faktury

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

faktury

Postautor: bask » 12 sty 2015, o 20:13

macie problem z fakturowaniem u was? jakis systemów używacie? my mamy teraz trochę zawirowanie z tym i szukamy jakiegoś dobrego rozwiązania
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: faktury

Postautor: kartonka » 12 sty 2015, o 20:50

może platforma bizin będzie dobra? ja na niej pracuję i sobie chwalę :)
no avatar
User

motar

Posty

41

Rejestracja

19 kwie 2011, o 08:29

Re: faktury

Postautor: motar » 3 mar 2015, o 13:06

Ja nie korzystam z programu do fakturowania. Dzięki programowi inkubator przedsiębiorczości nie muszę się tym zajmować. Jest to świetna sprawa dla raczkującej firmy. Warto o tym poczytać na https://www.ppg24.pl/z-podkarpacia/sanok można się dużo dowiedzieć a przede wszystkim zyskać i zaoszczędzić na początku.
Awatar użytkownika
User

WaldemarS

Posty

20

Rejestracja

17 lip 2014, o 11:14

Re: faktury

Postautor: WaldemarS » 16 cze 2015, o 13:46

U nas w firmie wprowadzony został monitorujący obieg faktur w firmie http://www.firma20.pl/moduly/obieg-faktur/ . Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale i ułatwia dostęp do potrzebnych dokumentów. Takie narzędzie pozwala na przesłanie faktur do wielu osób, oraz wprowadzenie uprawnień dla danych użytkowników.
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: faktury

Postautor: moris » 18 cze 2015, o 16:04

A ja chciałbym się dowiedzieć co robicie by nie przepłacać w firmie. Ostatnio faktury za paliwo mnie dobijają tak że nie wiem czy pracownicy nie biora paliwa dla siebie... Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak sonda paliwa Mógłbym sprawdzać na bieżąco stan paliwa i jego zużycie. Może wyszłoby dlaczego nagle zużycie tak wzrosło.
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Re: faktury

Postautor: Hokus » 24 mar 2016, o 21:13

Program comarch erp optima daje radę i ogólnie z tego co słyszałem jest chwalony.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: faktury

Postautor: Fards » 3 sie 2016, o 21:41

Ja dobre opinie słyszałem o bizin i zacząłem go też używać w mojej firmie. Jestem barzo zadowolony, ma duzo funkcjonalnosci za naprawde małą cenę no i jest bardzo prosty w obsłudze.
Awatar użytkownika
User

Murek24

Posty

59

Rejestracja

25 sty 2016, o 15:12

Re: faktury

Postautor: Murek24 » 1 gru 2016, o 16:22

Wiesz wszystko o własnym biznesie? Poczytaj o tym programie https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Fakturowanie Online to: Oszczędność czasu. Platforma wspomagająca prowadzenie firmy (biznesu) w internecie, oferująca system CRM, pozwalająca na pełną kontrolę należności i zobowiązań no i najważniejsze pozwala wystawiać faktury, a dane klienta są automatyczne pobieranie z bazy GUS.
Gdy ktoś dosiadł tygrysa, to już z niego nie zejdzie.
no avatar
User

zuzka

Posty

66

Rejestracja

6 lut 2016, o 12:06

Re: faktury

Postautor: zuzka » 17 mar 2017, o 17:29

Fajne pomysły, ale niestety faktury trzeba w formie papierowej przechowywać kilka lat, a akurat u mnie jest ich sporo. Na szczęście nieźle je segregujemy i tematycznie wpinamy w segregatory. Teraz na Biurwa mają atrakcyjne ceny, zerknij a może wybierzesz coś jeszcze.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 15 Queries | GZIP : Off ]