Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Grand

Posty

36

Rejestracja

12 maja 2014, o 09:57

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: Grand » 28 maja 2014, o 06:22

Myślę że to bardzo fajna opcja: https://wfirma.pl/poznaj-serwis/ksiegowosc-online
Poza tym nigdy nie zaszkodzi spróbować :)
no avatar
User

smarek

Posty

2

Rejestracja

6 sie 2014, o 10:00

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: smarek » 6 sie 2014, o 10:04

PITER albo BLACKSPADE korzystacie z usług tego Podatku czy macie już inną księgowość? Potrzebuje jakiegoś odpowiedzialnego biura/księgowej ponieważ będę miał dosyć dużo faktur po przeniesieniu hurtowni do nowej lokalizacji(większy ruch) Ważną kwestią jest też to, że miałbym z Tęczowej do nich po drodze.
Z góry dzięki za dobrą informację.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: blackspade » 7 sie 2014, o 07:35

Korzystam już od dłuższego czasu. Jeśli chodzi odpowiedzialność to nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko rzetelnie i w terminie. Zresztą wystarczy pogadać z Panem Krukowskim, o którym już wspominałem.

Odnośnie lokalizacji to z początkiem września przenoszą się do nowego biura przy Alei Pracy, więc sobie sprawdź co i jak.
no avatar
User

smarek

Posty

2

Rejestracja

6 sie 2014, o 10:00

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: smarek » 8 sie 2014, o 10:50

blackspade pisze:Korzystam już od dłuższego czasu. Jeśli chodzi odpowiedzialność to nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko rzetelnie i w terminie. Zresztą wystarczy pogadać z Panem Krukowskim, o którym już wspominałem.

Odnośnie lokalizacji to z początkiem września przenoszą się do nowego biura przy Alei Pracy, więc sobie sprawdź co i jak.


Nie zauważyłem informacji na stronie ale mimo wszystko to i tak w tamtym rejonie. Umówiłem się dzisiaj z nimi na spotkanie, więc zobaczymy co i jak.
no avatar
User

Grand

Posty

36

Rejestracja

12 maja 2014, o 09:57

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: Grand » 12 sie 2014, o 11:46

Pomyśl nad księgowością internetową. Na wfirma.pl możesz założyć bezpłatne konto na 30 dni, bez konieczności przedłużania, jeżeli Ci nie przypadnie do gustu.
Ten system księgowości internetowej ma wiele rozwiązań, które bardzo upraszczają pracę. Wiadomo, na pewno pojawią się jakieś problemu, ale mają opcję "zapytaj eksperta" - pomogą w każdej sprawie :)
Możesz nie tylko prowadzić księgowość, ale też wystawiać faktury i prowadzić magazyn.
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: Garagan » 3 maja 2015, o 22:33

Obojętnie jaka to firma, czy duża, czy większa, najważniejsze, aby księgowość nie zaprzątała nam całego umysłu, dlatego trzeba wesprzeć się kimś czasami. Zdecydowanie warte uwagi są biura rachunkowe online http://business-tax.pl/ Ułatwiają nam prowadzenie działalności i to za niewielkie pieniądze.
Awatar użytkownika
User

KamilJ

Posty

3

Rejestracja

22 kwie 2015, o 17:18

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: KamilJ » 6 maja 2015, o 10:01

We Wrocławiu świetnie tego typu usługami zajmuje się ta pełna księgowość Wrocław :)
Depresję masz wtedy kiedy przytyjesz lub za długo pada. To zwykły smutek. Wściekła chandra to potworna rzecz. Nagle odczuwasz nieuzasadniony lęk.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.130s | 13 Queries | GZIP : Off ]