Firma Sprzątająca

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

eryk

Posty

3

Rejestracja

30 wrz 2010, o 15:26

Firma Sprzątająca

Postautor: eryk » 1 paź 2010, o 12:47

no avatar
User

speed_of_sound

Posty

43

Rejestracja

15 mar 2014, o 12:09

Re: Firma Sprzątająca

Postautor: speed_of_sound » 15 mar 2014, o 12:22

Co do firmy sprzątającej, to polecam najpierw zrobić rozeznanie wśród zaprzyjaźnionych firm lub po prostu zerknąć jak się jest w jakiś biurach i widzi się, że jest dość czysto, dopytać, kto tutaj sprząta i też wynająć ich usługi. Ja mogę najwyżej polecić tę firmę sprzątającą we Wrocławiu. Działają już od kilkunastu lat, więc nie ma obawy, że szybko upadną lub po prostu nie będą mieli doświadczenia. dodatkowo też oferują takie usługi jak mycie okien wewnętrznych i zewnętrznych czy też czyszczenie elewacji. Posiadają naprawdę profesjonalny sprzęt.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Firma Sprzątająca

Postautor: mariolka00 » 27 lut 2015, o 10:42

Podstawą działania takiej firmy jest dobry sprzęt, możecie zapytać czego używają ? Topowi producenci to np. Numatic, czy Karcher ich urządzenia można kupić w sklepie Euro-mop http://euro-mop.pl/ , polecam też zapisać się na specjalne szkolenia , będzie można potem używać ich jako atutu, przy pozyskiwaniu klientów :)
no avatar
User

zofiakrek

Posty

6

Rejestracja

5 mar 2015, o 09:12

Re: Firma Sprzątająca

Postautor: zofiakrek » 5 mar 2015, o 09:18

Ja przerobiłam kilka tych firm i żadna nie spełniła moich oczekiwań i wcale nie dlatego, że chodziłam z białą rękawiczką niczym perfekcyjna pani domu i szukałam kurzu w każdej dziurze, ale im się po prostu nie chciało w ogóle nie ogarnąć. Przetrzeć biurek, umyć podłogi, dołożyć papieru toaletowego czy ręczników papierowych jak się skończą.... W końcu stwierdziłam, że zatrudnię sobie sama jedną panią, która będzie ogarniać porządek (mam małe biuro, więc spokojnie sobie daje radę ze wszystkim o co ją poproszę). Musiałam tylko sama zająć się zakupem środków czystości, ale udało mi się znaleźć dobrą i tanią hurtownię, więc cenowo wyszło to mi na plus wszystko. Jak ktoś też szuka takiej hurtowni to polecam- chemia profesjonalna w Łodzi.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Firma Sprzątająca

Postautor: aisha » 23 mar 2015, o 20:06

Wiesz nie każda firma sprzatająca olewa swoje obowiązki. Np ta http://www.doczyszczamy.pl/ podobno bardzo dobrze sprząta, można z nimi ustalić co mają robić i będą się z tego wywiązywać. Co do zatrudniania osoby prywatnej to ja nie jestem przekonana. Mam złe doświadczenia i chyba bym się nie zdecydowała. U nas było tak, że Pani, która miała sprzątać dwa razy w tygodniu nie robiła nic albo sprzątała tak, ze nie wiadomo było czy się śmiać czy płakać. także wiesz... wszystko zależy od tego na kogo trafisz.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Firma Sprzątająca

Postautor: Wojtek J » 14 paź 2015, o 12:15

Najlepiej brać firmę która już jakis czas na rynku działa. I taką która ma dobre opinie. Ja słyszałem że ta firma http://www.cleanex.com.pl/ to najlepsza która działa w "dziale" sprzątanie biur warszawa ;) A tak serio to sa profesjonaliści którzy wiedzą co robią. I mają bardzo dobry sprzęt i środki by biura lśniły czystością.
no avatar
User

emill90

Posty

1

Rejestracja

31 mar 2017, o 11:50

Re: Firma Sprzątająca

Postautor: emill90 » 31 mar 2017, o 11:57

Wiosna to dobry czas aby zacząć porządkować teren w otoczeniu naszych budynków. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty http://www.elevatio.pl/czyszczenie-mycie-cegly-klinkieru.html. Po zimie kostka brukowa, cegła jak również elewacja wygląda nie raz bardzo brzydko, są na niej zacieki itp. warto więc o to zadbać i doprowadzić to do dawnego, świeżego i czystego wyglądu ;)
no avatar
User

Clar

Posty

4

Rejestracja

9 wrz 2016, o 13:04

Re: Firma Sprzątająca

Postautor: Clar » 18 maja 2017, o 11:28

Ekipa z Clar System na pewno się nada :) Zachęcam do skorzystania z ich usług!
Awatar użytkownika
User

Richardson817

Posty

1

Rejestracja

14 cze 2017, o 12:43

Re: Firma Sprzątająca

Postautor: Richardson817 » 14 cze 2017, o 12:46

Firma Sprzątająca DETERGENS oferuje usługi porządkowe - http://detergens.pl/. W ofercie można znaleźć między innymi profesjonalne sprzątanie biur, pranie dywanów czy mycie elewacji oraz okien. Firma ma swoją siedzibę w okolicach Warszawy w Ząbkach.
Awatar użytkownika
User

Kondziu2

Posty

5

Rejestracja

16 cze 2017, o 13:17

Re: Firma Sprzątająca

Postautor: Kondziu2 » 16 cze 2017, o 13:21

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady :)
Życie jest wspaniałe!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.131s | 15 Queries | GZIP : Off ]