Język obcy online - dobry pomysł?

Tutaj zamieszczamy ogłoszenia na temat konferencji, szkoleń itp.
no avatar
User

heca

Posty

6

Rejestracja

12 mar 2013, o 08:14

Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: heca » 27 mar 2013, o 08:10

Cześć, wrzucam w to forum, bo nie widzę lepszej opcji. Mianowicie mam taki pomysł, żeby zafundować pracownikom szkolenie z wybranego języka obcego jako podziękowanie za dobrą pracę, taki miły prezent. I tutaj mam do Was pytanie, bo znalazłem w sieci coś takiego: http://www.chatterbox.pl. Są to kursy online, prowadzone w cztery oczy z lektorem w tzw. "wirtualnym pokoju". Jak dla mnie całkiem rewolucyjny pomysł, bo i czas oszczędzą i nie będę ich wysyłał co tydzień gdzieś do szkoły, bo godziny można dostosować indywidualnie (a język obcy co niektórym się przyda). Przetestowałem na sobie darmową lekcję próbną i raczej jestem na tak? Co myślicie, mili Państwo?
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: Kocica » 4 kwie 2013, o 14:54

cokolwiek byś pracownikom nie fundnął to zawsze będzie to dobry pomysł:)
no avatar
User

malgoska

Posty

6

Rejestracja

7 kwie 2013, o 13:50

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: malgoska » 7 kwie 2013, o 21:55

Nie podzielam tego zdania. Po pierwsze pracownicy mogą się czuć uszczęśliwieni na siłę i nie skorzystają. Po drugie warto inwestować w to, co przyniesie korzyść firmie i pracownikowi. Tak więc widzę sens w fundowaniu szkoleń językowych tyko wtedy, gdy w pracownik potrzebuje języków obcych do pracy. Jeśli już potrzebuje to wydajniejsze w czasie i kosztach byłyby kursy językowe za granicą. Dla pracownika nauka połączona z wypoczynkiem a pracodawcy lepszy pracownik.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: kasiazosia » 7 maja 2013, o 08:36

W nauce języków obcych największy problem jest zawsze z przełamaniem się w kwestii mówienia, dlatego wydaje mi się, że nauka face to face jest w tym przypadku o wiele lepszym rozwiązaniem, niż kurs online.
no avatar
User

Symbian

Posty

10

Rejestracja

28 lut 2013, o 18:25

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: Symbian » 1 cze 2013, o 13:37

Na siłę nie ma sensu "uszczęśliwiać" pracowników. Według mnie od kursu zbyt wiele nie zależy, ważniejsza jest metoda nauki. Sam mam za sobą naukę angielskiego i trudziłem się przy pomocy podręczników, co nie przynosiło mi efektów. Dopiero potem zacząłem się uczyć metodą 5S(http://metoda5s.pl/). To zupełnie oryginalna metoda językowa, z którą warto się zapoznać.
no avatar
User

OlcziAJ

Posty

32

Rejestracja

10 wrz 2013, o 10:01

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: OlcziAJ » 22 lis 2013, o 09:02

w grupie mieć obcokrajowca lub dyrektora to wymusi to naukę angielskiego


www.nebulizator.biz
no avatar
User

kazia87

Posty

27

Rejestracja

12 sie 2014, o 12:38

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: kazia87 » 9 wrz 2014, o 09:55

Wg mnie musisz tak dobrać kurs, żeby odpowiadał branży, w której działacie. Jest wiele sposobów nauki języka, na www możesz coś więcej o tym poczytać. Przemyśl to sobie dobrze i też właściwie wybierz :)
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: kobietapracujaca » 18 maja 2015, o 16:00

Teraz bardzo modne jest uczenie się online. Ja jednak nie jestem do tego przekonana. Na pewno warto się uczyć. Tu http://praca.gratka.pl/poradnik/art/szy ... id,tm.html jest ciekawy poradnik na temat szybkiego uczenia się języków. Może się przyda
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: WaldekR » 7 sie 2015, o 11:04

Myślę, że to ciekawy sposób na spędzenie urlopu w rozwijający sposób.
no avatar
User

Lasiczka

Posty

66

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Język obcy online - dobry pomysł?

Postautor: Lasiczka » 12 sie 2015, o 09:41

A ja mowie nie nie nie i jeszcze raz nie. Kursy online maja to do siebie, ze cieszysz sie przez dwa dni a trzeciego porzucasz. Oczywiscie jestem za nauka angielskiego, sama chodze na angielski i francuski ale do szkoly stacjonarnej, gdzie przez ta godzine skupiam sie tylko na tym, a nie na krzyczacych dzieciach, grajacym telewizorze czy halasie zza okna :)
Zdrowe sałatki Katowice http://www.lajkonik-pik.pl/pl/katowice-stawowa - Jedz sałatki a będziesz śliczny i gładki.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.207s | 13 Queries | GZIP : Off ]