Skąd pożyczać?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: Piaskowa » 28 sty 2015, o 16:05

Można pożyczyć pieniądze z banku, można też z firmy pożyczkowej. Przy tej drugiej opcji jest mniej formalności. W tym momencie można dostać pożyczkę pokazując jedynie dowód: http://e-pozyczka.com.pl/pozyczka-bez-zaswiadczen-o-dochodach/
no avatar
User

Michal

Posty

9

Rejestracja

10 lut 2015, o 17:20

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: Michal » 10 lut 2015, o 17:24

A może pożyczysz od osoby prywatnej ;)) szybkigrosz.pl oferuje pozyczki spolecznosciowe bez zbednych formalności
no avatar
User

kacha

Posty

8

Rejestracja

13 sie 2014, o 12:04

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: kacha » 11 lut 2015, o 10:12

ja rekomenduję pożyczać z banków, a odradzam z parabanków czy dziwnych instytucji oferujących kredyty przez sms. Jedyne co jest tam pewne to drakońskie odsetki! A jak ktoś już wpadł w długi to może pomoże mu taki poradnik: kruk długi. Jest tam wyjaśnione co zrobić jeśli nasze długi zostały przekazane do firmy zarządzającej wierzytelnościami.
szukanie firmy po nip nigdy nie było prostsze, znajdź najlepszą dla siebie firmę pożyczkową
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: aisha » 22 lut 2015, o 20:05

Najlepiej pożyczać z banku, firmy pozabankowe często mają bardzo wysokie oprocentowanie i można się wkopać w długi. Najlepiej sprawdź sobie jaki kredyt gotówkowy zaoferują ci banki i czy masz zdolność. Jeśli tak to nawet się nie zastanawiaj nad parabankami tylko bierz pożyczkę w normalnym banku.
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: kobietapracujaca » 26 lut 2015, o 19:05

Jak już mamy taki temat to jaki kredyt konsolidacyjny byście polecili? Bo opinie o bankach kredytach są różne dlatego chciałabym poznać wasze zdanie.
no avatar
User

ulaula

Posty

12

Rejestracja

2 mar 2015, o 05:09

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: ulaula » 2 mar 2015, o 05:10

w sumie o szybkigrosz.pl teraz sie duzo słyszy ;)
Awatar użytkownika
User

WaldemarS

Posty

20

Rejestracja

17 lip 2014, o 11:14

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: WaldemarS » 2 mar 2015, o 12:05

Zanim cokolwiek się pożyczy, koniecznie trzeba się zapoznać z warunkami umowy zarówno banków jak i firm pozabankowych. W tym krótkim tekście merytorycznie zostały streszczone transakcje finansowe https://www.mini-credit.pl/krotkoterminowe-mikropozyczki rodzajów jest dużo i wbrew pozorom różnic wcale nie mniej.
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: OurellQa » 2 mar 2015, o 12:09

Ja jestem po kilkunastu kredytach w różnych bankach i jak dota to najkorzystniej jest w Paribas :)
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: kolaa » 6 mar 2015, o 08:35

Oferty są czasami bardzo porównywalne, według mnie najlepiej zajrzeć na forum takie jak forum pozyczki bez bik, gdzie znajdziemy opinie o pożyczkach i kredytach, a także specjalistyczną pomoc w ich wyborze. Forum bardzo profesjonalne, szybkie i konkretne odpowiedzi na zadawane pytania.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: arekk » 4 maja 2015, o 15:12

Na http://www.banki-opinie.info/ekspres-ka ... t1752.html możecie sobie sprawdzić opinie o ofertach bankowych. Myślę, że jest to bardzo fajna opcja i cieszy mnie, że powstaje coraz więcej miejsc w którym można sprawdzić takie rzeczy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.190s | 15 Queries | GZIP : Off ]