prywatna opieka medyczna- pakiety indywidualne i grupowe

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

sawa

Posty

5

Rejestracja

26 wrz 2011, o 08:56

prywatna opieka medyczna- pakiety indywidualne i grupowe

Postautor: sawa » 26 wrz 2011, o 09:07

SIGNUM(POLMED SA)- PRYWATNA SOLIDNA KOMPLEKSOWA OPIEKA MEDYCZNA

Obrazek

Oferujemy:
-niemal natychmiastowy dostep do lekarza pierwszego kontaktu i lekarzy specjalistow
-szeroka game badan laboratoryjnych i diagnostycznych
-hospitalizacje/zabiegi (chirurgia jednego dnia) / rehabilitacja
-wizyty domowe/transport
-...
*rejestracja 24h/24h, 365 dni w roku- poprzez ogolnopolski nr infolinii

Posiadamy 900 placowek medycznych na terenie calego kraju/kazdego wojewodztwa

pakiety/ceny:

-indywidualny (od 80zl-300zl/m-c)
-biznesowy- dla pracownikow firm (od 55zl-135zl/m-c/osoba) *wymagana min. liczba pracownikow- 4osoby; biznesowy-rodzinny (od 125zl-325zl/m-c/ cala rodzina); biznesowy-partnerski (od 110zl-270zl /m-c/2osoby)

*wiek uzytkownika: "0"-70lat

Jestes zainteresowany-> http://oferta.omsignum.pl/mariannaparzych , wyslij zgloszenie na skrzynke lub dzwon na: 513 26 68 88 M.Parzych
no avatar
User

limka

Posty

52

Rejestracja

27 lis 2012, o 16:54

Re: prywatna opieka medyczna- pakiety indywidualne i grupowe

Postautor: limka » 29 lis 2012, o 16:00

ostatnio przekonałam się że lepiej zapłacić i mieć wizytę szybko i profesjonalnie niż czekać pół roku i jeszcze z łaski lekarz cię przyjmie,ma muchy w nosie.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: prywatna opieka medyczna- pakiety indywidualne i grupowe

Postautor: Kocica » 10 lut 2013, o 08:25

Mnie nie stać na takie pakiety - płacę za wizyty tylko od ręki i tylko gdy jestem chora
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

maks

Posty

11

Rejestracja

28 mar 2013, o 22:14

Re: prywatna opieka medyczna- pakiety indywidualne i grupowe

Postautor: maks » 26 cze 2013, o 14:37

Polacy właśnie mają taką mentalność, że jak boli lub gdy jest już źle, to należy iść do lekarza. Daleko nam do zachodu, gdzie wiedza na temat własnego zdrowia jest większa. Przecież nikt inny jak my sami nie zadbamy o własne zdrowie. Stare powiedzenie mówi: lepiej zapobiegać niż leczyć. Naszej publicznej służbie zdrowia brakuje jeszcze do sprawnego funkcjonowania, ale pojawiają się firmy, które specjalizują się w tej branży. Tworzą specjalne pakiety medyczne, starają się, by klient miał kompleksową opiekę medyczną dla siebie i rodziny. Warto się nad tym zastanowić, bo w dobie wszechobecnego sedenteryjnego trybu życia ni stąd ni zowąd, dopadają nas różne choroby cywilizacyjne, a my nawet nie jesteśmy tego świadomi...
no avatar
User

bis

Posty

28

Rejestracja

18 cze 2013, o 20:52

Re: prywatna opieka medyczna- pakiety indywidualne i grupowe

Postautor: bis » 10 lip 2013, o 12:25

Mierzi mnie to, że trzeba płacić za coś, za co mi już potrącają w podatku. Siedem miesięcy trzeba czekać na specjalistę, za którego płacimy notabene co miesiąc. Powinni zlikwidować NFZ, ustalić koszyk socjalny usług medycznych, które dostarcza państwo a za resztę płacić samemu w pakiecie zdrowotnym .
Jakoś nikt nie stęka, że wprowadzili płatne usługi dentystyczne w przychodniach a ten, kto nie może czekać miesiącami idzie prywatnie. Wystarczy sprawdzić gdzie są polecani dentyści a nie wystawać pod przychodnią od 5 rano. Paranoja.
no avatar
User

pkrys241

Posty

16

Rejestracja

1 wrz 2013, o 14:55

Re: prywatna opieka medyczna- pakiety indywidualne i grupowe

Postautor: pkrys241 » 11 wrz 2013, o 12:03

Mnie zastanawiam czy takie ubezpieczenia pokrywają leczenie w prywatnych szpitalach np. ja korzystam z http://www.szpitalse.pl/ i ciekawi mnie to.
no avatar
User

Kosytorz

Posty

5

Rejestracja

19 wrz 2013, o 17:21

Re: prywatna opieka medyczna- pakiety indywidualne i grupowe

Postautor: Kosytorz » 19 wrz 2013, o 17:27

Tez w końcu będę musiał się zdecydować na tego typu ubezpieczenie. Publiczna opieka to żenada, na wszystko się czeka miesiącami. Już od dłuższego czasu myślę nad kupnem jakiegoś pakietu, ale nawet nie wiem gdzie najlepiej się ubezpieczyć, żeby później nie było najmniejszych problemów, np. w czasie choroby.
Obrazek
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: prywatna opieka medyczna- pakiety indywidualne i grupowe

Postautor: nataliakl » 8 lis 2013, o 09:35

limka pisze:ostatnio przekonałam się że lepiej zapłacić i mieć wizytę szybko i profesjonalnie niż czekać pół roku i jeszcze z łaski lekarz cię przyjmie,ma muchy w nosie.


Niby tak, ale jaki to absurd, że podatnik co miesiąc płaci pieniądze, a jak przychodzi co do czego, musi leczyć się prywatnie, czyli znowu płacić... :/
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: prywatna opieka medyczna- pakiety indywidualne i grupowe

Postautor: bizz » 17 lut 2015, o 13:59

Osobom wybierającym się na badania neurologiczne mogę polecić bardzo dobrego specjalistę - neurologa -http://www.imed24.pl/poradnie-i-specjalisci/poradnia-neurologiczna/katarzyna-sobon-lek-med . Myślę, że warto zgłosić się do iMed, gdzie przyjmuje pani doktor.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: prywatna opieka medyczna- pakiety indywidualne i grupowe

Postautor: oksana » 29 lut 2016, o 03:16

Wydaje mi się, że istotna sprawą jest tez żeby przychodnia, do której chodzimy była także odpowiednio wyposażona w różne sprzęty do badań. W Warszawie wiem, ze adad-med jest warte polecenia, można u nich wykonac m.in. echo serca warszawa :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron