Pomysl na biznes, czyli zarabiaj na Web 2.0.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

stbiznes

Posty

1

Rejestracja

24 wrz 2011, o 12:43

Lokalizacja

Wroclaw

Pomysl na biznes, czyli zarabiaj na Web 2.0.

Postautor: stbiznes » 24 wrz 2011, o 12:49

Witam serdecznie wszystkich.

Zakladam ten temat,bo byc moze informacje, ktore tutaj zamieszcze beda przydatne komus,kto poszukuje realny dodatkowy dochod, pomysl na biznes lub dodatkowa praca.
Kilka slow o mnie,jestem przedsiebiorca z Wroclawia i prowadze znana hurtownie markowych perfum.
Wiekszosc czasu poswiecam na rozwoj swojej firmy,jednak jestem osoba ,ktora lubi dywersyfikowac swoje zarobki i zawsze chetnie slucham gdy ktos ma ciekawe koncepcje biznesowe..
Nie tak dawno bo ok 3-4/mc temu jeden z moich klientow, ktory robi zakupy w mojej firmie podczas luznej przyjacielskiej rozmowy pochwalil sie, ze zaangazowany jest w nowy bardzo inowacyjny i dochodowy temat biznesowy.
Zapalila sie u mnie lampka ciekawosci,ale nie wypadalo mi wypytywac odrazu o co chodzi.
Przy kolejnym telefonicznym umowieniu odbioru towaru,spytalem czy znajdzie troche czasu i przedstawi mi zarys biznesu,ktorym sie zajal,na co on odpowiedzial-ok.

Ciezko mnie czym zaskoczyc i do wielu tematow podchodze z awersem, ale po tym co uslyszalem od niego o biznesie nie potrafilem przejsc obok takiej szansy obojetnie i zaangazowalem sie rowniez.
Teraz moge smialo powiedziec,ze byla to jedna z Najlepszych decyzji jakie podjalem w zyciu.

Nie jestem w stanie opisac biznesu na lamach forum ,wiec jezeli zaciekawilem kogos z czytajacych ,zapraszam na swoja strone: http://www.st-biznes.pl ,gdzie mozna zapisac sie na moj darmowy Newsletter, w ktorym zawarte sa dokladne informacje dotyczace biznesu.

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do przedsiebiorczosci.Rafal.
Zachecam do przedsiebiorczości - zapisz sie na darmowy Newsletter na mojej stronie: http://www.st-biznes.pl
Praca etatowa jest w istocie doraźnym rozwiązaniem długofalowego problemu.
- Robert Kiyosaki
no avatar
User

dagmaro

Posty

46

Rejestracja

4 lip 2011, o 13:54

Re: Pomysl na biznes, czyli zarabiaj na Web 2.0.

Postautor: dagmaro » 27 wrz 2011, o 06:24

Czy u swojego klienta też zapisywałeś się do newslettera?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron