[Współpraca] Szukam załogi do sklepu "domen internetowych" !

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

Casano9090

Posty

6

Rejestracja

22 wrz 2011, o 19:58

[Współpraca] Szukam załogi do sklepu "domen internetowych" !

Postautor: Casano9090 » 7 paź 2011, o 12:31

Witam !

W chwili obecnej posiadam odpowiedni skrypt pod sklep internetowy, który zajmowałby się sprzedażą domen internetowych. Szukam odpowiednich osób które zechciałyby współpracować przy tym projekcie. Jak już pisałem we wcześniejszych tematach jestem w posiadaniu 7 domen internetowych. Szukam tylko i wyłącznie osób odpowiedzialnych, profesjonalnych i bardzo chętnych i zaangażowanych. Szukam następujących osób :

1. Wspólnik / Inwestor - Szukam osoby z którą nawiązałbym współpracę w prowadzeniu owego sklepu. Osoby, która zainwestowałaby odpowiednią sumę pieniędzy w wychwytywaniu tych najlepszych "perełek", jeżeli chodzi o domeny internetowe. Bardzo ważną rolę odgrywa budżet.
2. Grafika - który stworzyłby odpowiednią szatę pod sklep.
3. Osób do pozycjonowania - które w odpowiedni sposób wypromowaliby nasz sklep. Co jest bardzo istotną rzeczą w prowadzeniu tego typu działalności
4. Osób z pomysłami - jeżeli jesteś osobą kreatywną, z pomysłami i chętna do współpracy, serdecznie zapraszam.

Jeżeli chciałbyś podjąć współpracę w sklepie "domen internetowych", serdecznie zapraszam. Może uda nam się stworzyć coś "szczególnego", co w przyszłości wszystkim nam zaprocentuje.

Zainteresowane osoby, prosiłbym o kontakt, ale tylko i wyłącznie email. Tam odpowiem Państwu na każde pytanie. Mój kontakt e-mailowy:

b.rykowski@domainsquare.pl

Pozdrawiam
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 14 Queries | GZIP : Off ]