kto ma sklep internetowy?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Akshara

Posty

3

Rejestracja

3 sty 2021, o 15:07

kto ma sklep internetowy?

Postautor: Akshara » 18 lut 2021, o 10:20

Jak tak, to właśnie dla Ciebie mam parę ciekawych informacji. Nie własnych, tylko opublikowanych łamach InfoIławy - także jak coś się nie sprawdzi, pretensje proszę kierować do redakcji ;) A wyciąg z artykułu wygląda tak:
- w walce z konkurencją nie ma sentymentów
- najlepsze wyniki można osiągnąć dzięki pozycjonowaniu
- skuteczność pozycjonowania zależy od strategii
- nie ma co liczyć na to, że raz się wypozycjonuje i można przestać
Oby to komuś pomogło!
no avatar
User

Akshara

Posty

3

Rejestracja

3 sty 2021, o 15:07

Re: kto ma sklep internetowy?

Postautor: Akshara » 10 mar 2021, o 10:17

Akshara pisze:Nie własnych, tylko opublikowanych łamach InfoIławy


A jak ktoś chce się zapoznać z całością, to niech znajdzie w wewnętrznej wyszukiwarce portalu sklep internetowy. Albo kliknie na pozycjonowanie stron i przejdzie od razu. I co, warto było poświęcić te parę minut na lekturę?
no avatar
User

pridox

Posty

6

Rejestracja

20 lut 2021, o 15:56

Re: kto ma sklep internetowy?

Postautor: pridox » 14 mar 2021, o 09:18

Ja mam swój sklep i od jakiegoś czasu mimo sytuacji związanej z epidemią bardzo szybko sie rozwijamy. Dodatkowo firma https://bezpiecznywordpress.pl/ zadbała o zabezpieczenia także wiem, że dane moich klientów są w 100% bezpieczne. Zerknijcie do nich jeśli też potrzebujecie takiej ochrony.
Awatar użytkownika
User

michalszafranski

Posty

2

Rejestracja

3 sty 2020, o 18:37

Re: kto ma sklep internetowy?

Postautor: michalszafranski » 5 kwie 2021, o 12:05

Sklep internetowy czy strona internetowa firmy, to dziś w obliczu pandemii niemal konieczność. Polacy zadziwiająco szybko zwiększają swoją zaangażowanie w zakupy w Internecie. Pomyśl sobie ile Twoich klientów kupuje w Internecie ?
no avatar
User

klar

Posty

222

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: kto ma sklep internetowy?

Postautor: klar » 1 cze 2021, o 11:31

Jeśli chodzi o sklepy, to moim zdaniem faktycznie pozycjonowanie w Google robi największą różnicę. W branży oświetleniowej mam ponad 1000 odwiedzin dziennie z wyszukiwarki. Pozycjonuje nas Webrange. Aktualnie to dla nas główny kanał sprzedaży online, nie zwiększamy budżetu, a mimo to udaje się poprawiać wyniki. Początkowo był niepokój, ale docelowo zrobiliśmy to, na czym nam zależało.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

psikus

Posty

109

Rejestracja

17 sie 2018, o 20:54

Re: kto ma sklep internetowy?

Postautor: psikus » 29 cze 2021, o 19:21

To żadna sztuka postawić sklep. Sztuką jest raczej go utrzymac i pozwolić mu dosłownie 'wypłynąć' na głębokie wody. Do tego niezbędna jest sprawna komunikacja marketingowa a w tym m.in. jak pisza tutaj http://marketingowe.media.pl/ pozycjonowanie i content marketing, które utworzą klientowi właściwą ścieżkę dotarcia do sklepu
no avatar
User

arabika

Posty

1278

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: kto ma sklep internetowy?

Postautor: arabika » 3 lip 2021, o 13:18

Ja również chcę w niedługim czasie otworzyć własny sklep internetowy i mam nadzieję, że uda mi się ten plan zrealizować. W sumie sprawdź tutaj gdyż takie informacje mogą być bardzo przydatne w przypadku własnego sklepu. Jakby nie było warto wiedzieć jak radzić sobie z błędami 404 i stronami z usuniętymi produktami.
no avatar
User

Michał20

Posty

27

Rejestracja

11 cze 2021, o 10:02

Re: kto ma sklep internetowy?

Postautor: Michał20 » 14 lip 2021, o 08:42

Przy prowadzeniu firmy warto jest zainwestować w system CRM. Jest to coś co pomoże usprawnić niektóre procesy w firmie takie jak np. zarządzanie relacjami z klientami. Warto moim zdaniem sprawdzić ofertę od FIRMAO, mają jeden z najlepszych oprogramowań tego typu na rynku! https://firmao.pl/ds
no avatar
User

MariaBusiness

Posty

2

Rejestracja

3 sie 2021, o 08:54

Re: kto ma sklep internetowy?

Postautor: MariaBusiness » 3 sie 2021, o 08:59

Sklep internetowy to w dzisiejszych czasach świetny pomysł na biznes. Coraz wiecęj ludzi dostrzega jego zalety i zaczyna robic zakupy internetowo. W prowadzeniu sklepu świetnie sprawdził mi się system CRM od Firmao. Pokazał mi jak w łatwy i szybki sposób można zarządzać procesami w swojej firmie mając wszystko w jednym miejscu. Jego dodatkowym plusem jest możliwość skorzystania z darmowych 14 dni :)
firmao.pl/ds
firmao.pl/testujzadarmo
no avatar
User

adamar

Posty

1

Rejestracja

3 sie 2021, o 10:16

Re: kto ma sklep internetowy?

Postautor: adamar » 3 sie 2021, o 10:17

Czy prowadzenie sklepu internetowego jest bardzo skomplikowane?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.119s | 12 Queries | GZIP : Off ]