Z czego uczyć się o sterowaniu CNC?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

antoni75

Posty

4

Rejestracja

11 sty 2015, o 15:33

Z czego uczyć się o sterowaniu CNC?

Postautor: antoni75 » 15 sty 2015, o 11:49

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Trafiłem niedawno na takiego bloga o sterowaniu CNC. Przymierzam się powoli do kursu CNC, jednak póki co chcę się trochę dokształcić na własną rękę. Możecie mi polecić jakies fajne źródła wiedzy (mogą być też jakieś podręczniki)?
Der Weg von der Erde zu den Sternen ist nicht eben.
Awatar użytkownika
User

WaldemarS

Posty

20

Rejestracja

17 lip 2014, o 11:14

Re: Z czego uczyć się o sterowaniu CNC?

Postautor: WaldemarS » 12 lut 2015, o 11:45

Wydaje mi się, że CNC można nauczyć się jedynie poprzez kurs typu http://www.szkolenia.innpuls.pl/oferta/szkolenia-techniczne-/cnc--komputerowe-sterowanie-urzadzen-numerycznych/ bo to nie tylko wiedza - obojętnie czy praktyczna czy w teorii, ale też niezbędne uprawnienia, żeby zacząć pracować w branży.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Z czego uczyć się o sterowaniu CNC?

Postautor: EmilCh » 29 sty 2019, o 08:45

Moim zdaniem najlepiej uczyć się z praktyki oraz najlepszego sprzętu. Akurat co do wyboru maszyn to też jestem zdecydowanym zwolennikiem producenta TBI, który łączy w sobie jednocześnie wysoką jakość wykonania, wydajność oraz niską awaryjność co dla osób zajmujących się tym biznesem jest bardzo ważne. Do tego mają też swoje oprogramowanie także można w ich przypadku liczyć na pełną obsługę wraz z tą serwisową. Nam współpraca układa się dobrze i w przyszłości planujemy zakup nowej większej frezarki również od Nich.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 13 Queries | GZIP : Off ]