Reklama w internecie

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

LookyLook

Posty

3

Rejestracja

9 mar 2015, o 10:16

Re: Reklama w internecie

Postautor: LookyLook » 19 mar 2015, o 08:38

ghoul00 pisze:Orientujesz się, czy wysoka jest prowizja?


Prowizje ustalają z Tobą indywidualnie. Jednak nie może ona wynosić więcej niż 14%. Skontaktuj się z FairSquare i sprawdź co Ci zaoferują.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Reklama w internecie

Postautor: zlosliwiec8 » 25 mar 2015, o 06:25

Jacekk pozycjonowanie to naprawdę świetna forma reklamy. Pomyśl też o kampanii adwords pomoże ona w skierowaniu na twoją stronę grupy użytkowników na których ci zależy. Z tego co wiem takie kampanie przeprowadza http://traffic-network.pl/ Mają spore doświadczenie i z pewnością mogliby ci pomóc. Adwordsy nie należą do tanich ale warto w nie zainwestować.
no avatar
User

ghoul00

Posty

4

Rejestracja

4 mar 2015, o 13:20

Re: Reklama w internecie

Postautor: ghoul00 » 25 mar 2015, o 12:08

LookyLook pisze:Prowizje ustalają z Tobą indywidualnie. Jednak nie może ona wynosić więcej niż 14%. Skontaktuj się z FairSquare i sprawdź co Ci zaoferują.


Zrobiłem, jak mi radziłeś. Warunki współpracy są dość atrakcyjne i zdecydowałem spróbować sprzedawać przez FairSquare. :)
no avatar
User

WonderMoney

Posty

11

Rejestracja

26 mar 2015, o 17:28

Re: Reklama w internecie

Postautor: WonderMoney » 26 mar 2015, o 17:38

mozesz tez zlecic komus reklamowanie strony
pracaidealna.pl - znajdź wymarzoną pracę w Norwegii
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Reklama w internecie

Postautor: TadekNiejadek » 26 mar 2015, o 21:39

pozycjonowanie pozycjonowaniem...a mnie by co innego interesowało jeśli chodzi o reklamę. Szukam kogoś kto się wymieni doświadczeniami jeśli chodzi o firmy tworzące bazy danych..dobre, złe?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Reklama w internecie

Postautor: SalamonK » 28 mar 2015, o 19:01

ja z polecenia się porwałem na printec. no i spoko bez problemow, wszystko zawsze aktualne, nigdy się nie natknelem na nieaktywny odnośnik rekordu
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Reklama w internecie

Postautor: TadekNiejadek » 30 mar 2015, o 22:00

SalamonK, zajrzałem do nich na stronkę i na start się na 5% rabatu natknąłem, dobry początek!
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Reklama w internecie

Postautor: aisha » 31 mar 2015, o 14:30

Pozycjonowanie chyba najbardziej się opłaca. Z tego co wiem spore doświadczenie właśnie w pozycjonowaniu i adwordsach ma ta firma http://seofabryka.pl/ Może zgłoś się do niej? Jeśli chodzi o inne formy reklamy to stawiałabym na fejsa lub współpracę z blogerami oczywiście jeśli branża w której działasz nadaje się do takiej formy reklamy:)
no avatar
User

Francuzik

Posty

61

Rejestracja

17 wrz 2014, o 16:51

Re: Reklama w internecie

Postautor: Francuzik » 8 cze 2015, o 21:06

Reklama internetowa jest teraz jedną z bardziej skutecznych form reklamy. Moim zdaniem kampanie google adwords są najlepszym rozwiązaniem. Z tego co słyszałem to ta firma z Łodzi http://funkymedia.pl/ zajmuje sie tego typu reklamą i wykonuje to bardzo dobrze.
no avatar
User

KarolMC

Posty

10

Rejestracja

15 cze 2015, o 11:22

Re: Reklama w internecie

Postautor: KarolMC » 18 cze 2015, o 21:20

Ja w dalszym ciągu uważam, że najważniejsze są podstawy czyli porządnie zrobiona i zoptymalizowana stronka. To daje duże szanse na poprawienie widoczności w sieci i podniesie pozycji w wyszukiwarce. W dodatku wiele elementów optymalizacji można wykonać samodzielnie. Na przykład taka optymalizacja grafik. Może pochłania trochę czasu, ale nie jest to czas stracony. Jak ktoś jest zainteresowany tematem to polecam np. taki artykuł http://www.ksiegapozycjonera.pl/14-sposobow-na-optymalizacje-obrazow-na-twojej-witrynie/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.159s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron