Leasing, kredyt samochodowy czy wynajem długoterminowy

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

smyk

Posty

78

Rejestracja

4 paź 2012, o 10:17

Leasing, kredyt samochodowy czy wynajem długoterminowy

Postautor: smyk » 11 mar 2014, o 11:26

Zastanawiam się jaka forma zakupu samochodu na firmę będzie najbardziej optymalna pod względem podatków: leasing, kredyt samochodowy na firmę czy wynajem długoterminowy? Będę wdzięczny za doradztwo...
no avatar
User

pestka

Posty

37

Rejestracja

22 paź 2012, o 08:40

Re: Leasing, kredyt samochodowy czy wynajem długoterminowy

Postautor: pestka » 11 mar 2014, o 13:33

Każda z form wymienionych przez ciebie ma swoje wady i zalety. Do wad można zaliczyć koszta takiej usługi. Jeżeli chodzi o zalety to bez wątpienia jest to możliwość odliczenia podatku VAT oraz dochodowego. Czyli wyższy koszt bilansuje się z zyskami jakie daje nam możliwość optymalizacji podatkowej. Jeżeli chodzi o wynajem długoterminowy to zapytaj na http://carfree.pl/wynajem-dlugoterminowy/pl
Zadzwoń na infolinię bądź napisz maila.
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Leasing, kredyt samochodowy czy wynajem długoterminowy

Postautor: apogeum » 26 mar 2014, o 13:06

Jak dla mnie lepszym rozwiązaniem jest leasing samochodowy. Aby się o tym przekonać zobacz co znalazłem - na stronie znajdziesz dobre zestawienie ofert poszczególnych banków.
Sam zdecydowałem się na to rozwiązanie i muszę przyznać, że bardzo wiele udało mi się zaoszczędzić na podatkach.
Pozdrawiam.
no avatar
User

selena

Posty

6

Rejestracja

27 lip 2014, o 17:50

Re: Leasing, kredyt samochodowy czy wynajem długoterminowy

Postautor: selena » 29 lip 2014, o 10:30

Widziałam sporo tematów o leasingu i kredycie samochodowym na http://www.comperia.pl/forum i wydaje mi się, że najlepszy jest kredyt. Z tego co wiem biorąc auto w leasing trzeba wpłacić do 45% jego wartości a na to mogą sobie pozwolić raczej tylko firmy. Mało która osoba prywatna ma taką gotówkę. Poza tym kredyt samochodowy ma lepsze warunki jak dla mnie.
no avatar
User

kreolka

Posty

19

Rejestracja

24 lip 2013, o 20:33

Re: Leasing, kredyt samochodowy czy wynajem długoterminowy

Postautor: kreolka » 30 gru 2014, o 21:28

U mnie lepiej sprawdził się leasing niż kredyt. Generalnie jeżdżę Hondą i planuję ją wykupić po skończonym leasingu. Jakby ktoś poszukiwał Hondy, to polecam "swój" salon Hondy w Warszawie na Malowniczej.
no avatar
User

kosmiczna

Posty

39

Rejestracja

27 sty 2015, o 14:05

Re: Leasing, kredyt samochodowy czy wynajem długoterminowy

Postautor: kosmiczna » 27 sty 2015, o 14:07

Dobrze jest najpierw przeczytać opinie o kredytach zanim się cokolwiek weźmie. Szczególnie jeżeli bierze się kredyt na kilka dobrych lat. Wiadomo, że to nie jest 1000zł ale czasami kilkadziesiąt albo kilkaset tysięcy więc nikt nie chce potem przez całe życie się zamartwiać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 13 Queries | GZIP : Off ]