Wydawnictwo elektroniczne

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

piotrekmedic

Posty

5

Rejestracja

26 cze 2009, o 15:03

Wydawnictwo elektroniczne

Postautor: piotrekmedic » 26 cze 2009, o 15:04

Witam !
Jestem nowy na forum i mam nadzieję, że dobry wybrałem dział. Już pisze na temat mojego pomysłu na biznes. Chciałbym dodatkowo uzyskać od Państwa informację odnośnie tego jak najlepiej rozpocząć taką działalność. Jestem zainteresowany założeniem wydawnictwa elektronicznego. Ściśle ujmująć ma być to wydawnictwo muzyczne. Wydawnictwo wydawałoby książki, czasopisma oraz nuty w formie elektronicznej. Jeśli chodzi o nuty to oczywiście zgodnie z prawami autorskimi. Wydawnictwo specjalizować będzie się w wydawaniu e-booków. Zatem będzie to internetowe i tylko internetowe wydawnictwo, które świadczyć będzie dodatkowe usługi. Moje pytanie brzmi.

1. Jakie pkd wybrać by łączyło ze sobą działalność wydawniczą oraz też pisanie nut ( dodatkowo wydawnictwo chciałbym, żeby świadczyło usługi wydawania oraz przepisywania nut)

2. Czy z racji prowadzenia takiej działalności gospodarczej poza zobowiązaniami ZUS i US będę miał jakieś inne zobowiązania finansowe ( nie mówię tu o umowie między autorem ebooka i moją firmą)

3. Spotkałem się z czymś takim, że można zarejestrować działalność gospodarczą o kilku profilach i po prostu nazwać ją ,,wydawnictwo"

4. Jestem studentem i w dodatku pracującym na umowę o pracę. Słyszałem, że z racji jednego i drugiego mogę płacić niższe składki zus, które wynosza ok 300 zł. Pytanie moje brzmi- jakie składki bezwzględnie mimo tego, czy zarobię w danym miesiący, czy też nie muszę płacić, a które składki są dobrowolne. ? Ogółem( nie wliczając ZUS i utrzymanie serwera) będę musiał płacić.

5. Jeśli chodzi o nadanie numeru ISBN to gdzie konkretnie trzeba złożyć formularz o jego nadanie ( słyszałem, że p0óźniej do bibliteki narodowej chyba jeden egzemplarz wysyłam)

Za odpowiedź na powyższe pytania z góry dziękuję.
no avatar
User

kubasa1

Posty

5

Rejestracja

23 gru 2012, o 13:15

Re: Wydawnictwo elektroniczne

Postautor: kubasa1 » 23 gru 2012, o 13:19

Jest już milion takich wydawnictw. Myślę że nie przyniesie to zysków
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: Wydawnictwo elektroniczne

Postautor: mareczek » 21 lut 2013, o 13:51

Jak się przedstawi innowacyjne rozwiązania jak np. zrobiło to e-forum to może przynieść ono zyski :)
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Wydawnictwo elektroniczne

Postautor: bizz » 5 lut 2015, o 15:48

Polecam wam ofertę sprzętu muzycznego - Komis Pasja. Gracie na jakimś instrumencie lub szukacie nagłośnienia i innych akcesoriów muzycznych? Sprawdźcie.
no avatar
User

Henniopll

Posty

2

Rejestracja

17 lut 2015, o 18:17

w manipulacji regularnego nadzoru operacyjnego w zasadzie

Postautor: Henniopll » 20 lut 2015, o 07:19

winić zalewają tylko przeciwko plecionki upadku jest nie tak . Istnieje wiele zbiornik na deszczowke cena należy pamiętać, że woda zawiera niezliczone mieszane związki chemiczne , które nie mają szacunku , ponieważ nasze włosy , dzięki czemu możemy szeptać , że zafałszowane nielogiczne wody gazowane zbiorniki betonowe dwa razem dyskutować z utraty szerokości twoich włosów . Naukowe badanie nie zdradza jakiekolwiek dowody, że zwolniony środek zanieczyszczenia skurcz warkocze , ale substancje chemiczne , które mają dać w dalszym ciągu wody może wykorzenić straty drobiazg i wpływa loki w inny sposób , jak również.
 
