotu jest wielokrotnie lepsza niż z najlepszej lokaty. A udziały już od kilkuset zł. do dziesiątek tysięcy zł. Jest to na tyle opłacalne że mam już u nich 2 konta. :)
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: bizz » 30 paź 2014, o 13:14

Jeśli szukacie profesjonalnych zabezpieczeń przeciwpożarowych, polecam wam firmę http://www.alfa-system.info/ oferującą projektowanie oraz montaż takich zabezpieczeń w wszelkiego rodzaju budynkach. Pełna gama usług zabezpieczeń przeciwpożarowych.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: mariolka00 » 10 gru 2014, o 18:57

To dobry pomysł, ale ponieważ w grę wchodzą zazwyczaj duże pieniądze warto dokładnie się zastanowić i wnikliwie sprawdzić daną nieruchomość przed zakupem :) Proponuje zatem skorzystać z oferty ekspertyz prawnych i technicznych w http://audytnieruchomosci.com/ żeby się upewnić, czy podejmujemy dobrą decyzję i przypadkiem nie przepłacamy...
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: bizz » 15 gru 2014, o 10:47

Ja zdecydowałem się na ocieplenie swojego domu. Jednak chyba wynajmę do tego firmę, która wykona to profesjonalnie i w krótkim czasie. Możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę. Puki co w okolicy znalazłem http://www.docieplenia.pl/porady-13.php .
Awatar użytkownika
User

wieslawtomk

Posty

4

Rejestracja

10 sty 2015, o 11:13

Lokalizacja

Polska

Inwestowanie w dom

Postautor: wieslawtomk » 13 sty 2015, o 09:19

Dobry pomysł...Ale mam pytanie, gdy ktoś chce wziąć cenę z wartości granicznej to jaki przedział? Ja zaznaczyłem dolny.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: Piaskowa » 9 lut 2015, o 16:43

W dzisiejszych czasach warto zainwestować w system antywłamaniowy. Mimo, że ludzie coraz częściej trzymają pieniądze w bankach, złodzieje i tak chętnie wchodzą do domów. Dlatego też trzeba zrobić wszystko, by uniemożliwić złodziejom wejście do naszego domu. Oto kilka sposobów: http://safetyhome.pl/
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: oksana » 1 cze 2015, o 10:11

Wydaje mi się, że nieruchomości od lat są najlepsza inwestycją. Nie sądzę aby to się zmieniło w najbliższych latach!
We firmie mojego męża najlepsze okazałyby się takie inwestycje w dzwony elektrostatyczne, no ale taka inwestycja wymaga dużych nakładów finansowych na które obecnie nie możemy sobie pozwolić!
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: kobietapracujaca » 19 cze 2015, o 19:09

Warto zainwestować we własny dm jest to lepsze rozwiązanie niż kupno mieszkania. Ja zastanawiam się nad użyciem ogniwa fotowoltaiczne do instalacji fotowoltaicznej. Wiem że dzięki tym ogniwom prąd będzie produkowany za darmo. Wtedy będę miała eko dom.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron