Mój pomysł(opinie i pomoc)

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

2jacks

Posty

5

Rejestracja

29 gru 2014, o 18:17

Mój pomysł(opinie i pomoc)

Postautor: 2jacks » 4 kwie 2015, o 11:58

Witam. Mam w głowie pewien pomysł na biznes i chciałbym prosić może o opinię, a może o jakies książki które pomogłyby mi sie zorientować troche bardziej w tym wszystkim

Pomysł jest oparty na zapewnieniu pewnej usługi, daniu możliwości rozwiązania pewnego problemu(nie chce pisac konkretnie, ale chodzi o nasz dom i pewne szkodliwe związki w nim sie znajdujące )....Obecnie nie jesteśmy w stanie sobie z tym problemem poradzić. Generalnie nie jesteśmy nawet za bardzo świadomi że w ogóle takowy mamy...

Mój pomysł polega na sprzedaży kilku produktów z których każdy w pewnym stopniu pomaga radzić sobie z owym problemem.Wszystkie razem sie uzupełniają i dają możliwość rozwiązania kłopotu w 90%, co jest uznawane przez klinicystów za bardzo dobry wynik. Na rynku są obecne pojedyncze produkty, ale ich skuteczność można okreslić na poziomie 15-20%.

Są to urządzenia głównie elektroniczne, ale dość proste....Jedno urządzenie wymaga jednak też szycia i tekstyliów, a inne tylko tekstyliów ale nie ma w nim elektroniki...Generalnie są róznej natury a więc musiałbym korzystać z róznych źródeł i rożnych dostawców. Jednak w każdym przypadku chciałbym się oprzeć o produkcję kontraktową, a owe produkty/usługę oferować przez internet.

Teraz moje pytanka.
1.Czy są jakieś pozycje książkowe, jakieś opracowania, lub może ktoś ma doświadczenie z tego typu działalnością. Chodzi o produkcję kontraktową produktów
2.Czy sa jakieś książki dotyczące nietypowych sklepów internetowych, ich funkcjonowania, sensu otwierania takiej działalności....Bo wszystko dotyczy sklepów na zasadzie kup-sprzedaj i dotyczy sklepów z wieloma różnymi produktami....A nie jak w tym przypadku, czyli kilkoma produktami w zasadzie uzupełniającymi się

Jeśli ktokolwiek si połapał to będe wdzięczny za jakieś info. lub nakierowanie na jakieś książki itd..
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Mój pomysł(opinie i pomoc)

Postautor: beata22 » 8 kwie 2015, o 16:41

Przede wszystkim zainwestowałabym w dobrą stronę www jak chcecie sprzedawać i bardzo dobrze ją wypozycjonowała w google. Mogę polecić http://seofabryka.pl/ gdzie płaci się tylko za efekt więc nie sa to pieniądze wywalone w błoto. Można sobie dobrać pakiet. Pierwsze pozycje w wyszukiwarce to już więcej potencjalnych klientów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 12 Queries | GZIP : Off ]