Sklep, drzwi i okna

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

zaq1

Posty

10

Rejestracja

28 wrz 2012, o 08:27

Sklep, drzwi i okna

Postautor: zaq1 » 9 paź 2012, o 07:22

Drew-gal to sklep internetowy ze stolarką drzwiową i okienną, drzwiami garażowymi i podłogami.
no avatar
User

wojtek234

Posty

18

Rejestracja

14 wrz 2012, o 07:14

Re: Sklep, drzwi i okna

Postautor: wojtek234 » 11 paź 2012, o 07:55

A ceramikę łazienkową oraz wszystko co potrzebne do urządzenia łazienki znajdziesz w sklepie Super ceramika.
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Sklep, drzwi i okna

Postautor: vicka » 10 sie 2013, o 10:46

Bardzo duży wybór drzwi znanych marek takich na DRE czy Invado można zaleźć w tym miejscu. Dodatkowo firma sprzedająca te drzwi oferuje usługę montażu w bardzo atrakcyjnej cenie.
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Re: Sklep, drzwi i okna

Postautor: lwiątko » 4 wrz 2013, o 09:08

Ze sprawdzonych firm oferujących okna polecam jeszcze sokółkę.
Jeśli kogoś interesują konkretnie okna w Katowicach np. w salonie sokółki można fajne kupić. Naprawdę warto zajrzeć :)
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Sklep, drzwi i okna

Postautor: apogeum » 20 wrz 2013, o 13:33

Ja właśnie jestem w trakcie budowy domu i nie mam jeszcze drzwi i okien. Okna chciałem mieć drewniane z tego co słyszałem są znacznie lepsze od plastikowych, czy też macie takie same zdanie na ten temat? Może ktoś z was miał takie i takie i jest w stanie powiedzieć które są lepsze.


______________________________________
podšívka
no avatar
User

speed_of_sound

Posty

43

Rejestracja

15 mar 2014, o 12:09

Re: Sklep, drzwi i okna

Postautor: speed_of_sound » 17 mar 2014, o 13:55

Jeżeli chodzi o drzwi, to wydaje mi się, że najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie wybór drzwi wejściowych od Gerdy. Już od wielu lat są w pierwszej lidze jeżeli chodzi o te produkty, a dodatkowo oferują najwyższy poziom ochrony antywłamaniowej jak również izolację termiczną i akustyczną.
no avatar
User

Domos

Posty

7

Rejestracja

19 mar 2014, o 13:04

Re: Sklep, drzwi i okna

Postautor: Domos » 26 kwie 2014, o 15:19

Też bym polecił zwrócić uwagę na drzwi od Gerdy. Faktycznie to bardzo solidna firma i raczej lepiej jest trochę dopłacić, ale mieć pewność, że kupione drzwi nie okażą się jakimiś bublami tylko produktem na długie lata. Dla mnie szczególnie ważne jest poziom zabezpieczeń drzwiach tej firmy, nie tylko jeżeli chodzi o ochronę antywłamaniową, ale też przed dymem czy dostaniem się ognia.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Sklep, drzwi i okna

Postautor: Piaskowa » 16 lut 2015, o 16:15

Okna do domu kupiliśmy u nich: http://www.stolbud.pl/ Wybraliśmy drewniane okna- te plastikowe nie sprawdziłyby się u nas. Obawiamy się wilgoci, a słyszeliśmy, że przy plastikowych oknach często się ją spotyka.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Sklep, drzwi i okna

Postautor: mariolka00 » 14 lip 2015, o 19:49

W przypadku okien, z tego co czytałam na http://www.okna-pasywne.pl/poradnik/jakie-okna-najcieplejsze , najważniejszy jest współczynnik przenikania ciepła, chodzi o to by okno jak najlepiej izolowało nas od zimna na zewnątrz, podobno dzięki dobrym oknom, można sporo oszczędzić w sezonie grzewczym, dlatego warto wybrać lepszy mode, to jest inwestycja na przyszłość :)
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Sklep, drzwi i okna

Postautor: oksana » 21 lip 2015, o 06:55

Z tego co wiem to bardzo dobrą ofertę posiada ta firma- http://www.budvarcentrum.eu
Nie tylko solidne drewniane okna posiada w swoim asortymencie, ale ich zabudowy np. na taras to dla mnie prawdziwe dzieła sztuki. Dopracowane w każdym calu. Polecam jeśli planujecie "winter garden" :-)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 13 Queries | GZIP : Off ]