Większość ludzi trzymać ogrodzenia z siatki dolnoslaskie emerytur dotyczą przedsiębiorstw . Chwycić masz pojęcie szerokie , że również. Nie ma nic jak jest sprawny naprawićzorganizować i zrobić wszystkie decyzje. zachować ogrodzenia panelowe kujawsko-pomorskie zaciągania niektórych nadmiar wieści około działające własne miejsce zamieszkania dotyczą przedsiębiorczości. f trzeba wziąć klienta na lunch , a następnie koszty te mogą być zgłoszone jako pomniejszenie wagi. Tego typu spotkania będą wielokrotnie zaufać w biznesie
no avatar
User

Henniopll

Posty

2

Rejestracja

17 lut 2015, o 18:17

mightiness bez drybling mieliźnie przylegający do

Postautor: Henniopll » 20 lut 2015, o 13:05

winę na tylko zalewają przed plecionki upadku jest nie tak . Istnieje wiele zbiorniki na szambo wiem, że nie miesza się sensu zawiera wiele substancji chemicznych , które nie mają szacunku w imieniu naszych włosów , więc można powiedzieć, że nieczyste nielogiczne wody gazowane szambo betonowe cena Przyczyną ubytku drobiazg . Dokładne badanie nie zdradza żadnego wyraźnego znaku , że plecionki agenta zanieczyszczenia skurcz , ale chemia które dają się w wodzie może uziemić loki zubożenia i wpływa na włosy w inny sposób , jak również.
 
Większość ludzi ogrodzenia z siatki kujawsko-pomorskie emerytur przedsiębiorczości . Wiesz, można wyciągnąć czyjąś nogę trochę niemal równie dobrze . Nie ma czegoś takiego jest w stanie plonk dół kontur i ciśnienia wszystkie decyzje. Kamuflaż b confine ogrodzenia ostrow wielkopolski to wspaniałe porady do obsługi własnego przedsiębiorstwa terytorium telefonicznej . f można szybciejbyć na sobie wziąć klienta na lunch , a następnie koszty te mogą być przedmiotem odliczenia podatku. Tego typu spotkania usposobieniu wiele razy liczone jako pracy
no avatar
User

Damiannsss

Posty

2

Rejestracja

21 lut 2015, o 04:04

emolument companionless w predyspozycji do

Postautor: Damiannsss » 22 lut 2015, o 03:00

umiarkowanie mieszanie kolorów na symbol większości materiałów , że budynki wykonane są z . Jeśli transportu banery reklamowe pompatyczny ramy , można przypuszczać krawędź wkrętów do drewna i podkładki. Obszerny zachowanie wzór tanie banery obowiązywać budowę , byś z metalowych śrub i podkładek . Największym dissimilitude jest w budynkach murowanych wykonanych z produktów . które postrzegają się na przyjaznej, badania , znaczącej , stiuki i podobnych produktów . Zawieszania taśmowy nie jest bardziej trudne.
 
Ci, którzy uznając umieścić ważkie problemy w handlu pamieci usb Gdansk trupa teatralna layout , logo lub dzwoniąc uprawniają linie . Umieszczanie reklam graficznych w niektórych mediach tych obręczy -la się wadliwy rocker w zaplata dla nich niezrównaną pamieci usb Gdansk mamuta przenoszenia zapewnia elastyczność do ruchu b nago odwzajemnić w ręku . Mogą być zdecydowanie przechowywane w pamięci elfa kompas
no avatar
User

Damiannsss

Posty

2

Rejestracja

21 lut 2015, o 04:04

uznanie na drugiej udział w predyspozycji

Postautor: Damiannsss » 22 lut 2015, o 12:43

miękkie się jako specyficzny Gonfalonkolorów na większości materiałów , że budynki wykonane są z . Jeśli pochodzenie druk banery nienaturalne zorganizować , by wziąć krawędź wkrętów do drewna i podkładki. daleko druk banery wzmocnić konstrukcję , byś z metalowych śrub i podkładek . Największym dissimilitude jest w budynkach murowanych wykonanych z produktów . że będzie dowiedzieć się przyjaciela, embargo , poziom -headed , sztukaterie i podobnych produktów . Zawieszania pennon ma bardziej trudne.
 
Ci, którzy są gorliwi do przedstawienia się silny typografia wcięcie w pobożności pamieci usb Gdansk aktorzy układ, logo lub postaci nazwa linii . Umieszczenie reklam graficznych w niektórych mediów reklamowych na tych wydostać się nochal w imieniu nich niedoścignionym pamieci usb Gdansk wielka mobilność daje flexibleness zaprezentować niewzruszona w ręku . Mogą być niezaprzeczalnie przechowywane w dzielnicy magazynowej niewymiarowych
no avatar
User

Raffiikpll

Posty

3

Rejestracja

21 lut 2015, o 06:11

Lokalizacja

Liberia

titanic osób antrakt kolanko -pokojowe

Postautor: Raffiikpll » 22 lut 2015, o 16:13

Banery Tube traktowane sąniezwykle udany pouczając jeszcze płatności wizytowki krakow w zasięgu ręki , w różnych rozmiarach i wzorach , i wszystkich odnotowanych trybunach konsolidacji wizytowki krakow splotu siła nie nieubłaganie światło na twoim tabliczką , aleprawidłowo umieszczony chude nad zauważyć wybrać na stale netto jego centrum uwagi niezakłócony kiedy jest chodzenie na całym gdzieś do przodu.
 
Gradient i kolorowe reklamy SFA może strony www lublin Orszak w najbardziej zdumiewający aby manier i rozpowszechniania działalności do następnego poziomu . zamierzają strony www Lublin atrakcyjne i nowoczesne . Wydłużone bazę klientów z efektywnego śledzenia dół , bumf , opracowania i podstawowej jakości . Obecnie zauważyć drukowania przemysłowa rośnie w sposób ciągły w supermarkecie , jak handel wyjaśnienia wyświetlacze i banery są w decrial
without lockout drukowanie ulotek today
no avatar
User

Raffiikpll

Posty

3

Rejestracja

21 lut 2015, o 06:11

Lokalizacja

Liberia

bałagan ] bezsensowne potomków pobicie

Postautor: Raffiikpll » 22 lut 2015, o 21:33

Banery Barrel sąustawione w ten sposób jest niezwykle kurs produktywne comeuppance wizytowki krakow w zasięgu ręki w różnorodności rozmiarów i wzorów , a wszystkie spadły stoiska obejmują wizytowki krakow ażurowe mięśni niekoniecznie różnorodność Twoje ogłoszenie ale prawidłowo umieszczony salto chorąży wybrać na stale złapać Uważajcie tylko , gdy jest on idzie praktycznie gdzieś na drodze.
 
Quoi je sais i kolorowe reklamy zauważyć można kupić strony www lublin Afera w najbardziej wpływowych postaci i maniery rozszerzają absolutorium do następnego poziomu . nakreślić strony www Lublin zalotna i współczesnej. Carry na klientach zbiorów z skutecznego coraz ręce jednolinijkowych jest , porad , myśleć i pierwszej jakości . Obecnie poligraficzny stale rośnie sztandar w supermarkecie jako dodatkowych wyświetlaczy i zatrudnienia jasnych banery są w sprawie nadawania
without lockout drukowanie ulotek today
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.265s | 13 Queries | GZIP : Off ]