Najlepsza reklama dla firmy

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: SalamonK » 29 mar 2015, o 21:03

korzystałem z pomocy załogi http://www.e-printec.com.pl i wszystko było na najwyższym poziomie włącznie z bieżącym kontaktem wiec można ich uznać za sprawdzonych
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: TadekNiejadek » 31 mar 2015, o 20:51

tak se poczytałem u nich wygląda to dobrze a z pktu widzenia twojego ile bys im dal w jakiejs skali czy cus
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: aisha » 2 kwie 2015, o 15:28

Ostatnio bardzo popularne stały się reklamy na portalach społecznościowych. Może weź to pod uwagę? Jeśli nie masz czasu na prowadzenie funpage i zdobywanie lajków zawsze możesz to zlecić takiej firmie jak ta http://fbagent.pl/ Zajmą się wszystkim a ty będziesz mógł zająć się firmą. W dzisiejszych czasach trzeba korzystać z wszystkich form reklamy by pozyskać klientów :)
no avatar
User

motar

Posty

41

Rejestracja

19 kwie 2011, o 08:29

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: motar » 13 maja 2015, o 12:03

Zastanawiam się, skąd Wy na to wszystko bierzecie czas. Prowadzenie własnej działalności, ogarnianie bieżących spraw, kontrola nad pracownikami i jeszcze reklama/ marketing na własną rękę ?Mi by zabrakło na to doby, z resztą wychodzę z założenia, że lepiej powierzyć niektóre działania osobom, które się na tym znają. Dobry marketing jest bardzo ważny, im więcej osób usłyszy o Waszej firmie tym lepiej dla Was. Możliwości dzisiaj jest bardzo dużo, sam o nich nie wiedziałem dopóki nie zacząłem korzystać z usług profesjonalistów np. motivation direct posiada dobry marketing dla firm http://www.motivationdirect.pl/o-nas/ Powierzyłem im tworzenie i zarządzanie akcjami promocyjnymi mojej firmy i muszę przyznać, że takie działania są bardzo skuteczne. Zobaczymy co będzie dalej.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Piaskowa » 13 maja 2015, o 15:18

Często można się również spotkać z negatywną reklamą firmy. Bezpodstawne zarzuty kierowane w stronę ludzi i firm są często spotykane. Z takim problemem spotyka się wielu ludzi. Jerzy Kowalewski również: jerzy-kowalewski.pl
no avatar
User

Adam2

Posty

7

Rejestracja

18 maja 2015, o 06:34

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście, Mazowieckie

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Adam2 » 18 maja 2015, o 06:40

dobrą reklamą są wysokiej jakości wizytówki, które będą się wybijać na tle pozostałych firm. Można takie wydrukować samemu na kserokopiarkach Konica Minolta
kserokopiarki Konica Minolta copix.pl
no avatar
User

romeksad

Posty

6

Rejestracja

14 maja 2015, o 10:07

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: romeksad » 22 maja 2015, o 10:59

Nie wiem czy istnieje coś takiego jak najlepsza reklama dla firmy. To wszystko zależy od profilu firmy, od tego czym dana firma się zajmuje, jaką ma grupę docelową itp itd. Reklama w internecie w obecnych czasach to konieczność - wiadomo, że nie można się ograniczać tylko do niej. Dużo też zależy niestety od naszego portfela.
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: piotrek5467 » 29 cze 2015, o 20:22

Nie ma jednego uniwersalnego narzędzia. Wszystko zależy od naszej grupy docelowej. Dosyć uniwersalne jest SEO. bo praktycznie wszyscy szukają informacji w sieci. Z takimi rzeczami zawsze można się zgłosić do agencji SEO http://funkymedia.pl/
no avatar
User

ka538

Posty

38

Rejestracja

28 mar 2015, o 21:53

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: ka538 » 23 lip 2015, o 12:25

Najlepszym sposobem na zareklamowanie firmy są koszulki z nadrukiem. Można takie zamówić tutaj http://www.extrema.com.pl/o,12,81,koszulki-kolorowe-z-nadrukiem.html w Extrema. Naprawdę rewelacja, zwłaszcza że są one dobrej jakości. Klienci na pewno się ucieszą z takiego prezentu.
no avatar
User

startupbox

Posty

3

Rejestracja

23 lip 2015, o 12:30

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: startupbox » 23 lip 2015, o 12:39

Moim zdaniem najlepszą reklamą dla firmy to internet. Obecnie większość osób szuka firm poprzez wyszukiwarkę. Więc nic nie zastąpi własnej strony lub profilu w serwisach społecznościowych. Jednak na reklamie firmy nie można tylko na tym poprzestać. Nie mniej ważne są inne ciekawe kreatywne rozwiązania jak koszulki, wizytówki, plakaty, banery i różne akcje marketingowe. Im więcej o Tobie słychać tym lepiej. Zazwyczaj na wielu forach pada pytanie gdzie można reklamować swoją firmę, jak w i jakich miejscach. Ja ze swojej strony polecam serwis internetowy StartupBox.pl, na którym można dodać opis swojej firmy oraz publikować artykuły na blogu. Nie można zapomnieć o wcześniej wspomnianych profilach społecznościowych na Facebooku, Twitter oraz Google+. Jeśli firma działa lokalnie to należałoby się skupić na lokalnych mieszkańcach i reklamowanie się wśród nich dzięki ulotkom i plakatom. Jednak należy pamiętać, że internet to podstawa. Nawet najmniejsza firma musi posiadać coś na kształt wizytówki internetowej. Dlatego nie zapomnij reklamować swojej strony!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 13 Queries | GZIP : Off ]