Biuro w domu

Tutaj piszcie wszystko co dotyczy forum, propozycje nowych działów, problemy z jego działaniem ...
no avatar
User

Margines Błędu

Posty

16

Rejestracja

18 wrz 2013, o 20:06

Biuro w domu

Postautor: Margines Błędu » 18 wrz 2013, o 20:19

Biuro w domu jest swietnym rozwiazaniem, szczegolnie jesli ma sie wyrozumiala rodzine, ktora nie przeszkadza w takiej formie pracy. Do tego celu warto zakupic wieksze mieszkanie, w ktorym znajdzie sie miejsce na odoobniony gabinet. Tutaj sa swietne oferty, z ktorych mozna skorzystac nowe mieszkania warszwa. Naprawdę warto zerknac.
Awatar użytkownika
User

monika73

Posty

20

Rejestracja

13 lip 2013, o 19:11

Lokalizacja

okolice Krakowa

Re: Biuro w domu

Postautor: monika73 » 29 wrz 2013, o 17:33

oj, nie radzę mieć biura w domu, ja tak miałam przez kilka lat i prawda była taka, że nigdy z tej pracy nie wychodziłam... złe rozwiązanie szczególnie dla osób które cierpią na niewyleczalny pracoholizm
w życiu piękne są tylko chwile
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Biuro w domu

Postautor: kolaa » 8 paź 2013, o 11:47

Zawsze można poszukać jakiegoś biura pod wynajem w przystępnej cenie, na ihouse.pl jest bardzo dobra wyszukiwarka.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Biuro w domu

Postautor: nataliakl » 15 lis 2013, o 12:31

No właśnie, problem z biurem w domu jest taki, że praca zlewa się z życiem rodzinnym, a to jest bardzo trudne. Chociaż można oczywiście zaoszczędzić, pracując w domu. Jest jednak bardzo popularne zjawisko współwynajmowania mieszkania lub pomieszczenia przez kilka osób. Wtedy do pracy się wychodzi z domu, a można zaoszczędzić na czynszu.
no avatar
User

mroczny_brat

Posty

11

Rejestracja

14 lip 2014, o 11:22

Re: Biuro w domu

Postautor: mroczny_brat » 14 lip 2014, o 11:28

Osobiście jestem zwolennikiem opinii, że w pracy powinno się pracować, a w domu wypoczywać. Slabym pomysłem jest łączenie jednego z drugim, bo nigdy nie bedziesz miał/miała czasu na robienie domowych rzeczy, skoro technicznie rzecz ujmując- ciągle będziesz w pracy...
no avatar
User

jogin

Posty

11

Rejestracja

22 lip 2014, o 11:23

Re: Biuro w domu

Postautor: jogin » 22 lip 2014, o 11:49

czasem nie ma wyjścia
no avatar
User

Francuzik

Posty

61

Rejestracja

17 wrz 2014, o 16:51

Re: Biuro w domu

Postautor: Francuzik » 7 paź 2014, o 13:43

Zgadzam się. Czasami nie ma wyjścia i trzeba pracować w domu dlatego też trzeba wygospodarować dla siebie pomieszczenie , które bedzie naszym gabinetem. Ja póki co nie mam takiej możliwości , ale chciałbym mieć u siebie pokój w którym zrobiłbym właśny gabinet. Postawiłbym takie meble http://www.lissy.pl/meble-i-dekoracje/k ... id,54.html. Przyjemniej wiedziałbym, że wchodząc do tego pokoju zabieram sie do pracy a nie ide odpoczywać.
no avatar
User

noname

Posty

23

Rejestracja

2 kwie 2015, o 14:46

Re: Biuro w domu

Postautor: noname » 2 kwie 2015, o 15:24

chociaz nie musisz placic za wynajem ;)
SzybkiGrosz.pl - zostań inwestorem i udzielaj pożyczek
Awatar użytkownika
User

kornelia09

Posty

6

Rejestracja

1 kwie 2015, o 17:07

Re: Biuro w domu

Postautor: kornelia09 » 14 kwie 2015, o 12:58

Naprawdę chciałbyś nigdy nie wyjsc z pracy?:D
But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Awatar użytkownika
User

KamilJ

Posty

3

Rejestracja

22 kwie 2015, o 17:18

Re: Biuro w domu

Postautor: KamilJ » 26 kwie 2015, o 20:12

:D :D
Depresję masz wtedy kiedy przytyjesz lub za długo pada. To zwykły smutek. Wściekła chandra to potworna rzecz. Nagle odczuwasz nieuzasadniony lęk.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.177s | 15 Queries | GZIP : Off ]