Co muszę wiedzieć o kredycie?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

barbara.malanowska1

Posty

4

Rejestracja

6 lis 2012, o 16:37

Co muszę wiedzieć o kredycie?

Postautor: barbara.malanowska1 » 6 lis 2012, o 17:19

Przymierzam się do zaciągnięcia kredytu, ale zanim zacznę szperać po ofertach, to chciałam się zorientować na co oprócz oprocentowania powinnam zwrócić uwagę? Bo banki raczej mało chętnie się chwalą na pierwszej stronie takimi informacjami. Z góry dzięki.
Lokaty bankowe - bieżąca aktualizacja najatrakcyjniejszych lokat
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Co muszę wiedzieć o kredycie?

Postautor: Dyskutant » 11 lis 2012, o 13:36

Czytaj regulaminy kredytów w danym banku, tam jest wszystko wyjaśnione.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2013, o 09:12 przez Dyskutant, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

jacek78

Posty

22

Rejestracja

25 cze 2012, o 12:58

Re: Co muszę wiedzieć o kredycie?

Postautor: jacek78 » 2 gru 2012, o 11:38

Przeczytać uważnie regulamin, zapoznać się z zasadami pożyczek, kar-jeśli byś się spóźniał ze spłata. Jednym słowem dobrze prześwietlić umowę musisz, jeśli nie ma na to siły i czasu zawsze może skorzystać ze stron typu https://www.maxxpozyczka.pl/index.php które umożliwiają analizę twoje zdolność i przygotowują zestawienie najlepszych ofert kredytowych w bankach
no avatar
User

kiniao1

Posty

10

Rejestracja

20 sty 2013, o 18:50

Re: Co muszę wiedzieć o kredycie?

Postautor: kiniao1 » 20 sty 2013, o 18:59

Zwróć uwagę przede wszystkim na to czy raty są sztywne czy elastyczne
no avatar
User

olivka

Posty

8

Rejestracja

28 lip 2014, o 17:32

Re: Co muszę wiedzieć o kredycie?

Postautor: olivka » 1 sie 2014, o 19:36

Najlepiej by było gdybyś przeczytał całą umowę przed jej podpisaniem. Dużo informacji o kredytach znajdziesz też na http://www.comperia.pl/forum Myślę, że warto poczytać niektóre wątki a w razie wątpliwości poprosić o radę ekspertów. Ja właśnie staram się o kredyt hipoteczny na dom i już się boję tych wszystkich formalności.
no avatar
User

maciekkk86

Posty

1

Rejestracja

17 lis 2014, o 07:34

Re: Co muszę wiedzieć o kredycie?

Postautor: maciekkk86 » 17 lis 2014, o 07:39

Oczwiście najpierw sprawdź oferty w wielu bankach. Możliwe,że w tym, w którym masz konto osobiste, będzie najlepsza opcja, ale nigdy nie zaszkodzi sprawdzić u konkurencji. Do tego, jak już znajdziesz swoją pożyczkę, czytaj dokładnie umowę i sprawdzaj regulaminy. I przede wszystkim, musisz szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno Cię na pożyczkę stać. Bo jak nie, to zadłużenie i lista dłużników gwarantowane niestety, potem windykacja... Także co musisz wiedzieć o kredycie na początku? To, czy jesteś w stanie go spłacić.
no avatar
User

Baryk

Posty

44

Rejestracja

23 lip 2013, o 12:38

Re: Co muszę wiedzieć o kredycie?

Postautor: Baryk » 19 lis 2014, o 10:11

Dyskutant pisze:Czytaj regulaminy kredytów w danym banku, tam jest wszystko wyjaśnione.

Masz to na jednej stronie uwagafinanse.pl kredyty i banki.
no avatar
User

Pres-ona

Posty

27

Rejestracja

25 mar 2014, o 10:55

Re: Co muszę wiedzieć o kredycie?

Postautor: Pres-ona » 7 sty 2015, o 14:09

A ja z kolei wspomnę o tym, że wiele osób myli pożyczkę z kredytem. Z tego też względu podsyłam ten artykuł:http://blog.mini-credit.pl/pozyczka-a-kredyt-roznice,2014-10-20/, który powinien rozjaśnić tą kwestię.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Co muszę wiedzieć o kredycie?

Postautor: bizz » 13 sty 2015, o 11:20

Jeśli potrzebujecie pomocy z doborem kredytu, polecam wam forum kredytowe http://www.monetto.pl/t/pozyczka-vivus- ... lator.171/ . Darmowe porady dotyczące wyboru kredytów, a także pomoc w obliczaniu zdolności kredytowej.
no avatar
User

anka2020

Posty

1

Rejestracja

26 sty 2015, o 07:51

Re: Co muszę wiedzieć o kredycie?

Postautor: anka2020 » 26 sty 2015, o 07:57

No jeśli chodzi o kredyty przede wszystkim zastanów się, czy Cię na niego stać. Jakie masz dokładnie odsetki? Co piszą w umowie? Czy faktycznie nie okaże się, że po kilku latach zadłużyłaś się przez ten kredyt? Nie popełniajcie mojego błędu :) ja wzięłam kredyt na wycieczkę zagraniczną bez przemyślenia i co, teraz mam dług w kruku, spłacam go sobie powoli i spokojnie, no ale zawsze, wolałabym go nie mieć. także przestrzegam :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.152s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron