Konkretny dożywotni dochód.

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Konkretny dożywotni dochód.

Postautor: januszl » 19 lis 2014, o 15:00

Witam. Zajmuję się zarabianiem w necie i od dawna szukałem czegoś konkretnego i na lata. Tu mamy wyjątkowy biznes niemal dożywotni. Połączono tu dbanie o zdrowie z biznesem. Czyli coś extra. Dołączając do mojej grupy zapewniam każdej osobie bez wyjątku odniesienie sukcesu w tym biznesie. Zapewniam szczegółowo rozpisany scenariusz natychmiastowego rozbudowania biznesu. Dowiesz się szczegółowo co masz zrobić. Są to proste ale konkretne zadania które pozwolą Ci odnieść sukces w ciągu 2 miesięcy i na to daję gwarancję. Uzyskasz też natychmiastowy dostęp do wszelkich materiałów,szkoleń itp. Zapoznaj się z tym biznesem na mojej stronie - www.lamininazdrowie.pl.tl Będziesz mieć pytania pisz lub dzwoń. Jest to całkowita nowość w Polsce więc rozumiesz że przystępując teraz i ze mną sukces masz zagwarantowany. Zapraszam i pozdrawiam Janusz
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Konkretny dożywotni dochód.

Postautor: januszl » 29 lis 2014, o 16:04

Chcę tu dodać, jak się nikomu nie udało zauważyć, że mamy tu pewność osiągnięcia dochodu pasywnego nawet w pół roku. Czy znasz inną firmę dającą Ci takie możliwości.?
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Konkretny dożywotni dochód.

Postautor: zyjes » 2 gru 2014, o 11:45

Wiele osób musi się przekonać do takiego działania. Daj jeszcze trochę czasu.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Konkretny dożywotni dochód.

Postautor: januszl » 3 gru 2014, o 20:20

Forma działania tego biznesu jest znana od wielu lat i oparta na systemie MLM . Czyli najpierw ;Ty; musisz zarobić a potem ja. W tym przypadku zależy mi nie tylko na zarobku ale i na wypracowaniu sobie dochodu pasywnego. Już są w tej firmie osoby mające dochód pasywny ponad 50 tyś. $ miesięcznie. Czyli widać jaki tu jest potencjał.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Konkretny dożywotni dochód.

Postautor: aisha » 27 mar 2015, o 12:36

Ja ostatnio trafiłam na pakiety medyczne firmy S7 - http://poznaj.omsignum.pl/JYA24738956 i dowiedziałam się, ze można je sprzedawać i zarabiać na tym całkiem niezłą kasę. Na początku nie byłam przekonana ale poczytałam trochę i zastanawiam się nad podjęciem współpracy z nimi. Teraz bardzo dużo ludzi kupuje pakiety są one o wiele bardziej opłacalne niz korzystanie z NFZ przede wszystkim nie trzeba czekać miesiącami na wizytę u specjalisty - czeka się max 5 dni Pakiety kosztują od 65 do 300 złotych więc nie tak źle, wszystko zależy od tego co pakiet ma obejmować. S7 przeprowadza codziennie webinary na których można uzyskać wiedzę na temat zarabiania w internecie - https://super7.pl/?r=u28rT Organizowane są w godzinach 12, 16 i 20 tak by każdy zainteresowany mógł z nich skorzystać.
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Konkretny dożywotni dochód.

Postautor: beata22 » 9 kwie 2015, o 17:01

Rozpocznij swoją podróż w świat zapachu - zostań naszym partnerem

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM DYSTRYBUCYJNYM

Marketing zapachowy to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.

Krajowy lider w rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań z zakresu Aromamarketingu, aromatyzacji i neutralizacji zapachów ma przyjemność poinformować o uruchomieniu sieci regionalnych dystrybutorów.

W związku z ciągłą rozbudową sieci, w chwili obecnej poszukujemy nowych partnerów biznesowych!
Aromamarketing to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.

Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne oraz szkolenia.

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z biurem tel 22 266 0 366 lub e-mail. partner@aromacorp.pl
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Konkretny dożywotni dochód.

Postautor: januszl » 10 kwie 2015, o 19:30

Przebiję wszelkie oferty. Od zaraz. Na umowy. Bez żadnych kosztów . I żeby już było całkiem ciekawie to ok. 300 zł dniówka . Poczytajcie i korzystajcie - http://zarabiajnabankach.blogspot.com/
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 13 Queries | GZIP : Off ]